Автор Тема: Bedini  (Прочетена 493430 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 577
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Bedini
« Отговор #765 -: Юни 14, 2016, 07:53:19 pm »
Мишо подготви се, че ще го видиш абсолютно самозахранен генератора.
Ще работи от батерията която и зарежда, но преди това ще се постарая да ви покажа, че дърпа енергия от етера.
Вече зная как да ви го покажа това. После ще го пусна да работи само с една батерия.
Тогава и вие мерете каквото си искате. Аз ще наблюдавам само да не стане беля. :)
Ще ви покажа и как една батерия от лаптоп 5 Ач и то възстановена ще зареди батерия 80 Ач и няма да е паднала до нула. Тази батерия беше на 150мV Вместо на 14,8V.
Имам и други такива и не е проблем пред вас да ти възстановя и да направя зареждане от тях на голяма батерия.
Пък вие смятайте ако можете.
Така ще се секнат глупавите дебати и ще почнем да работим най накрая. Както трябва де. Надявам се.
Като показах какво съм направил не е било с комерсиална цел. Просто споделям резултати.
Ако искат може да го потвърдят тези които са си взели от мен детайли за генератора. :)
Надявам се да нямате нищо против всичко да се снима на клип.

Yoro, това трябваше отдавна да направиш, но по-добре късно, отколкото...
Самозахранването или работата само с един акумулатор е най-голямото доказателство. Ако ни покажеш това нещо, ще си първия в света. В цял свят правят Бедини, но все "на кривата ракета й пречел космоса" та да не могат да го самозахранят.

Но нека се разберем предварително:
Дори и да няма СЕ пак може да се самозахрани, т.е. докато се изтощи батерията. Или трябва да се сложи при демонстрацията акумулатор с не голям капацитет, не такъв от 200 А/часа, за да не е нужно да стоим една седмица и да гледаме дали ще му падне напрежението. Малко акумулаторче с някакъв съответен товар. И ако това нещо не му пада напрежението, аз си вземам думите назад и ти поднасям публични извинения, а всички те обявяват за истинския Бедини. Като обезщетение ще ти поръчам от Китай необходимия набор йонистори за замяна на акумулатора.

Мисля, че имаме сделка?  ;)

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #766 -: Юни 14, 2016, 08:07:04 pm »
 EDM electronics!

При това самозахранване генератора консумира 32А от батерията за да роботи и тя не пада.
Дори и 200Ач да е батерията като се има предвид, че тази батерия е на десет години и е работила яко този ток въобще не е малък. Мога да ти покажа за колко време ще падне батерията с такава консумация.
Въпреки тази консумация от старата батерия поддържа напрежението и работи.Не е проблем и да се зареждат и други батерии в същия момент.
Тук вече не става въпрос за това колко Ач  е батерията а колко е електролита и. Нещото се случва в електролита.
Като се срещнем ще го видиш.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 233
Re: Bedini
« Отговор #767 -: Юни 14, 2016, 08:25:43 pm »
... При това самозахранване генератора консумира 32А от батерията за да роботи и тя не пада...
А би ли ми припомнил каква консумация показваха уредите, когато генератора се храни от ТЕС-а? Аз се сещам за 35-36 волта 4 ампера. Приравнено към 12 волта ... това ще са 12 ампера. Защо се получава тая разлика от почти 3 пъти? И кое е реалната консумация всъщност?

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #768 -: Юни 14, 2016, 08:44:03 pm »
 juliang!

Теса ми е дърт ве.
Той консумира 600W при 240V.
Смятай колко прави това като се захранва с инвертор който повдига от 12V.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 233
Re: Bedini
« Отговор #769 -: Юни 14, 2016, 09:26:07 pm »
TEC-а консумира в зависимост от това колко се иска от него. Не може да консумира 600 вата, а да изкарва 36*4 = 130 вата. Иначе просто ще се запали - оставащите почти 500 вата трябва да се губят в него като топлина.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 212
Re: Bedini
« Отговор #770 -: Юни 14, 2016, 09:55:24 pm »
Това вече е много сериозно! Няма нужда от мерене! Може да бъде разбрано и от детската градина! Практически "вечно"! В кавички, защото имаме механични части, електрохимия! Но техният живот е все пак достатъчно дълъг за да се ограничим дори в едномесечно наблюдение! Та мисълта ми е, пусни си го в режим самозахранване и сам се убеди колко ще кара така! Може и някъде в гората да се върти, за да няма съмнения в някой скрит кабел, ако искаш да го снимаш! Аз вече повярвах, остава да го видя!

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #771 -: Юни 14, 2016, 11:02:16 pm »
 juliang!

Като работи теса ако не съм включил и вентилатор който е 30W и с достатъчен дебит то теса ще прегрее и изгори.
Дори и с вентилатора пак мирише на прегрято. Та теса е на 30 години. :)
Има идеално филтрирано и стабилно напрежение на изхода, но с големи загуби.

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #772 -: Юни 14, 2016, 11:16:53 pm »
Михаил Кузмов!

Аз искам да ви покажа, че генератора дърпа енергия от етера.
После ще го видите и самозахранен. Нали целта е да се види точно това.
Енергията от етера. Или нещо не съм разбрал?

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Bedini
« Отговор #773 -: Юни 14, 2016, 11:27:54 pm »
Здравейте,
Явно усройството работи в усилвателен режим, за сметка на ефира. Стартира се с електрическа енергия. Може се подаде обратна връзка, като устройството преминава в генераторен режим и стартиращата схема се изключва.
Генератоторът работи в импулсен режим, с това лесно се регулира притока на енергия от ефира, избягва се изгаряне и дефекти в установката. Чудесно! Остава да го видим! 

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #774 -: Юни 14, 2016, 11:56:17 pm »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 212
Re: Bedini
« Отговор #775 -: Юни 15, 2016, 10:33:27 pm »
Разбрал си! Щом дърпаш енергия от етера, значи можеш да самозахраниш! Мислих доста, как може да се види това, но нищо не ми дойде на ум! Не е лошо предварително да поясниш, какво да очакваме?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 212
Re: Bedini
« Отговор #776 -: Юни 17, 2016, 09:40:10 pm »
Yoro, защо премести "дебатите"? Тук с теб имаме два последни поста! Прочети ги отново! Отново ще задам въпроса! Какво да очакваме, как ще разберем че дърпаш енергия от ефира? От двата видео клипа, аз не разбрах че нещо идва от ефира! После ще видим самозахранване! Добре, но аз искам да бъда подготвен! После пак да не обявиш че нищо не съм разбрал? Нямам си и хал-хабер как се наблюдава и сваля енергия от ефира. За това поисках предварително да поясниш! Какъв е метода за това наблюдение, на уред ли ще се види, ще се усети ли някак, ще се почувства ли някак?
Все пак ефира е особена субстанция, която не е по възможностите за възприятие на всеки простосмъртен! Какъв е крайният ефект от издърпаната енергия? То ясно че се зарежда акумулатор, но акумулатор може да се зареди и от мрежата! Абе ако колегите искат, могат да добавят още въпроси! Нали така? Всички търсим истината! Я що страници изписахме!! Ами аз съм в недоумение, повярвах и на края пак не вървя към истината!? Нали ме разбираш? Целта ми е, това недоразумение най после да приключи!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 577
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Bedini
« Отговор #777 -: Юни 21, 2016, 05:16:58 pm »
Колеги и най-вече към Yoro се обръщам:
Тъй като не съм наясно с теорията и практиката на "праната", Yoro ми даде за домашно да помисля дали правилно измерва тоците в изходната верига, но преди това бих искал да ми се изясни следния въпрос:
- Щом праната /студеното електричество/ идва от вторичната намотка заедно с обикновеното топло електричество, движи се явно по кабела, като карашик от различни по вид и свойства токоносители, и влиза в електролита, където се преобразува /трансформира/ в топло електричество, това означава ли, че товара /реотана/ работи и се загрява с вече преобразувано студено, т.е. топло електричество? Какъв вид електричество излиза от акумулатора, което загрява реотана?

Ако имам точен отговор на този въпрос, ще се даде и точен отговор на въпроса с правилността на измерванията на амперметрите, така както Yoro ги представя. Моля за коментар, защото съм много "бос" по въпросите с "праната" и конвертирането й.

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #778 -: Юни 21, 2016, 07:30:18 pm »
 EDM electronics, вследствие на взаймодействието на въртящите се магнити и електромагнитните полета от бобините генератора концентрира и излъчва оргонна енергия. Тя е като бонус за зареждането на батерията, но истинското  зареждане става вследствие на импулсите които генератора подава към батерията. Към батерията се подават съвкупност от различни енергии.
Тези импулси предизвикват сложна физикохимична реакция в електролита и вследствие на тази реакция батерията се зарежда със студено електричество.
Реотана работи с него. Дефакто енергията се добива в батерията от етера.
Надявам се, че съм успял да обясня.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Bedini
« Отговор #779 -: Юни 21, 2016, 07:32:40 pm »
EDM electronics
На изхода към акумулатора и после от него към консуматора /когато е вече обработен акум./ също излиза смес от двата вида ток. Това е в основата на ефекта на икономия и мощност в ДВГ, използващи променени от генератора на Жоро акумулатори. Количествено нивото на хладния ток на изхода е доста по-малко от това, което примерно дава оптимизаторна кутия  К3, залепена на акумулатора за постоянно /а те са обикновено и два бр./ Ефектът на структурна промяна е едно,  а постоянно захранване с оргонно поле на електролита е съвсем друго.
Така че, според мен ако измервате на изхода на генератора какво излиза само със стандартни уреди, ще хванете някаква промяна в топлия ток, но не и наличието на хладния. Той ще се прояви само като промяна на електролита в акумулатора и параметрите му, но мултицетът ще измери само вторично явление - не същността. Така че, гледайте крайния резултат като време на заряд, капацитет след процеса на промяна след няколко цикъла заряд-разряд - а не междинните измервания на топлия ток в системата.
Поздрави!

ПП
И има значение дали се ползва ротор с магнити или статичен вариант на Бедини /той не е и Бедини по същността си, а опит за лесно моделиране на грешно разбран процес/. Това е абсолютно доказано и е свързано с процеса на магнетно генериране на ел.заряда в намотките. Нямам време сега, но по-нататък ако има интерес ще обясня по-подробно. Частично на това се базира и последната ми технология за подобряване на ефекта от генератора, което се прави със определена апаратура за оргонна активация на магнитите, намотката и сърцевината на бобината. Разработихме я заедно с колегата ми в Ловеч.