Автор Тема: Bedini  (Прочетена 491316 пъти)

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Bedini
« Отговор #750 -: Юни 13, 2016, 10:01:58 pm »
Уф!!! Не си трябва осцилоскопи и някакви сложни уреди. два какви да е добри акумулатора, даже не е необходимо да са еднакви. разреждате единия и го зареждате с другия. Сменяте им местата и веднага ще разберете истината. Даже и релета не ви трябват. Иска се време и ЖЕЛАНИЕ!!! Освен нормалната енергия има и друга и се усеща много добре, но на крушката не и върши работа. Тя си иска нейното. С тия осцилоскопи и измервания в такъв филм ще се вкарате че може и "супер свободна енергия" да намерите!!!
 Жоре, само се надявам да позволиш на Кузмов наистина да направи измервания както е решил, щото на мене 2 пъти ми обеща и накрая стигахме да ми показваш ти как го мериш. Няма да коментирам дали моя е демо версия и какво каза като го сглоби, щото не ми се влиза в абсурдни спорове!

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 685
Re: Bedini
« Отговор #751 -: Юни 14, 2016, 01:07:53 am »
СЕ съществува, бъдете сигурни!!! Успех на работещите.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Bedini
« Отговор #752 -: Юни 14, 2016, 09:02:02 am »
Няма да има никакъв Видовден, EDM, по простата причина (която и ти си маркирал), че "Господ е в черните дупки", както авторитетно ни убеждаваше един свещеник още по времето на социализма. Върви после по черните дупки и доказвай, че Го няма там, или че Го няма по принцип... и въобще дали самите черни дупки съществуват под формата, под която ние си ги представяме... А и понеже повечето хора вярват че Го има, а може би с голяма вероятност и наистина е така, ходи и докавай, че няма никаква корелация между Него и черните дупки...

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Bedini
« Отговор #753 -: Юни 14, 2016, 09:49:08 am »
Защо само го увъртате и усуквате, а не си кажете направо, че Го няма, никога Го е нямало и никога няма да Го има. Не ства така, това е все едно, да вадиш печени пилета от фурната без да слагаш сурови и да вадиш вино от бъчвата  без да слагаш грозде в нея. Нали разбирате, че меко казано е смешно това, е тези които твърдят, че Го има не са ли смешници или мошеници тогава.
Единственото СЕ, което е достъпно за хората, въобще за човечеството това е Слънцето, използвайте го и ще имате успех.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Bedini
« Отговор #754 -: Юни 14, 2016, 10:23:14 am »
За всеки явно е различно. За мен мога да кажа, че СЕ е логично да я има, в противен случай тази планета или ще загине скоро, или ще се отърси, наводни и разтресе от гнидите, които са я нападнали. Ако я няма, това противоречи и на развитието, като природен закон. Без повече и повече и по-евтина енергия няма развитие нататък. Не съм сигурен като някои обаче, че тази СЕ се намира там където те я търсят, защото все ми се струва, че под формата на законспирирана, окултна информация, се подава умишлено на едни лапнишарани погрешната посока, да се дрънкат из форумите, да изостават и да се оформя технократското общество на друго място, а не сред простолюдието. Сигурен може да е само оня, който види и пипне. Е, има и "сигурни" само на основа на вярата си.  :D

Не мисля, че само слънцето дава СЕ. Ами атомната енергия къде я забравихте? СЕ от атома ще има бол. Който е запознат с новата руска атомна централа /единствена в света/, която се изгражда в момента с какво гориво работи и новите ускорители на частици...... Има и една немска разработка на електроцентрала с плазма, казват до 25 г. ще заработи. Тези нови технологии са безопасни.
Предполагам има и на друго място СЕ, да може да си я носи всеки в чантата, но си мисля, че всички познати ни досега пътища са проверени и не сме я срещнали там. Вероятно е на друго място.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Bedini
« Отговор #755 -: Юни 14, 2016, 10:58:40 am »
dmitarp, погледни дори само материята на микро ниво, там има  огромни количества атоми, електрони които пулсират, въртят се с големи честоти, тоест непрекъснато изразходват енергия. И като знаеш какви огромни количества материя има представяш ли си какъв източник ги захранва. Или сега ще ми кажеш че тези частици материя просто така си се движат, не им трябва енергия за тяхното движение.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Bedini
« Отговор #756 -: Юни 14, 2016, 11:11:13 am »
За всеки явно е различно. За мен мога да кажа, че СЕ е логично да я има...

Значи ... мисля че има една голяма обърквация за СЕ-то.
СЕ в природата има в изобилие, безкрайно е. Но за да се ползва, на човека му трябва "разлика в потенциалите", разлика в нивата, от които да черпи.
През зимата ни е студено. Но на Северния полюс е още по-студено. Т.е. дори и в най-лютия студ у наше село е по-топло отколкото там, и ако можем да сглобим един Пелтие на който топлата част да е тук, а студената - на Северния полюс, ще можем да изкарваме енергия дори при най-жестокия студ в България. Защото ще имаме едно още по-студено място.
Ако можем да сглобим Пелтие между Севрния полюс и Юпитер - тогава дори и вълчия студ на С. полюс ще е източник на енергия, защото ще имаме ОЩЕ ПО-СТУДЕНО място.
Дори и в абсолютния вакуум на космоса температурата е по-висока от абсолютната нула. Ако си намерим още по-студена галактика - ще можем да вадим енергия от космоса.

Надявам се схващате какво искам да обясня - енергията я има, практически безкрайна е, но за съжаление ни трябва "делта те" или "делта хаш" за да я ползваме. Всякакви опито да стоплим нещо за да му вземем после топлината, или да ускорим нещо за да му вземем кинетичната енергия, или да заредим акумулатор от който после да консумираме енергия е преливане в скачени съдове, от което нямате полза. Прехвърляме един вид енергия в друг, и само губим част от нея. Там няма печалба.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Bedini
« Отговор #757 -: Юни 14, 2016, 11:41:34 am »
Потенциалните разлики на земята са следствие от слънцето така или иначе. А докато тук се водят спорове за СЕ, на други места активно използват слънцето, в Чили през по голямата част от годината цената на тока е 0, в Германия през летните месеци цената на тока  е дори отрицатела. Разбира се това са цени само на електроенергията, тук не са включени цени за разпределение. В България на свободния пазар през определено време също може да се намери ток с цена близка до нулата. Всичко това е благодарение на навлизане на възобновяемите източници на енергия, за които е отговорно слънцето.

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Bedini
« Отговор #758 -: Юни 14, 2016, 11:53:47 am »
Господа СЕ има навсякъде и на корем кой колкото си иска и може да си направи. Ето пример http://mazeto.net/index.php/topic,9630.0.html А сега кажете кое и кой ви пречи да разиграете мечката и да си ползвате тока. Нито е забранено , нито е невъзможно или пък толкова трудно. Имате знания имате умения и "матрял" не липсва тогава какво.....

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #759 -: Юни 14, 2016, 05:18:33 pm »
Уф!!! Не си трябва осцилоскопи и някакви сложни уреди. два какви да е добри акумулатора, даже не е необходимо да са еднакви. разреждате единия и го зареждате с другия. Сменяте им местата и веднага ще разберете истината. Даже и релета не ви трябват. Иска се време и ЖЕЛАНИЕ!!! Освен нормалната енергия има и друга и се усеща много добре, но на крушката не и върши работа. Тя си иска нейното. С тия осцилоскопи и измервания в такъв филм ще се вкарате че може и "супер свободна енергия" да намерите!!!
 Жоре, само се надявам да позволиш на Кузмов наистина да направи измервания както е решил, щото на мене 2 пъти ми обеща и накрая стигахме да ми показваш ти как го мериш. Няма да коментирам дали моя е демо версия и какво каза като го сглоби, щото не ми се влиза в абсурдни спорове!


 Защо бе  az_skeleta мислиш, че някой който не го е направил и не е наясно ще го обясни по добре от мен?
Това което се случва де.Та тези който ще го мерят първо трябва да включат за какво става въпрос и тогава да мерят.В случая аз ще се постарая да им покажа, че се добива енергия от етера.
Ще се постарая да им го покажа и обясня и след това ще ги оставя да правят каквито си искат измервания.
Само да не стане като преди. Да ми изпраскат нещо и да ме хвърлят в разходи. :)
Вече си имам един изпраскан тес. :)
Уж щеше да го оправи админа, но нее..
Той го изпраска теса де. Ако не бях реагирал на време щях да ремонтирам и генератора. :)
Май нещо понятията за помпетентност са изкривени? Не е компетентен този който го е направил а този който не го е направил. Нещото де.
Та то при нас кое ли е правилно? Та и това да е.  ;)


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Bedini
« Отговор #760 -: Юни 14, 2016, 06:33:38 pm »
Yoro, по въпроса с меренето, стигнах до извода, че трябва предварително да направим обстоен дебат! Всичко предварително да е ясно, какво ще мерим, как ще мерим, с какво ще мерим, метод на мерене, какво ще очакваме от резултатите, как ще ги зачетем??? Това последното означава, че трябва да имаме едно мнение с теб относно резултатите! Ако ще имаме различно мнение, тогава нещата пак са в начална точка!
Ако покажеш самозахранване, всичко това отпада като безсмислено! Предполагам че ме разбираш? Ако има самозахранване, каквито и резултати да се появят (отрицателни) те няма да имат стойност. Тогава ще ни остане да гадаем как се случва това?
Май че топката винаги е била в твои ръце, и ти мн. лесно би ни запушил плямпалниците!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Bedini
« Отговор #761 -: Юни 14, 2016, 06:50:21 pm »
Цитат
Защо бе  az_skeleta мислиш, че някой който не го е направил и не е наясно ще го обясни по добре от мен?
Това което се случва де.Та тези който ще го мерят първо трябва да включат за какво става въпрос и тогава да мерят.В случая аз ще се постарая да им покажа, че се добива енергия от етера.
Жоро нужно ли е да знаеш из основи всички формули свързани със фундаменталните закони на Нютон за гравитацията за да можеш да сложиш две дини на една теглилка и да прецениш коя е по тежката. И в твоя случай нещата опират до просто сравняване на две напълно подобни величини. както казах без осцилоскопи, волтметри, ватметри, ампермери, мултицети и всичко подобно Една машина срщу една крушка във напълно справедлив двубой тава е пътя на истината.  крушка от само 1 ват ни повече ни по малко. И два акумулатора разбира се.

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #762 -: Юни 14, 2016, 06:51:46 pm »
Мишо подготви се, че ще го видиш абсолютно самозахранен генератора.
Ще работи от батерията която и зарежда, но преди това ще се постарая да ви покажа, че дърпа енергия от етера.
Вече зная как да ви го покажа това. После ще го пусна да работи само с една батерия.
Тогава и вие мерете каквото си искате. Аз ще наблюдавам само да не стане беля. :)
Ще ви покажа и как една батерия от лаптоп 5 Ач и то възстановена ще зареди батерия 80 Ач и няма да е паднала до нула. Тази батерия беше на 150мV Вместо на 14,8V.
Имам и други такива и не е проблем пред вас да ти възстановя и да направя зареждане от тях на голяма батерия.
Пък вие смятайте ако можете.
Така ще се секнат глупавите дебати и ще почнем да работим най накрая. Както трябва де. Надявам се.
Като показах какво съм направил не е било с комерсиална цел. Просто споделям резултати.
Ако искат може да го потвърдят тези които са си взели от мен детайли за генератора. :)
Надявам се да нямате нищо против всичко да се снима на клип.

Yoro

  • Гост
Re: Bedini
« Отговор #763 -: Юни 14, 2016, 06:53:44 pm »
Не Радико!  Бъркаш. Нали искате да видите , че се дърпа енергия от етера.
Ще го видите. Тук вече не става въпрос за зареждане на батерии.
А ако успея ще видите и нещо още по.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Bedini
« Отговор #764 -: Юни 14, 2016, 07:23:27 pm »
Здравейте
E=mc^2 на тази формула се позоваваме за СЕ. Какво имаме, Е-енергия с общ характер, m-маса и с-електромагнитна константа.
-Първо да се измени средата или електромагнитната константа, това се постига чрез радиална енергия, наблюдаване на охлаждане.
-Второ чупи се маса, става чрез анихилация на материята чрез антиматерия. Получава се при силни центробежни сили. Този етап за предпочитане е да не се достига.
Предложеният генератор има наченки на двата етапа, центробежните сили се подсилват с магнитни.
Този първи етап на напомпване на средата е на много добро даже отлично ниво. Втория етап получаване на кръговрат е на ниско плачевно ниво. Проблемът не е в измерването, а в грамотно/евристично/ решение!