Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Реални резултати от лечение на рак с алтернативна медицина

<< < (3/62) > >>

EDM electronics:
Да, така е.
Когато се смесят трябва да се загрее сместа. Така влиза в реакция и не се неутрализира от солната киселина в стомаха.
Гледах няколко видеа с Тулио Симончини и той казва, че прилага и директно содата, там където може.
То по принцип стомаха си е сериозна бариера и за повечето билки..........
Аз все още не съм пил тоя разтвор /профилактично/, но мои близки на които съм споделил и го пиха, ми казаха, че било доста гадно след смесването и загряването. Но те малко са си и глезльовци....

ceko26:
 Виж тези http://vimeo.com/47299693#at=0 и  http://vimeo.com/49035402

EDM electronics:
Днес авторът на тази тема ми съобщи, че баща му е напълно излекуван от рак, благодарение на коментираното в първия пост холистично лечение. Резултатите от изследванията показвали, че няма и най-малка следа от болестта - рак.

Тъй като баща му не е взимал ММС или ЦДС, все си мисля, че резултата щеше да е по-сигурен, по-рано убедителен.
Всъщност, противораковото лечение е противопаразитно лечение и то трябва да се прилага от "здравите" хора профилактично, ако не всяка, то през година. Това лечение ще премахне и паразитите от кръвоносните съдове и сърцето, и ще намали значително риска от сърдечно-съдовите заболявания. /За сведение: инфарктите в ранна възраст са инфекциозни заболявания, причинявани предимно от хламидии/.

Доброкачествени тумори има почти всяко човешко тяло след 40 год. възраст. Те се образуват дори след N-на брой деления на клетките, при копи и пейст. Никога новата клетка не е досущ еднаква със старата, и когато започнат да липсват и някои гени, клетката започва да не слуша организма, започва да живее за себе си. Тези чужди вече за организма клетки най-добре се премахват с глад.

Или най-доброто нещо след противопаразитното раково лечение е гладуването /или терапията на д-р Герсон/, което ще отстрани и последствията от болестта.

coke2k:
Това вече си заслужава, дано  е истина. Ще може ли още подробности?

EDM electronics:

--- Цитат на: coke2k в Януари 21, 2013, 10:24:14 pm ---Това вече си заслужава, дано  е истина. Ще може ли още подробности?

--- Край на цитат ---

Подробности: резултатите от изследванията са потвърдени 3 пъти. Диагноза - рак на простатата - излекуван!
Всички подробности по проведеното лечение са написани в първи пост.

Само да напомня, че лечението на рака с "котешка стъпка" е откритие на български професор от БАН. Доказал го е с образуването на тумори в мишки, чрез инжектиране на канцерогенен токсин, увреждащ ДНК или РНК на клетките и образуване на тумори за около седмица. После с концентрирани разтвори-отвари на "котешка стъпка", инжектира отново мишките и пак след около седмица всичко изчезва.

Това е.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия