Справочници, схемотехника, теория > Компютри, мрежи, freeware софтуер, операционни системи и др.

Кой web browser ползвате?

<< < (3/3)

Радико:
Ми то "нетскейп навигатора" още си го има"AOL" го закупиха за да  го развиват както и "ICQ"   

Maistora52:
За мен най-важни са три фактора при избора на браузър:
1. Лека програма - малко по обем инсталационни МВ.
2. Бърза и защитена връзка  - измервам в секунди.
3. Дизайн и удобство - това включва прост, но елегантен изглед с възможности за избор от декорации и добавки, И бутончетата да са там, където трябва, без да забравяме техните възможности (подпрозорци и др.)
За мен това е била винаги Лисаната.

getca:
Темата е цялата в паяжини, но напоследък става актуална с новите утежнени и тромави версии на популярните браузъри. Има и друго - от известно време не се поддържат CPUта без SSE2 инструкции. Това касае много хора с Linux OS, работещи на по-стари машини...и не само. Та, ровейки по форумите се натъкнах на една доста интересна и обещаваща програма - QtWeb. На диска заема само 6MB(МегаБайта). Работи много пъргаво с изчистен интерфейс плюс някои нови интересни функции като вграден торент клиент. Има си блокаж на досадните реклами, защитен режим и т.н. Програмата е мултиплатформена, развива се активно и има добра документация. Екранната снимка е от система с CPU AMD AthlonXP без SSE2 инструкции.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия