Справочници, схемотехника, теория > Компютри, мрежи, freeware софтуер, операционни системи и др.

Кой web browser ползвате?

<< < (2/3) > >>

Радeв:
И така се забравят пароли.... :)
М/у другото при преинсталиране как могат да се запазят паролите? Аз до сега копирах "\my documents\user\application data\...." Но след последния път не се получи така че запази само юзърнеймите но не и паролите, тях ги дава като празно поле.
И аз ползвах Firefox но много набъбна, и започна да кльопа прекалено много РАМ.... Сега ползвам Хром + приставка AdBlock плюс да блокира разните му шарении, флашове и т.н.

vitan:
SRWare Iron: The Browser of the future – това е яко! Portable версиите винаги са за предпочитане. Но за Firefox-а има повече екстри като добавки.

Иначе Internet Explorer е най-добрия браузър, с който…. трябва да изтеглиш друг браузър!
Хвалят се, че най-новия не бил такова дърво, ма хич не искам и да пробвам.

Радeв:
Супер е тоз Iron, от вчера съм с него. Единственото като разлика м/у хром и него е липсата на опцията "дали искаш гуугъл да си води статистика за сайтовете които си гледал". При хром като забраня пращането нищо не изпраща, снифил съм си трафика и знам.
Мозила 4 както и новите линукс ядра и KDE4, графични библиотеки много набъбнаха.... Въобще не ми харесват тенденциите софтуера да се пише толкова на "високо"...

miromad:

--- Цитат на: EDM electronics в Март 30, 2011, 08:47:33 pm ---Тази нова Mozilla FireFox 4 има една голяма гъзария, запомня паролите за вход в различните сайтове и така само с натискане на буто "вход" се влиза, без отекчителното набиране на кодовете.

--- Край на цитат ---

За автоматично въвеждане на потребителските имена и паролите аз използвам програмата AI Roboform Enterprise 7.2.7 Final, която работи и с Firefox 4. Ползвам тази програмка, защото не искам да запомням паролите с браузъра и някой друг да ми влиза в пощата или фейсбука. С нея много лесно влизам във всички сайтове в които съм се регистрирал само с едно кликване. Има и опция за Master Password, за да не може някой друг да влиза в тези сайтове, ако не знае паролата. А за backup архивирам папката My RoboForm Data, която се намира в Моите Документи.

rpavlov:
Предпочитам Интернет Експлорер още от времето когато Нетскейп Навигатор (предполагам не го помните), държеше 90 и няколко процента, а ИЕ 2-3%. Имаше и Опера, май още я има, пробвах и Огнената лисица, щерка ми и е почитател, и Хрома пробвах, но винаги съм бил на ИЕ. Защо? Може би ми е удобен, може би е близък до начина ми на мислене ( все пак ползвам Уиндоус от 2, после 3.1 фор уъркгрупс и т.н. и съм зомбиран). Не съм пробвал Сафари.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия