Алтернативни енергоизточници > Други генератори на електрическа енергия

Най-евтината схема за получаване на свободна енергия?

<< < (2/5) > >>

teofilius:
Не отричам принципа описан от Том Берден. Преди време съм го чел и добих представа доле горе за какво става дума. Вместо да говорим за виртуални фотони аз бих помислил върху идеята че електрическото поле е което ускорява и движи електроните така че имаме електронен ток.Батерията свързана за момент с кондензатора създава електрическо поле което, раздвижва и преразпределя електроните в кондензатора, но ако може да ги раздвижи така че в поледствие да се получи електрически ток без да протича такъв през батерията - то ще имаме свободна енергия в този смисъл. Честно казано не ми се мисли точно по тая идея. Има руги на които възлагам повече надежди....

Buoyancy:
И аз не отричам други системи, но помисли кое ще ти е по-лесно да направиш - една верига която се състоят от батерия, лакирани проводници или прецакани полупроводници, един превключвател за стотинки, който да изключва включва веригата на няколко милисекунди и един кондензатор ръчно направен с полупроводникови плочи или някой гигантски генератор за който може да се оръсиш със стотици лева за материали като и двете неща правят едно и също нещо.

teofilius:
Понякога простите неща са сложни а сложните - прости. Иронията на реалноста придаваща привкус на живота ..

vitan:

--- Цитат на: teofilius в Ноември 13, 2009, 09:09:31 pm ---Понякога простите неща са сложни а сложните - прости. Иронията на реалноста придаваща привкус на живота ..
--- Край на цитат ---
8) А това, което дискутирате простичко е обяснено със сложния говорим английски във филмите, които тук бяха дадени като линк. Беше 1 торент с над гигабайт филми. :)

Buoyancy:
На мен не ми трябва да гледам 10 часа филми като в едно просто изречение може да се каже как се намира релаксационното време на материал.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия