Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 546873 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2610 -: Декември 07, 2021, 03:09:35 pm »
Vitane - турчина може да е всякакъв но, достойнството на човека, не закача.

Ще те взема един ден, като отивам към Батак, да те закарам в църквата в центъра, да видиш какво са направили турците с целия град, да проброиш колко детски черепа има струпани на едно място, че аз да те подкарам тогава.

Ще ти пусна и филма Време разделно, да видиш каква демокрация са ни насаждали на нас турците - чистокръвните българо-славяни.

5 века сме им яли попарата на тия турци, затова сме на това дередже.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2611 -: Декември 07, 2021, 03:58:07 pm »
Vitane - турчина може да е всякакъв но, достойнството на човека, не закача. А не като руснака, те фашистите навремето са били по-хуманни, бре! Тия направо им се чудя от къде я взимат тази злоба и ненавист към другите, не знам!
Според мен са, самозабравили се вампири!

    Тук наистина си написал големи простотии, не знам историята ли ти куца или мозъка ти е направо полиран (щото ако имаше и една гънка това нямаше да го напишеш). Относно турците, 500 години са пазили нашето достойнство по този начин: Оня с чалмата го застига ноща в някое населено място, идва например в твоята къща, буди цялото домочадие и започвате да му готвите и да го гощавате с гозби които поиска (например агънце си спив в кошарата кротко, ставаш заколваш го за "скъпия" гост и жена ти почва да готви). След като се нахрани хубаво, трябва да му подготвиш най-хубавата стая за да преспи, а ако и булката ти му хареса, може да я "покани" да му прави компания през ноща за да олаби жилата докато я онодва като си му е реда. На сутринта ти удря и данък защото си е търкал зъбите с твоята храна. И ти си радостен, защото е постъпил достойно с теб, в смисъл не те е онодил... така ли е?
    А относно глупостите за това, че фашистите видиш ли били по-хуманни от руснаците... ами питай евреите, надявам се да ти дадът точен отговор. Ако не бяха руснаците още щяхме да орем със Сивчо и Белушка и да имаме 2 малки ВЕЦ-а и един дизелгенератор. И още нещо, цял свят е остдил фашизма и холокоста, а ти ги прославяш... това нормално ли е? Ти последовател на фашизма и неговите методи ли си?!?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2612 -: Декември 07, 2021, 05:18:55 pm »
Брее, накъде забихте? Я някой да ме просвети! Защо ми искат на мен зелен сертификат, а новите депутати можели без?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2613 -: Декември 07, 2021, 05:22:14 pm »
Брее, накъде забихте? Я някой да ме просвети! Защо ми искат на мен зелен сертификат, а новите депутати можели без?
Ама ти роптаеш срещу новата светла демократична власт, чието име дори Байдън успя да произнесе без грешка?!
Караул! Санитар!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2614 -: Декември 07, 2021, 05:30:09 pm »
Брее, накъде забихте? Я някой да ме просвети! Защо ми искат на мен зелен сертификат, а новите депутати можели без?

Защото на депутатите е по-голям!!!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2615 -: Декември 07, 2021, 05:57:02 pm »
1. Или си неграмотен относно истинската, ненапудрена и неподправена история:
- за турско робство над българи, арменци и пр., и пр.
- за "фашистите".
- за "руснака" и пр.
2. Или и ти се правиш на луд.
3. Или и първото, и второто.

Балкански субекти!! Има си исторически нишки, ако ще искате историчеки бой - няма проблем. Но скимтете там. Тук е за друго.

Не, тествам ви акъля! Колко сте в час!
То човек с вас, освен бъзик да си прави, за друго ставате ли, я!?
А иначе за 45 години комунистите що лъжи са натворили, 450 години не мо`ат се само почистят!
Но да не задълбаваме, както ти самият написа! Все пак сме технически форум...... светла му памет! 8)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2616 -: Декември 07, 2021, 06:26:16 pm »

Началника направо заплака човека, при това козкоджам ти мъж, на възраст, пред пенсия!  социал- фашист!


Колега Коз-коджам  :D, а'ве ти коз-доджам си станал, може ли така коз-коджам бъзик да си правиш с нас?

Коз-коджам - чок гюзель си остарял, недей така злобно, че коз-коджам повече остаряваш.  ;D


Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2617 -: Декември 07, 2021, 06:36:56 pm »
Шокираща презентация на Д-р Андреас Ноак (23 ноември 2021) Три дни по-късно той е убит (ВИДЕО – БГ СУБ)

https://thebulgariantimes.com/%D0%A8%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%94-%D1%80-%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B0%D1%81-%D0%9D%D0%BE/

В това видео австрийския химик Андреас Ноак обяснява подробно какви са свойствата на графен оксида във ваксините:

1. Графен оксидът е много дълга нано-молекула 50 нм, но едновременно с това е много тънка – 0,1 нм (бел.ред: един нанометър е равен на една милиардна част от метъра а тук говорим за 0,1 нм…), колкото един атом въглерод.
2. Това свойство на графен оксида го прави като „бръснач“, който прорязва тънките стени на капилярите. Затова много от ваксинираните спортисти умират на терена. Когато кръвта се движи бързо, тези нано-бръсначи нарязват тънките стени на капилярите.
3. Доктор Andreas Noack е защитил дисертация на тема графен оксид и е работил за фирми, които произвеждат активен въглерод.
4. Според доктор Ноак темата за iRNA и нано-частиците във ваксините е умишлено пре-експонирана, за да се отвлече вниманието на публиката от истински токсичното вещество във ваксините – графен оксида.

Изгледайте видеото с българските субтитри, има защо.... (нали искахте да разберете графеновият оксид).

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2618 -: Декември 07, 2021, 06:40:55 pm »
Не, тествам ви акъля! Колко сте в час!
То човек с вас, освен бъзик да си прави, за друго ставате ли, я!?
А иначе за 45 години комунистите що лъжи са натворили, 450 години не мо`ат се само почистят!
Но да не задълбаваме, както ти самият написа! Все пак сме технически форум...... светла му памет! 8)

    Какви лъжи са наговорили? Че САЩ са най-големия враг на Тутраканска община... ми то си е истина, само че не само на Тутракан, а на цяла България. По времето на социализма (защото комунизъм не е имало никога и никъде... така че не знам от къде ги измъкнахте тия комунисти) имахме: ДЗУ, ЗЗУ, Завод за котлостроене, Локомотивен завод, Вагоностроителен завод, Азотно-торов завод, Завод "6-ти септрмври за елктро и мотокари, работеща Атомна централа с 6 блока, селско стопанство което задоволяваше нуждите на държавата и дори изнасяше продукция. Произвеждахме камиони, автобуси, автомобили и велосипеди. Имаше работещ военно промишлен комплекс. Разработвахме сами своите златни находища, имаше КЦМ- комбинат за цветни метали. Построени са около 3000 язовира , хиляди километри електропреносна и водопреносна мрежа. Колко от тях работят в момента и колко разруши колонизатора??? И това е направено за около 30 години в държава, която е преживяла война и бомбандировки и не е имала никакви специалисти. За тази цел са построени училища и университети, болници и лекари във всяко село. Образованието и Здравеопазването бяха на ниво за тогавашното развитие на науката, всичко беше за благото на пациента, а сега какво "търговски дружества", които гледат само печалбата си. Благодаря ти, че ми тества акъла, а сега направи същото и с твоя... просто помисли върху казаното от мен, а недей веднага да търсиш контра аргументи!!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2619 -: Декември 07, 2021, 06:47:23 pm »
... просто помисли върху казаното от мен, а недей веднага да търсиш контра аргументи!!!
Сааааакън! Дур! Аман от глупости! Да не разваляме темата...

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2620 -: Декември 07, 2021, 06:52:19 pm »
Да вярно, че това не е за тази тема. Извинявам се и моля да бъде изтрит този и предния ми пост.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2621 -: Декември 07, 2021, 07:03:13 pm »
 :D
Колега Коз-коджам  :D, а'ве ти коз-доджам си станал, може ли така коз-коджам бъзик да си правиш с нас?

Коз-коджам - чок гюзель си остарял, недей така злобно, че коз-коджам повече остаряваш.  ;D

В моят край преселците, дето са дошли от Румъния така се изразяват! Не казват както си е на турски - коскоджаман(много голям, много грамаден), а използват диалектното произношение - козкоджам. От там е заимствана думата...... а иначе, човещинка, ко` да се прави! От мен социал-фашист не става, обикновено народно човече съм!? Макар и остаряващо!!!  :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2622 -: Декември 07, 2021, 07:21:03 pm »
Да вярно, че това не е за тази тема. Извинявам се и моля да бъде изтрит този и предния ми пост.

Няма да трия никакъв пост, много добре го каза, това е истината, която много нарочно отричат. Когато има патриотизъм винаги е по темата. Няма по-важна тема от патриотизма.
Поздравления на колегата merlinbg за постовете му.   :)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2623 -: Декември 07, 2021, 07:30:42 pm »
След доста преекспонирани изказвания тук в темата ето ви и нещо по реалистично. И неприятно за тезата която поддържат "ми май само Юлиян и Димитър"  ако и те в същност я поддържат искрено. Та четете.
За депутатите няма зелен сертификат. Какво значи това???
Може би че се мислят за шотландски бойци. Или, че зеленият сеерификат няма нищо общо със здравето???
Време е всички вкупом да бъдат напъдени от парламента.
Ето ви линка:
https://btvnovinite.bg/bulgaria/deputatite-shte-hodjat-na-rabota-bez-zelen-sertifikat.html?fbclid=IwAR1jElr__3qspFgN6u6N-iRApC94MLCQR65f8tm0ET2Lp9ULUdxVK1xEtYw 

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2624 -: Декември 07, 2021, 07:46:03 pm »
Нормално е да ходят на работа без зелен сертификат. Ти как ходиш на работа? Аз също ходя на работа без зелен сертификат, предполагам едно 99% от българите ходят на работа без зелен сертификат, та не разбрах кои са депутатите, че трябва да ходят на работа със зелен сертификат. Новинарите от БТВ предполагам също ходят на работа без сертификат. Засега единствено на учениците искат зелен сертификат за да посещават училище.