Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 550137 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2595 -: Декември 06, 2021, 10:40:40 pm »
Препоръчвам ви да гледате видеото от VITAN, в което Пламен Пасков - конския доктор, не горелкаджията /значи да си горелкаджия е доста по-престижно от конски доктор, втория е по-умен  ;)/, и все пак той много добре превежда от английски /явно го е научил в зоологическата градина при конете/, как самият създател на ваксината на Файзер не искал да си я набучи, щото не било морално и не искал да изпревари асистентите си, нека имало ваксина първо за тях, нищо че е произвел един милиард, за тях не стигнали. Във видеото има и тамплиерски награди.  :)

рИвахти срещу комунистите /моите другари от миналото/, но демократите ще ви разкажат игрите. Ще ви натоварят на асансьора за горните светове, като смет.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2596 -: Декември 06, 2021, 11:10:23 pm »
Не знам дали внуците на Райна Княгиня свършиха в Белене, но знам, че след 89 г. близо 5 мил. българи си отидоха или от тоя свят или от страната. Не мога да преценя, коя цифра е по-голяма. А пък един ден цифрите от демократично ваксинираните ще ги смяташ във формула с тия от Белене.
И какво точно искаш да кажеш? Да съм казал, че се е случило нещо през 89 година?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2597 -: Декември 06, 2021, 11:39:32 pm »
Кадафи, Кадафи, що не са цаниш при Бойко Рашков? И той злобна пуздра, ще си паснете!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2598 -: Декември 06, 2021, 11:57:17 pm »
Все още фърлям боп ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2599 -: Декември 07, 2021, 12:17:35 am »
Михаил Кузмов, разбирам че близките ти са имигранти в САЩ - Аризона, ама не изисквай от мен да не говоря истини за най-голямата "демокрация".

Нали се сещаш, че няма как да съобразявам с това. За мен американците са агресор и колонизатор. Ся дай като твоите хора изкарват долари и аз да не ги назовавам нещата с истинските им имена, дай да си трая.


Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2600 -: Декември 07, 2021, 07:14:27 am »
За мен американците са агресор и колонизатор. Ся дай като твоите хора изкарват долари и аз да не ги назовавам нещата с истинските им имена, дай да си трая.


Ъхъъ, то щото рашистите не са. Американците поне от кумова срама зобят само материалните блага на колонизираните държави и оставят народа да си мисли каквото си иска. А руснаците направо заграбват всичко! И каквото заграбят, там само те колят и бесят, без съд, без присъда! Еднакъв манталитет, различни подходи! Хвани единият и го хвърли въз другият! 
Преди година и нещо в разгара на Ковид пандемията имаше едно видео за това как ваксинират руснаците. В това видео даваха в един милиционерски участък в който ваксинират всички. Направо влизат в канцеларията на началника и оня докато разбере какво става, го хванаха двама по-яки и третият фашист направо му набива иглата във ръката, въобще не се церемонят! Няма искам, не искам! Началника направо заплака човека, при това козкоджам ти мъж, на възраст, пред пенсия! Ебаха му мамата на  достойнството отвсякъде!  Беше голяма отврат! Ако го намеря ще го пусна тук, да гледате, какво е туй болшевик, има ли в него човещинка, или е предрешен социал- фашист!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2601 -: Декември 07, 2021, 07:24:00 am »
Вероятно правиш собствена интерпретация, на това което съм писал преди! Нямам никакви родствени връзки с познатите ми, живеещи по света! Освен това те също страдат от байданизмът, развихрен в Америка! От налагането на американска "правда" в други страни! Нямам никакви облаги от това, никой не ми изпраща долари, сам докарам стандарта на живот над мизерната пенсия която получавам, в следствие строежа на несъстооялият се комунизъм! Истинският комунизъм, по дефиниция от Маркс никога не се състоял! Той беше предефиниран до ленинизъм, троцкизъм, сталинизъм, живковизъм, сега вече путинизъм и байданизъм! Това е! Ако не го прумеете, ще си мислите това което ви казват от клиповете, гаражни видео политици!!
А? Май ставаше въпрос за антиковид?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2602 -: Декември 07, 2021, 08:19:35 am »

А турците са още по-лесни. Фейк или не фейк, каквото и да видят, винаги си остават най-големите русофоби в света. Толкова войни, толкова бой - няма как да е иначе...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2603 -: Декември 07, 2021, 09:06:26 am »
Михаил Кузмов , мога да се съглася донякъде с тебе, но не изцяло.
Хората с над средностатистическа интелигентност знаят, че в САЩ политиката и управлението на страната не се осъществява пряко от президента, макара и така да е разписано от закона, а от представлявана в сянка финансова групировка. Така, че като ходите на избори "демократични" /така е и у нас/ всъщност вие демократите не избирате лицата за които гласувате, а избирате представители - пълномощници на други лица в сянка, които осъществяват реалната власт инкогнито, индиректно.

Та няма такова понятие "Байданизъм", има такова, като неолиберализъм. Ако не е Байдан, ще е друг представител, който ще следва същата политика. Затова и казвам, че такива, като вас приличат на едно времешните комсомолци - заблудени в светлото бъдеще на демокрацията и капитализма.

Радостното в случая е, забелязвам у вас /за соросоидите говоря/, че сте включили леко задната скорост и сте станали критични и съмнителни по отношение на съвременната демокрация. Тепърва ще се ДОразочаровате, тепърва ви чакат големите изненади. Ще дойдете на моя, няма къде да ходите. Сега ги няма комунистите, да видим кой ви пречи.

И се сетих, в демократичното общество при разделението на властите има не 3 -вида, на 4-вида /пропагандно-медийната/, а 5-вида власти. Петата най-важната е колониалната власт. Тя осъществява не само контрол, а преди всичко диктат върху всички останали власти.
« Последна редакция: Декември 07, 2021, 09:23:49 am от EDM electronics »

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2604 -: Декември 07, 2021, 10:59:50 am »
Демокрацията се осъществява от тези, и подобните им приятели. Не не си мислете, че това са талибани, това са официалните представители на американският народ

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2605 -: Декември 07, 2021, 11:43:08 am »
Не че нещо, но тия охраняват и осъществяват само себе си.

"Американский конгрессмен Томас Мэсси попал под огонь критики, разместив в социальных сетях рождественское фото, на котором все члены семьи изображены с оружием в руках, пишет Ouest-France. Как отмечает издание, снимок был опубликован всего через несколько дней после очередной стрельбы в американской школе, унёсшей жизни четырёх учеников. В этом контексте пост конгрессмена сочли бесчувственным не только его политические противники, но и соратники по Республиканской партии."

Сега по темата: https://afera.bg/%d0%bf%d0%b0%d0%b7%d0%b5%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b5-%d0%b7%d0%b0%d0%bc%d0%b8%d1%81%d0%bb%d0%b5%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b5-%d0%b4%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%b4%d0%b0-%d1%81%d0%b5-%d0%b2%d0%b0%d0%ba%d1%81%d0%b8/
« Последна редакция: Декември 07, 2021, 11:59:43 am от VITAN »

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2606 -: Декември 07, 2021, 12:16:24 pm »
Нещо по-темата за ваксините на Pfizer и дали тези са силно загрижени за вашето/нашето здраве.
https://www.youtube.com/watch?v=nYIJxoh7gqw
Тази прекалена загриженост за общественото здраве в последно време, при това само и единствено свързана с конкретен вирус, а в същото време тотално неглежиране на всички останали заболявания ми идва в повече.
Колко хора загубиха живота си от плевмония и неприети в болница заради отрицателен PCR тест и в последствие вписани като починали от ковид не е истина.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2607 -: Декември 07, 2021, 01:13:33 pm »
Демокрацията се осъществява от тези, и подобните им приятели. Не не си мислете, че това са талибани, това са официалните представители на американският народ
Димитре ти случайно да си чувал нещо за "ерсофт"

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2608 -: Декември 07, 2021, 03:02:22 pm »
А турците са още по-лесни. Фейк или не фейк, каквото и да видят, винаги си остават най-големите русофоби в света. Толкова войни, толкова бой - няма как да е иначе...

Vitane - турчина може да е всякакъв но, достойнството на човека, не закача. А не като руснака, те фашистите навремето са били по-хуманни, бре! Тия направо им се чудя от къде я взимат тази злоба и ненавист към другите, не знам!
Според мен са, самозабравили се вампири!
Само захранват се!
Ей ти го, фрее Енержито! :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2609 -: Декември 07, 2021, 03:09:19 pm »
Vitane - турчина може да е всякакъв но, достойнството на човека, не закача. А не като руснака, те фашистите навремето са били по-хуманни, бре!
1. Или си неграмотен относно истинската, ненапудрена и неподправена история:
- за турско робство над българи, арменци и пр., и пр.
- за "фашистите".
- за "руснака" и пр.
2. Или и ти се правиш на луд.
3. Или и първото, и второто.

Балкански субекти!! Има си исторически нишки, ако ще искате историчеки бой - няма проблем. Но скимтете там. Тук е за друго.