Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 550104 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2580 -: Декември 05, 2021, 10:45:34 pm »
Ми Юлияне аз за това вече писах, че Омикрон е кошмарът на ваксинаторите. За това затварят напълно граници от страни със Омикрон. Защото "симптомите му" са само леко главоболие. А след него остава стабилна имунна памет за всякакви корона-бабалюги. Може да се каже, че Омикрон е ваксина разработена от господ за да прецака сатанистите. Това в кръга на шегата ноо Гейм овер и за ваксини и за сертификати  скоро взяка панока и подобни ще се поддържа единствено със големи лъжи. Които обаче няма начин да истанат неразобличени
Радико, те лъжите и до сега си бяха големи. Просто като всеки изкуствен грипен щам и на този му мина времето и се върна в дивото си състояние. Те за това увеличават натиска. Знаят, че балона се пука.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2581 -: Декември 05, 2021, 10:47:51 pm »
Радико, симптомите на грипа също са леко втрисане и временно неразположение. Но той отнема стотици хиляди (а вероятно и милиони) човешки живота всяка година.
Проблема с коронавируса е че все още ние не знаем почти нищо за него. Другия проблем е че той все още мутира активно, в рамките на месец. За грипа вече сме наясно, че има няколко мутации, които на случаен принцип идват, завлича тв гроба няколко хиляди човека вкя година само в България и изчезват. Тук не се знае дали няма да измутира в нещо, дето да има смъртността на Ебола и заразяемостта на грипа. Който каквото да ти разправя, дори и Пасков - истината е че не знаем нищо за него. И в паниката всички средства са добри. Ваксини, маски локдауни...
Виждаш че нещаат малко по малко се променят. Няма тотални локдауни, хората са малко или много свободни. Само преди година и половина имаше КПП-та на изходите на градовете, парковете бяха затворени, на улицата се ходеше с маски...
Разберете го хора - не съм за задължителното ваксиниране. Аз също не съм се ваксинирал, отчасти и заради това че настояват без да могат да ме убедят, а аз мразя да ми казват какво да правя без аз сам да съм съгласен че това е правилно. Никого не съм призовавал да се ваксинира, каквото и да ми приписват Витко или Светльо. Аз само излагам фактите които показват плюсовете на ваксинирането. Просто ми е в характера да съм опозиция на мнозинството. А и ме кефи да чета и гледам съшити с бели конци теории за световни заговори :)

Извинявай много, но когато гледам видеа на хора които са капацитети в областта на човешката вирусология и ги съпоставям с изказвания на продавач на хапове за овци... няма как да не ми е забавно.

Да, съгласен съм че в момента нещата с ваксините и сертификатите са сбъркани. Абсолютно тъпо е да имаш научно заключение, че ваксинираните пренасят горе-долу толкова добре вируса колкото неваксинираните, и въпреки това да им разрешаваш да се събират само защото са ваксинирани. Но огромна част от решенията, взимани от политиците са именно такива - нерационални и половинчати. Но ги разбирам и тях - те трябва да направят НЕЩО, защото иначе пак те ще са виновни, че не правят нищо.
Трябва да не намери някакъв компромис, както се прави с автомобилите по пътищаат примерно. Ясно е че ако ограничим скоростта на автомобилите в града до 20 км/ч а извън града до 50 км/ч жертвите от ПТП ще спаднат драстично. Но това просто няма как да се случи - "овците" от народонаселението просто няма да го понесат, въпреки че се прави само за тяхно добро. Същото е и тук - трябва да има някаква разумна граница, макар че не е ясно дали тя е оптималната, и дали изобщо работи.

Спомням си преди години (дали не беш и тук, в тоя форум) как някой се изказа, че карането на фарове е конспирация на нефтените компании, които ще продават повече гориво щото колата с пуснати фарове харчи повече гориво, и покрай това и производителите на автомобилни крушки също са в кюпа, надявайки се да продават повече крушки, щот като работят фаровете постоянно те горят повече... Как да не се посмееш от сърце на такива изказвания? :)
Съвет от мен. Като не можеш да кажеш нещо просто, кратко и ясно- не се хаби. Говориш глупости както винаги.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2582 -: Декември 05, 2021, 11:09:31 pm »
Юлияне викаш някой казал, че за фаровете имало конспирация. Ми горе долу прав е бил. Въпреки, че е трудно да се нарече това конспирация защото въпросните хора си го казват какво целят съвсем в прав текст, но нали знаеш:
Най голямата лъжа е да кажеш истината така, че никой да не ти повярва. И така поднесени нещата стават отново конспирация. А карането на фарове, поставянето на предпазни колани, и още много други неща включително и ковид сертификатите са все една и съща конспирация.  И целта и въобще не са парите. Тези които го правят имат всичките пари на света. Целта е  желанието за власт и пълен контрол над всяко човешко същество на тази планета.
И ти не вярваш в това защото те го казват така, че да не им повярваш.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2583 -: Декември 06, 2021, 11:35:51 am »
"Комунизма си отива, спете спокойно деца..."

Какво писа автора на петицията на мейл:

"Уважаеми съмишленици, 

Бих искал да Ви уведомя, че Върховният съд иска да прекрати делото ни по жалбата срещу процесната заповед на Минстъра на здравеопазването, поради "липса на правен интерес".

Според съда, обжалваната заповед е отменена от самия Министър, в резултат на което ние нямаме повече интерес да я обжалваме и да искаме отмяната й. 

За съжаление, съдът не взема предвид, че всички ние имаме "правен интерес" да бъдем управлявани със законосъобразни актове. На второ място, позицията на съда ни лишава и от възможност да претендираме обезщетение за вредите, претърпени от Заповедта. 

Тази битка за мен е също толкова важна, колкото и отмяната на конкретната Заповед. Подобна практика би означавала административен произвол: заповеди, с които се нaкърняват нашите права и интереси, нанасят ни се конкретни имуществени вреди, могат никога да не преминат през съдебен контрол за законосъобразност. За администрацията ще бъде много лесно: издава заповед, с нея се постига противоправен резултат, след което заповедта се отменя. 

Ще обжалваме определението на съда, като ще се опитаме и да инициираме тълкувателно дело, което да прекрати таква практика от страна на съда. "

Хулио Матросов, на амбразурата!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2584 -: Декември 06, 2021, 12:45:47 pm »
Юлияне викаш някой казал, че за фаровете имало конспирация. Ми горе долу прав е бил. Въпреки, че е трудно да се нарече това конспирация защото въпросните хора си го казват какво целят съвсем в прав текст, но нали знаеш:
Най голямата лъжа е да кажеш истината така, че никой да не ти повярва. И така поднесени нещата стават отново конспирация. А карането на фарове, поставянето на предпазни колани, и още много други неща включително и ковид сертификатите са все една и съща конспирация.  И целта и въобще не са парите. Тези които го правят имат всичките пари на света. Целта е  желанието за власт и пълен контрол над всяко човешко същество на тази планета.
И ти не вярваш в това защото те го казват така, че да не им повярваш.
Много точно. И аз съм си го мислил. Една от тези "много други" конспирации е свързана и с моята спасителска работа. Ще я споделя защото много прилича на ваксинирането. Забраняваш на хората да влизат в бурното море за да не се удавят, а когато някой се удави морето го изкарва след 20 минути. Удавил се от паника. Пиян немец влиза в 1 часа посред нощи да плува в бурно море. Сутринта колегите отиват на работа и гледат посиняло тяло изхвърлено на брега. Обдишват го- вони на бъчва. Въпреки това продължават да обдишват, алкохолика идва в съзнание, сърдечно благодари(мисли, че са влизали в морето и са му спасили живота) става и си тръгва. Бил съм свидетел много пъти как колегите на бурно, но безопасно море са пребивали от бой туристи за тяхно добро. За това охранявах неохраняем плаж 5 години. Един вид бягах от спасителска ковид пандемия. На съседния плаж за 5 години имаше един удавен. На моя плаж докато бях там имаше, също един удавен. Разликата е в това, че никога никой не съм спирал да се къпе, а моя плаж се води може би най- опасният в България.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2585 -: Декември 06, 2021, 01:31:20 pm »
Микробиологията и електромагнетизмът - оръжието на Третата Световна!!!

https://www.retropcmania.com/2020/03/emf-war-and-coronavirus.html

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2586 -: Декември 06, 2021, 02:40:19 pm »
Ти да видиш! Шефовете на 2-те фирми, производители/собственици на най-популярната ваксина не са се ваксинирали!!!

<a href="https://www.youtube.com/v/CdzJdkJ5eLA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/CdzJdkJ5eLA</a>
Упс, за ваксинациите си имало приоритети! Стадото first!
И още много друго...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2587 -: Декември 06, 2021, 02:58:39 pm »
Ти да видиш! Шефовете на 2-те фирми, производители/собственици на най-популярната ваксина не са се ваксинирали!!!

<a href="https://www.youtube.com/v/CdzJdkJ5eLA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/CdzJdkJ5eLA</a>
Упс, за ваксинациите си имало приоритети! Стадото first!
И още много друго...
И не само. Бил Гей не се е ваксал, не е ваксал и децата си. Говоря за обикновените ваксини!!!!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2588 -: Декември 06, 2021, 07:06:19 pm »
ДругарЕ и другарки,

Аз считам в качеството си на комунист  :D, че:
Всеки лоялен към либералния модел съвременен комсомолец, трябва да СЕ ваксинира - афиширайки /разбирай стерилизира/ , за да докаже лоялност към идеологията и да даде личен пример на такива, като мен.

Тоя вирус дойде от запада и от там са и ваксините. А гледайте сега цветни западни телевизори и карайте западни коли, нека аз си карам руската Лада.  :D

Скоро съвсем демократично ще направят ваксините задължителни. Подобно е било през турското робство, което вие либерасти отричате да е съществувало, отричате и Баташкото клане, сега под строй ще карате децата си да ги ваксинират през 2-3 месеца, т.к. башибозука е клал децата ни.

 :D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2589 -: Декември 06, 2021, 07:41:49 pm »
Споко, не се напъвайте още! Нека видим новата болшевишка власт, какво ще реши! Утре като се събудим!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2590 -: Декември 06, 2021, 07:52:50 pm »
Нека видим новата болшевишка власт, какво ще реши! Утре като се събудим!
Не бързай да ставаш, наспи се.
Казвам ти от сега, ще реши това, което са и казали спонсорите на тогавашните болшевики.
Едни и същи са.
Ако познаваш истинската подробна биография на Лев Давидович Троцки или касиера на болшевиките Максим Максимович Литвинов - 2 мнения няма да има.
А, ти да видиш! И те от там, отде доде сегашната власт!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2591 -: Декември 06, 2021, 07:56:23 pm »
Айде сега пък, болшевишка била!

Дядка,
На теб не ти ли е ясно, че тия дето им викаш болшевики, са едното от американските ченгета - доброто или лошото. Точно те ни вкараха в НАТО, ЕС, те спряха атомните блокове, блокираха Белене и спряха Южен поток. Сега тчно те по заповед на американските си куратори, ще ви накарат да се ваксинирате - ти си се вакснинирал, ама дори и да си се стирилизирал не е фатално, но помисли за внуците поне.

Ако забеляза най-изявения болшевик как изгря изведнъж в медийното пространство, мислиш ли че е случайно? И на кой му дават така често образа? На кой болшевик му поддържа сайта американска компания?


Кузмов, чудя ти се на дядовския акъл, как може да плюеш комунистите, че ти одържавили някакъв имот и ти го върнали, обезщетили, а не плюеш американските демократи, дето 43-44 г. разрушиха цяла София, те върнаха ли разрушените имоти на пострадалите? Те върнаха ли откъснатите ръчички на българските деца с подлите им бомби играчки? Зацъркал си тук за някакъв си имот, дето ти го били върнали. Айде няма нужда.

Ама нали наследниците ти работят в САЩ, дума не даваш лошо да се продума за тия убийци. Че и паметник на летците хвърляли бомби направиха и дори плакаха ей такива, като теб.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2592 -: Декември 06, 2021, 08:08:07 pm »
ДругарЕ и другарки,

Аз считам в качеството си на комунист  :D, че:
Всеки лоялен към либералния модел съвременен комсомолец, трябва да СЕ ваксинира - афиширайки /разбирай стерилизира/ , за да докаже лоялност към идеологията и да даде личен пример на такива, като мен.

Тоя вирус дойде от запада и от там са и ваксините. А гледайте сега цветни западни телевизори и карайте западни коли, нека аз си карам руската Лада.  :D

Скоро съвсем демократично ще направят ваксините задължителни. Подобно е било през турското робство, което вие либерасти отричате да е съществувало, отричате и Баташкото клане, сега под строй ще карате децата си да ги ваксинират през 2-3 месеца, т.к. башибозука е клал децата ни.

 :D
Не знам дали комунистите признават баташкото клане, но внуците на Райна Княгиня свършиха в Белене.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2593 -: Декември 06, 2021, 08:14:01 pm »
Не знам дали комунистите признават баташкото клане, но внуците на Райна Княгиня свършиха в Белене.

Не знам дали внуците на Райна Княгиня свършиха в Белене, но знам, че след 89 г. близо 5 мил. българи си отидоха или от тоя свят или от страната. Не мога да преценя, коя цифра е по-голяма. А пък един ден цифрите от демократично ваксинираните ще ги смяташ във формула с тия от Белене.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2594 -: Декември 06, 2021, 08:23:03 pm »
Я каква странна работа!!!
В  братската съветска страна нали само от ваксината одобрена лично от Путин се използва, спутник ли беше кво беше.
От къде това недоверие във братския съветски народ към ввликата руска ваксина:
https://www.google.com/amp/s/www.kaldata.com/it-%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B8/%25D0%25BC%25D0%25BE%25D1%2588%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25B8%25D1%2586%25D0%25B8-%25D0%25B2-%25D1%2580%25D1%2583%25D1%2581%25D0%25B8%25D1%258F-%25D0%25B7%25D0%25B0%25D0%25BF%25D0%25BE%25D1%2587%25D0%25BD%25D0%25B0%25D1%2585%25D0%25B0-%25D0%25B4%25D0%25B0-%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B0%25D0%25B2%25D0%25B0-373805.html%3famp=1