Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 363185 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1275 -: Декември 22, 2020, 07:18:37 pm »
И пак да попитам - защо ще хвърлят хиляди тонове в атмосферата, като могат да метнах 100 кила в яз. Искър и да ги изпием тия гадости?
И пак да питам - защо ще пръскат от небето, а няма да го добавят в горивото на колите още на бензиностанциите, и да си го разнасяме точно из жилищните кватали - там, където ще е най-ефективно? Или в горивото на автобусите?
Тест за интелигентност.
Ментална и дори духовна.
Примерче за последното: по какво си приличат често баркод-а и кемтрейлс-а? А какво символизира баркода?
Само храна за размисъл - не се търси отговор.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1276 -: Декември 22, 2020, 07:27:17 pm »
Заинтересова ме ... баркода и следите в небето ... признавам си - тъп съм, не виждам никаква прилика. Освен че има чертички - по-тънки и по-дебели.

А бай ти Илон Мъсковски влачи поредната тенджера към стартовата площадка - погледни я с отвращение: https://youtu.be/n5ozYnVQahE

П.С. Ае ... тоя изкара в космоса подозрително много сателити тая година ... да не земе да пръска и с тях, че тогаз го закъсахме ... приказва че са за интернет, ама мож ли му вярва на тоя евреин ...

П.С.С. Сетих се - следите се поставят за да могат извънземните като минават покрай Земята с висока скорот, просто да ги сканират като баркод и да знаят че тук нЕма смисъл да се каца - само идиоти живеят на тая планета.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1277 -: Декември 22, 2020, 07:32:49 pm »
Ако те одраска/надере звяр ще ти остане белег: "чертички - по-тънки и по-дебели".

Белегът на Звяра... Кой звяр?

Поднебесните духове на злобата - на кого викат така?
В последните времена най-много личби и "чудеса" ще се случват там, в обиталището на поднебесните... т.е. във въздуха.

Бай ми Илон Мъсковски работи по поръчка на Пентаграма. Военен интернет + шпионски спътници - на ниска орбита. Затова често падат и често трябва да се заменят с нови.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1278 -: Декември 23, 2020, 10:44:42 am »
"Жената до еди кой си" или още по-лошото "Жената до мен". Кой простак наложи този тъп е безвучен израз, кой пръв го използва публично? Защо се налага, защото ако кажа, моята съпруга или моята жена, или някоя жена каже моят мъж това е сексистко, но ако е така, то по-правилният израз е "човека до мен". Как би се отнесло едно дете към майка си като и то каже "майката до мен", или "жената до мен", това не обезличавали въобще майчинството и семейството, а ако една жена каже "детето до мен", то това майка ли е?. Когато съм на публично място до мен понякога има много жени това прави ли ме многогамен и законно ли е това. Абе тъпа работа, от малкото се започва за да се постигне голямата цел, именно това трябва да ни плаши когато не можем да разпознаем това малко до какви големи беди ще доведе. Най-малкото това ще доведе до друго значение на частицата "до", което не е голяма беда, напротив ще се обогати малко езика, ще има още повече тънкости при използването му, но мисля че целта е съвсем друга.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1279 -: Декември 23, 2020, 12:14:08 pm »
dmitarp, дай някакви пояснения, какво точно визираш, че иначе постът ти рязко контрастира с последните десетина поста?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1280 -: Декември 26, 2020, 12:01:12 am »
Тест за интелигентност.
Ментална и дори духовна.
Примерче за последното: по какво си приличат често баркод-а и кемтрейлс-а? А какво символизира баркода?
Само храна за размисъл - не се търси отговор.

Не могат да го сложат в горивото. Това не изгаря в двигател. Пуска се от варел с маркуч, просто и ефектно е.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1281 -: Декември 29, 2020, 12:50:17 pm »
Доналд Тръмп реши да отпусне по още 2 000 $ на всеки американец за преодоляване последствията от кризата, освен вече отпуснатите по първата вълна. Всеки знае, че това не са пари взети на заем, а напечатани пари, дори вече не на хартия, а цифри в компютрите на банките. Т.е. едни огромни трилиони ще се задвижат в американската икономика, отново въздушни пари. Въпросът е кой ще плаща масрафа, когато тия пари отпътуват към чужбина и срещу тях се купят стоки, услуги и най-вече суровини? Ще плаща целия свят американския масраф.

Ей така се прави икономика. Печаташ си пари, със сила налагаш твоята валута да е основната разменна в международната търговия и набутваш на робите въздушната си валута, после руснаците нямали икономика, щото били алкаши.

Аман от тарикатщини, всяко нещо си има начало и край, няма да е вечно...

http://varnahot.com/%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d1%86%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d1%89%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%83%d1%87%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82-%d0%bf%d0%be-2000-%d0%b4%d0%be%d0%bb%d0%b0%d1%80%d0%b0/?fbclid=IwAR39uX4PPgtJk73P6mmnJQiwLGgctzjGVpBt62qkkqajVmk8KuEKI-Fekvc

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1282 -: Декември 29, 2020, 05:33:04 pm »
Ей така се прави икономика. Печаташ си пари, със сила налагаш твоята валута да е основната разменна в международната търговия и набутваш на робите въздушната си валута, после руснаците нямали икономика, щото били алкаши.
Аркадаш, поинтересувай СЕ от история, ама реална. Американците така са си послали 1944г. и руснаците са сЕ съгласили(още преди края на ВСВ). Който плаща поръча и музиката, другите я слушат и ядат попъски.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1283 -: Декември 29, 2020, 05:43:24 pm »
На EDM му пречи, вътрешният Джугашвили да мисли правилно!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1284 -: Декември 29, 2020, 06:20:26 pm »
На EDM му пречи, вътрешният Джугашвили да мисли правилно!

Я кажи на глас, как се мисли правилно, че ти все на два стола седиш?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1285 -: Декември 29, 2020, 06:21:50 pm »
Аркадаш, поинтересувай СЕ от история, ама реална. Американците така са си послали 1944г. и руснаците са сЕ съгласили(още преди края на ВСВ).
А'м а де! Неграмотност пуста.
Сталин се е съгласил в момент, когато отварянето на 2-ри фронт срещу Хитлер е било важно за спасяването на милиони животи.

След 45-та и хуманитарните атомни бомбардировки на САЩ над Япония - нищо не е ратифицирано!

Ако беше ратифицирано, СССР щеше да има съдбата на ФРГ през 50-те до 60-те.
Какво е било - пак въпрос на знания,
само ще подскажа, че Ангела Меркел е от ФРГ, емигрирала със семейството си в ГДР.
Ако бяха приели, нямаше да има руски космос през 50-те и въздигане на страната от пепелището след 45-та за 5 години!

Т.н. "приемане на играта" идва от агента на Запада (по-точно UK): Михаил Горбачов.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1286 -: Декември 29, 2020, 08:09:39 pm »
Витане Витане, вместо да тролиш по форума да беше свършил малко работа като мен.а и ако не тролеше и аз щях да поработя час повече върху проекта си. Но няма да оставя родината си в ръцете на реваншистките мераци на господарите ви на теб и на ЕДМ.
Та преди да пишеш глупости виж провери какъв аджеба е този процес наречен "сулфониране на масла" кога и къде е бил измислен и патентован? Защо веднага след патентоването е бил засекретен "това вече е жокер"  кога и по каква причина е бил разсекретен и на кого е бил ПОДАРЕН този патент "още един жокер" и какъв е бил първият ефект от използването му от дареният субект?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1287 -: Декември 29, 2020, 08:13:00 pm »
EDM, няма да пропусна да се изясня, за двата стола, за твоята ненавист към всичко американско, сега съм изморен за повече писане! Пък и историческият хаос в главата на VITAN ме шокира! Оказа се се че Сталин бил голям хуманист, на световно ниво!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1288 -: Декември 29, 2020, 08:24:43 pm »
Оказа се се че Сталин бил голям хуманист, на световно ниво!!
Това ти си го измисли.
Просто е имал акъл и е бил практичен.
За разлика от комбайнера Горбачов, който е бил наопъки на това.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1289 -: Декември 29, 2020, 09:05:24 pm »
Михаил Кузмов в конкретния си пост съм коментирал инфлацията, която ще предизвикат САЩ с емитирането на въздушни пари, това ли те обиди?
А ненавистта ми е пропорционална на имперските им амбиции да владеят целия свят и целия бизнес. В Сирия какъв го дирят, а по границите на Русия, постоянни провокации, та чак карат български кораби да влизат в руски води.

Но чакам с нетърпение да си починеш и да ти чуя доводите, да те видим и тебе, дето все с недомлъвки говориш.

Радико, твоята родина не беше ли ЕС?
И какво си мислиш, че ще направиш срещу моето становище, че САЩ са колонизатори и са ни окупирали с военни бази? Освен това ви готвят за война с руснаците, но да и видим, като настъпи сюблимния момент, колко от вас ще отидат на война за американските мераци. Ако не бяха руснаците сега щяхте да сте с фесове на главите, ако не сте де, не знам. Но когато дойде новото пришествие на Османската империя, а то със сигурност ще дойде, Иран е преди нас в списъка, а България е черешката на тортата, ще ви видя към кого ще се обърнете за помощ и дали САЩ ще ви помогнат. Видяхме ги в Армения и Кипар. Пак руснака оправи работата.

Ей, страшни неблагодарници сте вие, никаква признателност към тия дето са си давали живота да нямате сега чалми.