Алтернативни енергоизточници > NEG, импулсни, трансформаторни и резонансни генератори, скаларни вълни

Асиметричен трансформатор или грешка в теорията

<< < (15/16) > >>

Bat_Vanko:
Оооопс Мунчо, успокой са бре, пий едно валидолче. Така ядосан отговаряш бързо но първосигнално, без изобщо да мислиш. Аз те оборих с факти конкретно цитирани от твоите постове а от тебе освен обиди и квалификации друго няма. Ама и как да има като за това се иска акъл а не бърза уста. Ама няма нищо де - продължавай. С всяко изписано изречение все повече хора разбират колко си ограничен.

montanar:
То се вижда кой се аргументира. Твърдението ти е типичното за тебе.

ndm:
Ако не бяхте така СЕ конфронтирали със сеКЕН-чо щеше и дугите СЕ-та да извади, ама вие кенчета та кенчета.

--- Цитат на: montanar в Юли 29, 2020, 04:16:05 pm ---факт е че и от кенчетата извадих СЕ

--- Край на цитат ---

Прости ми сеКЕН-чо че съгреших пред тебе и затова не показваш другите СЕ-та. Бъди милостив дай ни и останалите СЕ-та, смили СЕ над бедните пасоми от твоята енория.

montanar:
Господин сеиджия и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи ма любопитно ни е ти ко правиш - щото освен да се опитваш да се подбазикваш с околните от тебе друго няма.
Аз поне не съм видял нито едно конструктивно или откровенно човешко мнение - ако не съм прав нека ме поправят колегите.

Bat_Vanko:
Мунчо, Мунчоооо като като те знам колко разбираш написаният текст просто няма смисъл да се аргументирам за каквото и да е. А да тръгна да правя клипчета с обяснение само и само да ти влезне някоя буквичка в главата - е тва няма да стане.
П.п. Не са виновни другите за страничното влияние на алуминият върху изветреният ти мозък.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия