Форум > Мошеници и изгонени потребители от форума

Скандално Иконимия на Ток, само с обикновен мрежов Траф.

<< < (2/3) > >>

Laic:

--- Цитат на: locco в Август 08, 2016, 02:24:31 pm ---.... Лявата половина - е фрагмент от самата DC-DC преобразувателна схема, която изследваме, а дясната половина - е схемата за измерване на получената в изхода енергия, която Енергия я измерваме по косвен път, .....
--- Край на цитат ---
..... дрън, дрън - ярина ;D

      Дясната половина на схемата ти, представлява един най-обикновен удвоител на напрежение, схемата на който е поместена във всеки един учебник по електротехника - нищо ново под слънцето 8). Айде нарисувай тоците върху схемата според твоите четири такта и виж какво излиза. Математиката ти в случая не е вярна, със същите математически прийоми ще ти покажа как 1=2 - някой друг път, като нарисуваш тоците.

     Както в една друга тема Мишо Кузмов беше написал: "Е** му м***ата на напрежението, важен е Негово величество ТОКЪТ" (цитата  е точен само във втората част, първата е интерпретация на автора на поста :-[).

Радико:
А на негово величество какво е неговото количество. Май някой не е учил физика.
Това е горе долу същата работа като идеята на Чоби съвсем малко по различна но еднакво не работеща.

Laic:

--- Цитат на: locco в Август 08, 2016, 11:57:14 pm ---В началото се затваря ключа К (първи такт) -> зарежда се кондензатор С1,
Втори такт (ключа К се изключва) -> зарежда се кондензатор С2.
--- Край на цитат ---

      Да, ама НЕ ! ;D

      Първата картинка - виждали сме я, предполагам: състояние преди старта.

      Втората картинка - предполагам "първи такт" - доообре, ама тока дето си го нарисувал на третата картинка (втори такт вероятно???) кой ще го предизвика, коя физична сила, ефект, взаимодействие ... - аз не се сещам, подскажи ми моля те.

      Четвърта картинка - по какво се различава от първата? Там ни тоци, ни полярност на кондери - какво показва, кой такт, че пак не се сещам нещо?!?

      Май баче ти Радо е прав ;D (второ изречение на #10).

      Спирам да пиша в темата докато не нарисуваш тоците, полярността на кондерите и дадеш пояснение (и за четири такта) що аджеба, според теб, тоците се движат/текат така както си ги нарисувал. 

владимир димитров:

--- Цитат на: Laic в Август 09, 2016, 09:00:30 am ---      Да, ама НЕ ! ;D

      Първата картинка - виждали сме я, предполагам: състояние преди старта.

      Втората картинка - предполагам "първи такт" - доообре, ама тока дето си го нарисувал на третата картинка (втори такт вероятно???) кой ще го предизвика, коя физична сила, ефект, взаимодействие ... - аз не се сещам, подскажи ми моля те.


--- Край на цитат ---

Laic ако не знаеш кой ефект ще предизвика тока на третата картинка ,мисля че е време да спреш да пишеш в този форум ..
Много голяма част от  форума сте за БГ Мама...

Laic:

--- Цитат на: владимир димитров в Август 09, 2016, 09:17:40 am --- Много голяма част от  форума сте за БГ Мама...
--- Край на цитат ---


     Към владимир димитров: Владко, не, че не мога да ти отговоря подобаващо, но не искам!!! Под достойнството ми е!
       
     За останалите четящи темата: Не ми се влиза в спор с човек, който е изписал имената си (не ника , а имената си) с малки букви. Това достатъчно красноречиво говори за неговото ниво, във всички аспекти, не ми се слиза толкова ***** .

      До сега, пишейки във форума, не съм си позволявал да правя квалификации по отношение на съфорумец, камо ли пък да напиша нещо, което може да засегне или обиди някого,  но днес ....  ...., за което се извинявам на останалите.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия