Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване
Политиката и политиците ни!
lz2bgc:
Да Радико!
В стаичката сме сами, но казва ли ти някой какво се случва после?
Като казах, че искам да съм доверево лице и да отнеса бюлетините където трябва ми отговориха, че не съм от техните....
Та тези бюлетини не отиват там а на блоклука.
Като хванаха фалшивите бюлетини на ГЕРБ. Случи ли се нещо?
Според мен.
Всички необходими бюлетини са подготвени предварително...
Няма лабаво. Всичко се движи по предварително обмислен и подготвен план.
Това е горчивата истина. ДЕМОКРАЦИЯЯ....
Гадно , но е факт.
Всеки народ си заслужава начина на живот.
Щом си трае. Значи му харесва.
Според мен.
Това е истината.. Горчивата истина.
lz2bgc:
Браво atos!
Позна от ряз.
lz2bgc:
Та то в България комунистическата партия се оцвети във всички цветове на дъгата.
Коята и партия да е на влас е все ТЯ..
Комунистическата... >:(
Направо. ТРАГЕДИЯ....
Радико:
Atos Не говорех за нашите избори а за американските не знам дали си с достатъчно остро политическо зрение за да забележиш тънката разлика.
И Клинтън и Тръмп са "еднакви фашкии" на пръв поглед, но дано не съм добър пророк и да не позная:
Ако бяха избрали Клинтън тя щеше да запази досегашният курс и да се стигне до нова студена война. Резултатът е победа по точки за китайците. При сегашният избор на авторитарен президент от породата на Путин Той вижда в него приятел "нали са от една порода"
Но какво ще стане когато се скарат на някой приятелски запой, дали заради игра на карти дали заради игра на голф, дали заради друго. Сталин и Хитлер също са били приятели в началото. Което означава, че този избор беше избор на началото на трета световна война. ЕДИНСТВЕНИЯТ ПОБЕДИТЕЛ може да бъде само Китай, при това с нокаут.
МММДАААААА прав си значи, няма избор. Когото и да изберат все китайците на далавера.
june1900:
Хората, населяващи територията на Българската държава в 21ви век, са изключително прости и по простотията си се открояват не само на континента, но и в Балканския регион.
Преди време беше публикувана следната статия:
https://fakti.bg/bulgaria/227285-koe-e-nai-vajnoto-za-balgarina
Резултатът от проучването е, че за тълпата, която населява територията на Българската държава, най-важното е здравето на близките, следвано от личното здраве. Най-маловажното нещо за същата тази тълпа, на последно място по важност, е пълноценното и разнообразно хранене.
Очевиден е извода, че хората в тази държава са невероятно невежи, невероятно необразовани и изключително неинформирани. Това също така ги прави и некадърни. И ние много добре си знаем, че хората в тази държава действително не стават за чеп, в какъвто и контекст да се разглежда.
П.П.
Тук даже се размениха и едни реплики за гласуващите и за негласуващите. Традиционно обаче никой не спомена, че българите нямат държава в момента. Не знам за вас, но държава, съставена от застаряващо и отмиращо българско население, от етнически цигани и от духовни родоотстъпници (помаци) ЗА МЕН НЕ Е Българска държава. Аз не наричам такава държава своя. Моята държава, Българската ми държава, са ми я откраднали преди да се родя. Родил съм се в едно ограбено положение, в което държавата на народа ми е била узурпирана, отнета и потафена в неизвестна посока.
Така че аз нямам държава. Аз съм част от един народ без държава, който е в процес на отмиране... и не ме е грижа да гласувам за чужди държави. Грижа ме е по-скоро да положа усилия да си възвърна държавата, която ми е била отнета преди да дойда на този свят. И аз полагам усилия в тази посока според талантите си и както мисля, че е най-добре. В истинската ми държава, в моята Българска държава, никога не се е гласувало и гласуването в една циганска държава няма нищо общо с възвръщането на Българската държава обратно в ръцете на българския народ. Военният преврат има много повече общо с тази свещена цел, отколкото гласуването в чужда държава, макар и да се намира на родовата българска територия.
Към онази необразована, неосведомена, невежа, некадърна, неморална и безбожна пасмина, която представлява съдържанието на съвременната Българска "държава", нямам никакви симпатии и нямам обща съвест с тях, за да ги считам за свои съграждани.
Навигация
[0] Списък на темите
Премини на пълна версия