Алтернативни енергоизточници > NEG, импулсни, трансформаторни и резонансни генератори, скаларни вълни

Генератор на Harry E. PERRIGO

<< < (2/8) > >>

caduceus:
Погледнете - от това по просто, здраве му кажи...

http://www.rexresearch.com/pomerleau/pomerleau.htm
http://www.rexresearch.com/pomerleau/pomerleau2.htm

Смятам, че едва ли има в цялата работа намесени психо сили /както твърдят в статията/, просто дизайнът е повторение на принципи, заложени при Тесла и Периго. Вероятно и при Хъбард, но него не съм го проучил още  :) Прякото преобразуване на етерните вълни в електричество явно не е сложно, единствено нужна е правилната гледна точка

Успехи

caduceus:
Дааа.... Вземам си думите от предния пост назад... Попрочетох по-подробно нещата и смятам, че човекът може да включва поляризирания радиант към свободните краища на жиците  /затваря веригата със небето и земята по терминологията на Пол Бауман/. Освен това може да създава линкове от радионичен тип, провеждащи радианта - чрез визуализация и воля, подобно на Джон Уорел Кийли...  Способен мъж е тоя Даниел. Дай Боже и ние да се научим  :)

aviv:
С интерс чета всеки пост, но не мога взема отношение по въпроса все още.
Ако има някой да ги преведе това може да раздвижи инереса по вече.
С преводачките в гугала не се постига жлания превод. Не става ясно
и се правят грешни зводи.
Губя много време да уговарям срещи и преводи с познати дето не боравят с такава терминология
и това не е достатъчно за мен.
Бих желал да съм по продуктивен няма смисъл от спам.
И все пак пускайте вякакви полезни линкове то който му разбира ще ни светне.
Поздрави и успех. :)

caduceus:
Днес по някое време ще гледам да дам резюме на текста. Също и виждания как работи нещото  :)
Поздрави

johnny_fx:
Освен за обща култура, друг смисъл няма да разглеждате тези "устройствата".
Преди време попаднах на материала и се зачетох. Човекът е аутист. Неговият мозък не функционира по начина, както при повечето хора. Не знам как ги прави нещата, може би вижда енергията по някакъв начин. Само можем да гадаем, но не и да направим нещо подобно.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия