Автор Тема: Антигравитация и Свободна Енергия  (Прочетена 100659 пъти)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #105 -: Юни 28, 2018, 10:17:03 am »
Предполагам, че няма "контрольори", поне в този, общоприетия смисъл. Според мен процесът е автоматичен.
Затова е възможно хакването в частни случаи. Но за да хакнеш една програма, първо трябва да знаеш, че е програма - т.е. че не е "реалността" за която я възприемаш по начало.

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #106 -: Юни 28, 2018, 10:26:48 am »
Или просто да знаеш, че е възможно да се направи (и то чрез най-разнообразни подходи). Който смята антигравитацията (или СЕ) за невъзможна, той никога няма и да се опита да направи нещо по въпроса.
Но, както каза EDM, човек трябва да е узрял за такова нещо и да размишлява тотално "out of the box", понеже е ясно, че ортодоксалната наука няма как да помогне в случая.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #107 -: Юни 28, 2018, 10:55:13 am »
Хипарх...замислям се напоследък по един въпрос...
Според мен гравитацията, в чист/начален вид (като една от първичните енергии) не е вълна, не е и лъчение. Според материала, който ти беше постнал преди време, гравитацията е "смущение" в преминаването на етерните енергии (по-скоро, на един конкретен вид енергия) през материята. Това е толкова логично, че просто ни вади очите. Ако гравитационната енергия не преминаваше през материята почти свободно, няма как да действа едновременно на всяка една молекула от тялото.
 Въпросът е - дали в процеса на самото преминаване, взаимодействайки с материята, не придобива вече вълнова характеристика? И точно тази характеристика да е ползвал Лийдскалнин, докарвайки до "резонанс" чрез звук материята до такова състояние, та да осигури премахването на това смущение - "отваряне на жалузите"?

Такава постановка, на пръв поглед, влиза в противоречие с тезата за понижено етерно-енергийно налягане около материята. Но ако погледнем нещата от "едно стъпало по-високо", може би именно този вид етерна енергия, от която се захранва материята е "осакатена" от това по такъв начин, че остатъкът от нея(енергията), преминавайки през материя, вече взаимодейства с нея (материята), по начин, предполагащ смущениата...

П.П.Малко сложно се изразих, но няма друг начин.
« Последна редакция: Юни 28, 2018, 11:20:40 am от atos »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #108 -: Юни 28, 2018, 11:11:44 am »
Ако приема, че горните разсъждения са логично верни, следва да има два принципни начина за преодоляването на гравитацията!
1. Промяна в самата материя - правейки я напълно "прозрачна" за остатъчната сила (гравитацията).
2. Вкарване на значително количество енергия, което би компенсирало "осакатяването" на началната гравитационна енергия и по този начин тя да преминава без смущения.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #109 -: Юни 28, 2018, 11:55:19 am »
Хипарх...замислям се напоследък по един въпрос...
Според мен гравитацията, в чист/начален вид (като една от първичните енергии) не е вълна

Освен вълни, друго няма. Е има, но това е първичната енергия. Вълните и по-точно информацията, диктуват свойствата на тази енергия, която трансмутира в различни форми. Това означава, че гравитацията е вълни с определен софтуер, определящ нейните свойства и взаимодействия, а фактът, че с отдалечаване от земята например, гравитацията отслабва, означава две неща. Първо, че е лъчение (вълни)и второ, неговия източник е центъра на земята.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #110 -: Юни 28, 2018, 12:43:46 pm »
edin, понякога си като развалена грамофонна плоча май? Не четеш, но...иначе пишеш...


Въпросът е - дали в процеса на самото преминаване, взаимодействайки с материята, не придобива вече вълнова характеристика? И точно тази характеристика да е ползвал Лийдскалнин, докарвайки до "резонанс" чрез звук материята до такова състояние, та да осигури премахването на това смущение - "отваряне на жалузите"?


А това:
фактът, че с отдалечаване от земята например, гравитацията отслабва, означава две неща. Първо, че е лъчение (вълни)и второ, неговия източник е центъра на земята.
Просто не е вярно!
(Не са верни изводите, не фактите, на чиято база са направени)

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #111 -: Юни 28, 2018, 02:43:54 pm »
Промяната в материята е изключително важна за постигането на антигравитация. При правилно въздействие възникват алотропни форми на използвана материя, което може да е до такава степен, че тя да стане неразпознаваема дори чрез химичен анализ. Тази промяна се наблюдава при активните елементи в платформата на Гребенников, остатъчните "мрежички" (вероятно също от двигателните елементи) на катастрофиралото НЛО в Далнегорск, както и при сандвичените конструкции на Луи Рота.

При първия и последния пример металите са били подложени на телуричните потоци като основно въздействие. За втория не се знае, но вероятно и там е процедирано по същия начин. Т.е. землянка с дълбочина 2-3 метра може да се окаже пръв помощник в "напомпването" на използваните метали с необходимата енергия :) Но човек все пак трябва да знае и къде да я изкопае... А чрез наелектризирането им с ВН импулс се проявява търсеният ефект.

Сега, дали при подлагане на тази енергия, се получава премахване или добавяне на нещо в метала, не е съвсем ясно, но според мен е второто. Примерно добавяне (или по-точно директно образуване) на нови електрони в материята. А когато пробата бъде извадена за по-дълго на повърхността, тя отново си възвръща предишните характеристики, които се оказват зависими от средата. Това е проличало особено добре с проби от свръхдълбокия колски сондаж.

При среща на вездесъщото движение с материята, възниква съпротивление от което пък това движение се завихря и започва да оформя вид (под)частици, които съвсем не е задължително да са от познатите ни. Те вече успяват да повлияят върху материята до някаква степен, като проявеният ефект е постоянно ускорение (гравитация). Ако върху движението се окаже още по-голямо съпротивление, вече възникват стабилни познати частици. Затова в ускорителите могат да си откриват всякакви частици с най-различни характеристики в зависимост от конкретните условия. Доколко са стабилни е друг въпрос.

От гледна точка на теорията за Soft particles, Edin е отчасти прав. Лъчението на материята. От материята излизат фини високочестотни лъчения, а при достатъчно много материя, те постепенно намаляват честотите си до достигане на най-проникващия диапазон в ЕМ спектъра. Това проникващо лъчение повлиява частично на материята (и на нас в частност) и по някакъв механизъм се проявява силов ефект, който се стреми да ни долепи за Земята.
Не приемам само черната дупка, но това си е мое мнение ;)

Завъртането на молекулите така, че съпротивлението да се превърне в чисто движение, мисля е още по-напреднала технология. При нея няма остатъчни проявления като електричество, магнетизъм, топлина и т.н., а само движение на материята без инерционни ефекти (които са силно притъпени или липсват и при горните примери). Но пък използването на това превозно средство е осъществено дълбоко под земята при много слаба гравитация и там условията като цяло са доста различни.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #112 -: Юни 28, 2018, 02:49:28 pm »
Atos, като се отдалечаваш от една радиостанция, еднакво ли улавяш вълните? Ай помисли повече.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #113 -: Юни 28, 2018, 03:05:35 pm »
Atos, като се отдалечаваш от една радиостанция, еднакво ли улавяш вълните? Ай помисли повече.
Това не е доказателство, че гравитацията е вълна.
Въпреки, че (за трети път ти го пиша вече) "дали в процеса на самото преминаване, взаимодействайки с материята, не придобива вече вълнова характеристика"...
И тъй като без материя, няма как да засечем има ли гравитация - въпросът остава висящ...

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #114 -: Юни 28, 2018, 03:43:59 pm »
Ми....за мен е доказателство. Ама търси други.

Цитат
"дали в процеса на самото преминаване, взаимодействайки с материята, не придобива вече вълнова характеристика"...

Това....не виждам, как ще стане. Щото.....какво ще премине, та да стане вълна? Вълнова характеристика, може да има, само вълна. Да не си мислиш за оня опит с двата процепа, дето частицата е ту частица, ту вълна със съответните им характеристики. Не допускам, че гравитацията, може да е и частица, ама кво ли знам аз....

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #115 -: Юни 28, 2018, 03:45:38 pm »
Именно, де...става вълна след взаимодействието си с материята!
Не е частица, етерна енергия е (и това също го споменах по-горе).

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #116 -: Юни 28, 2018, 04:23:35 pm »
Край нямат тези безсмислени спорове. Чудя се, защо dimelsoft въобще поддържа форума?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #117 -: Юни 28, 2018, 05:24:17 pm »
Ха, хааа! Антигравитация...., че вие недоизчепкахте гравитацията сега се прехвърлихте на анти...! 

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #118 -: Юни 28, 2018, 05:32:14 pm »
Здравейте,
Темата има силни страни, но ще посоча слабите.
Антигравитация и Свободна Енергия, антигравитацията е свойство на масата, но масата има и инерция. От тук следва реактивно движение, а то е свързано с топлина или ентропията. Ентропията се разглежда в термодинамиката, има закон, в една затворена система ентропията се повишава. Ентропията е еквивалентна на информацията, т.е. в затворена система информацията се повишава и настъпва хаос(взрив).

Обратна задача отворена система ентропията се понижава, температурата спада. Това се наблюдава примерно при Сърл генератор измерено от Рошчин и Годин през 2000г. в техен опит.

Мъдростта идва с кръстовището, т.е имаме четири агрегатни състояния в баланс, твърдо, течно, газообразно и плазмено. Петото е температурата или фазовия преход или четириъгълна пирамида.

От друга страна материята има три свойства:
маса-инерция и гравитация. Тяло с се маса движи линейно или кривообразно
заряд-магнетизъм и електричество. Тяло със заряд(маса) се движи линейно или кривообразно
спин - догатки, информация-температура, съгласуваност и несъгласуваност, повишаване и понижаване на ентропията, информацията.

От изложеното ентропията може да се понижи с параметричен резонанс. Следват СЕ, антигравитация и понижаване на температурата.     

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Антигравитация и Свободна Енергия
« Отговор #119 -: Юни 28, 2018, 06:08:52 pm »
mi68, както винаги, ясен и конкретен  ;D