Автор Тема: Генератор Zapper на д-р Хулда Кларки и за медицината изобщо  (Прочетена 71961 пъти)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Приятели! Нека да не спорим и да не сме в конфликт! Просто без да се обясняваме , да забравим за острия тон! Никой не манипулира този сайт и форум. Честно казано , мисля че времето на лов на вещици поотмина и най-вече в България няма такъв ако, и да е имало в миналото.
  Имам теоретични познания за изкуствената кълбовидна мълния, и вярвам че всички ще се съгласим че без теоретична основа, практиката ни ще се срути. Това което съм направил практически в тази насока е електро-плазмен вихър. Елементарен ксперимент, който потвърди теоретичното ми предвиждане че така ще стане. Със сигурност не е проблем генерирането на изкуствена кълбовидна мълния(дори и в обикновена микровълнова печка става). Предизвикателството е да започне интензивно да отделя топлина, светлина и електромагнитни вълни, които от своя страна ще бъдат преобразувани в електроенергия. Д-р Кирил Чуканов постига това последното като, пуска през плазмената топка високо напржение 15Кв с малък ток, действащ като, дразнител и предизвикващ нужните енергийни изблици.  Това което аз ще направя е че ще поставя кълбовидната мълния във електроплазмен вихър с напрежение 32Кв. По точно - ще генерирам по повърхността на плазмената топка , въртящ се разряд (плазмен вихър). Резултата ще е че самата плазмена топка ще се върти със огромна скорост при това а възбуждането и ще е много по-интензивно и равномерно.  Предвиждам че при въртенето си от центробежните сили , малката плазмена топка ще се разрастне. Няма да има нужда от допълнително инжектиране със микровълнова енергия , защото ще се поддържа от собственото си въртене , да не се свие. Принципа на генериране на електроплазмения вихър в голяма степен е сходен на магнетронния принцип , но в случая честотата на излъчването ще е по-ниска и безопасна. Както и да е , целият експеримент ще се проведе в защитна мрежеста клетка. Какво ще стане слд това? - ще поживеем и ще видим.  ::)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Тони,
за клетката на Джо кое не е ясно? Дай една снимка ако можеш - да погледнем... Каквото знам ще кажа от моя страна. А водата как я зареждаш на първоначалния етап?
Поздрави

Dex

  • Гост
Манията за преследване е познато явление, преодолей го. Да правиш екесперименти свързани със свободната енергия, също е смехотворно за някои. А основната грешка е направиха с глобалната мрежа. От тук нататъка преследването става излишно. Ела ми на гости, ще ти покажа непонятно устройство /смехотворно/ клетката на Джо.
 Може и да ми помогнеш, за сега не съм я разгадал теоретично но се държи както направените репликации по света.
Ако не, тя на теб ще помогне.

Аз плановете за клетката на Джо ги имам отдавна. Хич не е смехотворно за мен.Вярвам в безплатната енергия и тем подобни. Имам и една камара патенти на Тесла в компа, доста от които са старателно трити от сайтовете. За клетката на Джо ми хрумна, че това има нещо общо с радиониката. Съзнанието на човек е тясно свързано с функционалността на устройството. Имам и някои идеи как да работи без прексване клетката. Ясно е , че не понася негативна енергия, а това са ляво въртящи се торсионни полета. Значи трябва да има и генератор на дясно въртящи се торсионни полета. Как да направим генератор на такива полета? Ха да видим сега имате ли идеи.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
При положение че клетката на Джо работи с оргонна(органична) енергия , може би ще бъде добре да бъде поместена в концентратор на такава енергия. Съд (кутия или цилиндър евентуално който отвън е от органична материя(дърво) а от вътрешната страна е с метално покритие. Органичната повърхност поглъща оргон от околното пространство  а металната излъчва и го концентрира в центъра. Органичната обвивка действа също и като екран спрямо негативните излъчвания. Директно мога да си я представя така: Най-външния метален цилиндър е покрито с органична обвивка. Отдолу и отгоре има и такъв капак , като горният има отвори за газовете...

mi68

  • Гост
Оргонът е Мионно(тежко)неотрино със скорост във вакум 2,2.10^6m/s.Орбиталната скорост на електрона във водородния атом е 2,18.10^6m/s и много лесно прихваща Мионно неотрино/справка браунов газ/.Следва извода,че въглеводородите(органична материя,пласмаси/изолатори/)прихваща Мионно неотрино и се наелектрезира.Металите със свободните електрони реагират с ел.ток.За стабилни резултати използвайте центробежна сила,в буркан с вода завъртете CD-диск с бормашина(около 3000об/мин и ще наелектризирате буркана отчита се напрежение 10кВ спрямо земя.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
А така, колеги, май идвате постепенно на моя акъл...  :)

Dex
Хич не ти трябва генератор на дясновъртящи полета - това разделение е следствие от чисто математическо мислене, като не бива ляво - дай дясно... Няма такива неща в природата - има и едното и другото. Спинът също е относителен - 1. зависи от гледната точка и 2. въртенето мисля че не е в нашето тримерно пространство...
Негативното е просто дисхармония, намаляваща синхронността в дадена система. Позитивното, събрано в едно устройство като клетката на Джо води пък до по-висока степен на самоорганизация и капацитет за натрупване на енергия - т.е. фокусна точка, където разликата в енергийните нива на пространствената тъкан е сравнително малка. Не знам как по-точно да се изразя, нещата се усещат вътрешно, но е трудно да се опишат с думи и термини...

teofilius
Според мен не е добре да слагаш пасивно устройство като оргонния акумулатор във външната обвивка на активно радионично устройство като клетката на Джо. Минали са доста години от Вилхелм Райх... Техниката е напреднала за този период  :) Има оргонит от всякакви видове, електронно, топлинно, светлинно и прочее възбуждане на оргона, пасивни резонатори колкото щеш - дву и тримерни, активни /генераторни/ прибори също... Виж radionics в Гугъл и за какво иде реч - и да не си говорим за Райх концентратори, щото така ще идем и до кацата на Месмер със стружките и зеленчуците  :)
Плюс това - в клетката на Джо използваеми газове няма, като изключим малкото пушилка от бълбукането  :) Етерната пара е друго нещо, просто алуминиевата тръба отвежда тънката енергия с високи вибрации /по терминологията на Шаубергер/ или оргона към двигателя. Само допълвам

mi68
По принцип си прав. И за наелектризирането също, вероятно имаш предвид Патрик Фланаган. Доста ток идва от водовъртежи със крайна скорост, да... Правил ли си тоя опит? Скоростта на въртене ми се вижда малка, но практиката показва най-добре

Поздрави

« Последна редакция: Април 27, 2009, 09:47:49 pm от caduceus »

Неактивен gotiniq7

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 409
  • Пол: Мъж
  • Домашен екпериментатор
    • Документална видеотека
  • Скайп: zarov_inc
Направих приставката за компютър, в комбинация със софтуера с честотите на Райф. Ще наблюдавам ефекта. Теофил ми прати 4 звукови файла за универсално ползване, пускам ги по 2 минути всеки, след 4-те правя 20 минути пауза и пак повтарям

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Не отричам че Запера не е перфектния лечебен апарат. Съгласен съм че може би няма да се справи с някои вируси(микроорганизми). Приемам че Запера е далече от Райф. Признавам че при определен брой клиенти (не повече от 5 %) няма особен резултат от третирането със Запера. За всички на които методите на Хулда Кларк не се проработили, вероятно тя е мошенничка в техните очи. И все пак процента от излекувания и подобрения при нейните методи, който е значително повече от 80% не може да се отрече. Какво да кажа на 3-4 човека, които ми се обаждат и ми казват че всички видими и осезаеми симптоми на ревматоиден артрит са се прекратили за да-три дни? Може би трябва да им кажа че очите ги лъжат или са си внушили че имат подобрение (или даже са се излекували) а в действителност са си все така болни. Просто няма как да го направя. Като почнах да произвеждам запери , започнах с голяма доза съмнение  и страх че клиентите ще се обаждат да им връщам парите и че това което им продавам не работи. В началото се доверих и то с доза страх на уверенията на хирург в Бургаската болница, който освен работата си на хирурга, практикува хомеопатично лечение и лекуване със запери. Човека имаше поне три апарата и искаше да му направя още няколко, и то само за него. Освен това има и запер с регулируема честота от 1Хц до над 10 МХц. при която използва честотите на Хулда Кларк. Със сигрност Хулда Крарк е далече от д-р Райф но въпреки това методите и са ефективни за мнозина на които установената медицинска практика не е помогнала.  Трябва ли да отхвърляме Х.Кларк заради онзи процент на които не е успяла да помогне.  Какво да кажа на бащата на три годишната си дъщеря която е била с левкемия и химиотерапия , която той прекратява и за кратко време напълно излекува със запер и комбинация от билки на Х.Кларк.  Детето е живо и здраво и ако някой се съмнява ще му дам телефона да се обади и лично да говори с човека. Със сигурност на някои тези методи не са помогнали и няма да помогнат , но нали един човек бива ценен не заради пораженията а заради победите в живота му.  Два или три пъти хора са ми казвали че запера не им помага и това ме е отегчавало и обезсърчавало дотолко че почти съм се отказвал и тогава някой се обажда и споделя как му е помогнал и то за сериозен здравословен проблем. Аз също вървя към това да имам плазмена търба и генератор на честоти като на Райф, но разбирам че е нужно продуктите ми да са достъпни за хората в нужда и тук става дума за това , нещо което наистина работи и е ефективно да има широко разпостранение. Запера в момента е най-малкото . Сигурен съм че и при Гого  е така. Той също има успех както със обикновен запер , така и с задавана честота. Резултатите са факти пред които няма да си затворя очите , а там където няма резлтати - това са изключения.  ;D ;D ;D

gomi

  • Гост
 Знам че не е по темата зипер, но пак става въпрос за лечение с честота -Георги Лаковски и неговия осцилатор-идеята е интересна..... кадецеус-разпознаваш ли ринговете  ;)
 
 http://altered-states.net/index2.htm?/lmwo/lmwo.htm

 http://www.braintuner.com/lakhovskymwo.htm
 
 http://www.braintuner.com/lakhovskypatent.htm

 http://www.bialobratstvo.info/index.php?option=com_content&task=view&id=2097&Itemid=116
« Последна редакция: Април 30, 2009, 09:38:53 pm от gomi »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
gomi
Ти си истински извор на интересна информация!  :) Да, нищо ново под слънцето, Дотто рингът е на същия принцип, но е активно устройство - термичният стрес усилва нещата много. Всичко което съм писал в темата Dotto ring важи и за Лаковски. Топчетата в края на ринговете натрупват максимално двете естествени първични полярности, тука има и към Слим Спърлинг повей  ;) Интересно какви са радиусите... И дали е намесен и някой от кубитите дето ги гледахме с тебе - свещен или друг. Вероятно има кратност, за да се получат стоящи вълни и резонанс
Поздрави

gomi

  • Гост
 ;D
  Ето един модифициран зипер за трепане на брадавици, между другото много хитро повишава изходното напрежение на 555-предполагам че за брадавиците има значение.

  http://www.zen22142.zen.co.uk/Circuits/Misc/wart_zap/wart_zapper.htm
 
 И някакъв хибрид между зипер и Лаковски :
 
  http://cgi.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160295673762
« Последна редакция: Май 03, 2009, 01:22:20 am от gomi »

ppankov

  • Гост
Биорезонанс и жива вода !!!

Направо ще пиша за резултатите, които са много интересни, а именно :
- за три дни прекратих на баща ми инжекциите, който беше с дискова херния, в момента се чуства отлично и лекарите се чудят откъде дойде този бърз метаболизъм. След празниците ше отиде на работа
със стройна походка, а не както преди със метален чадър, вместо бастун !!!
- На 67 годишен мъж, с 15% фунционалност на сърцето, приложих биорезонансни честоти в комбинация със жива вода, преди първата процедура го заварих в болница, едва дишащ, приличащ на човек, който е готов да се сбогува със живота. На третия ден го изписаха от болницата, сега си е вкъщи, пие жива вода,
проявява инатен характер  ;D разхожда се между терасите и е с равномерно дишане !!! Е, вярно взима някакви лекарства, заради, които има ниско кръвно, но знам, че ще се стабилизира :)

Големи благодарности на teofilus, помогна ми да взема решение в най критичния момент, също така
от сайта му намерих линкове с програмите за биорезонансните честоти, които заимствах и приложих за съответните заболявания.

Искам да кажа на всички вярващи и невярващи : биорезонансия метод в комбинация със жива вода действа, а на здрави хора повдига многократно либидото  :D

Бъдете здрави и щастливи всички,
Rebel

ppankov

  • Гост
Конструирал съм два запера по схемата над-р Хулда Кларк, следвайки инструкциите от нейната книга, проведохме четири процедури направо в болницата със човека страдащ от сърце по 7 мин със 20 мин почивка.

После от FLEX16 видях честотите, необходими за биорезонанс при различни заболявания и генерирах компютърно,тези които ми бяха необходими, съответно записах ги в музикален формат и после на CD. Установих, че много от компютърните аудио приставки (тонколони с вграден усливател) - изкривяват и то доста сериозно, след 3/4 усилване на звука.
Затова се наложи опитно да установя енергията от запера 9К резистор последователно свързан на светодиод, това е критичната граница при която светодиода започва да свети
съвсем леко.
Съответно записаните честоти ги подадох като сигнал на качествена аудиосистема минимум клас AB, където със сигурност до 1/4 подадения сигнал е линеен без да изкривява, предварително проверена срещу офазяване на корпуса, не по мощна от 50 вата, измерване на произведената честота с дигитален честотомер, усилването настроено според светодиода - съвсем леко запалване, от изхода на единия канал кабел със шлаух завършващ с медни накрайници.
Разбира се, всичко описано до тук го тествах първо и само на себе си,преди да започна с друг човек.

И така, отначало 5 мин процедури с по 20 мин почивка по три пъти наведнъж, след третия  ден свалихме на по 3 мин. Даже нещо повече - "електролитния" ми баща :) си свикна, предварително да изпие две чаши жива вода и като започне процедурата срещу дискова
херния на 5Кхц коментира: Охоо пулсаций...ляв крак..десен крак, рамото, кръста, дланите ми се стоплиха много и и т.н. :)
Всъщност обяснил съм му процеса и по време на процедурататойси коментира, като същевременно това е информативна обратна връзка, колкото и да е субективна.

Другия човек със сърцето се стабилизира, отказва да пие жива вода често и най искрено му заявих, че без вода, няма смисъл от биорезонанс...както иска, така да си интерпретира нещата, все пак като започнахме с него, той беше на смъртно легло, а днес вече дори е решил да си отиде до село, кръвното му още е ниско засега.

Послепис:
За хората които, не се занимават с електроника и са решили да възпроизеждат честоти за биорезонанс с аудиосистема - ПРОВЕРЯВАЙТЕ С ФАЗОМЕР КОРПУСА, ПРИ НАЛИЧИЕ НА ФАЗА НЕ ПРЕДПРИЕМАЙТЕ НИЩО, КОНСУЛТИРАЙТЕ СЕ СЪС СПЕЦИАЛИСТ !!!

ppankov

  • Гост
Dex,веднага искам да ми отговориш в кой каталог го прочете това ? Това е много опасно, което казваш !!!
Абе човек,знеш ли какво се случва в тоя спектър в контакт със жива материя, а?
Недей така уверено да даваш съвети, за този спектър моля те !!!
На 2Гхц бачка микровълновата ти печка, сложи вътре една хлебарка и виж как ще се пръсне  >:(
Всички, които работят на ретранслаторни станции са изкуствено плешиви, косата им опада заради СВЧ-то (свръх високата честота).
Знаеш ли, че още в килохерцовия обхват, честотата започва да  приема насочен характер, особено при излъчване?
Прочети малко, честотата на сърцето колко херца е, мозъка - алфа и бета вълни, честотата на нервната система....
Ако клетките в организма се сменяха с посочената от теб честота, то ние щяхме да се видоизменяме като мутантите в X-man .
Като човек, подържал медицинска техника, мога да кажа, че 3Гхц се ползват във рентгена,
където времената са изключително малки, заради лъчението....
Да, има терапий в мегахерцовия обхват,но те се прилагат при тежки тумори и пак за късо време.

Иначе, човек ако се подложи на честота от 2до9 Гхц ще се разболее тежко и нелечимо от радиация и след време ще се спомине !!!

Послепис:
Всичките споменати честоти до тук във форума, предварително са били изследвани и всичко което конструираме го тестваме първо върху СЕБЕ СИ !!!
Ако не сте запознати с честотния спекър, моля намерете подходящи материали - първо за честотата като величина и понятия, после като спектър !!!
Последното не касае професионалистите и електрончиците !!!
 
« Последна редакция: Май 07, 2009, 10:05:14 pm от rebel »

ppankov

  • Гост
Електродите от запер или друг източник на биорезонансна честота, прилагайте само на ръцете или само на краката, справка - книгата на д-р Хулда Кларк !

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ГИ ПОСТАВЯЙТЕ НА ШИЯТА, ГЛАВАТА ИЛИ ЛИЦЕТО !!!   

Конкретен случай : кохлеарния имплантант, стимулира кохлеята (средното ухо) със стойности
от 300 до 2000 cu (current units) или токови еденици, еквивалентни на 300 до 2000 нановолта.
Използва се ефекта на костна проводимост.
При пациент, с леко изместен имплантант, при стимулиране на звук, имплантанта леко докосва лицев нерв и освен звук се стимулират и тикове на лицето...
« Последна редакция: Май 08, 2009, 05:42:02 pm от rebel »