Автор Тема: Генератор Zapper на д-р Хулда Кларки и за медицината изобщо  (Прочетена 71990 пъти)

smsi-h

  • Гост
Преведох и резюмирам за общо ползване материала /видеото/ от линка посочен от Валерия, пост 38. Конференция за рака и лекция на д-р Симончини.

Ракът се предизвиква според него от Фунгус - това е гъбична култура, която расте като плътна маса в организма и се развива. Содата бикарбонат, приета инжекционно /мисля че по кръвен път казаха че се разпространява/ като разтвор, променя условията в организма И ПО-ТОЧНО КИСЕЛИННО-АЛКАЛНИЯ БАЛАНС!!! Така ги трепе и изчезват след два-три месеца окончателно от само себе си - съответно и туморът. Фунгите са много видове, но всички виреят в кисела среда - във видеото дават като пример че във всички заболели от рак се открива гъбата Кандида албиканс. Образуват колонии и се развиват като живо същество, на практика са средното звено между растение и животно.
Когато става дума за повърхностен рак - на кожата и т.н., се използва 7 % йодна тинктура като се маже. Това ликвидира гъбата.

Сещам се, че някой развиваше в Б-я такива теории за т.нар. от народа "вълча гъба", която предизвиквала най-различни болести и лекарите лекували тях, а причината си е една. Подобна е и тезата на доктор Луи Куне в книгата "Водолечение".

Горе долу това е - сбито максимално.



Caduceus,

   Действително може да е така, защото киселата основа в организма е предпоставка за развитието на ВСЯКАКВИ МИКРООРГАНИЗМИ, но и кое в описвания факт казва, че гъбите започват да се развиват ПРЕКОМЕРНО при наличието на киселата основа. Мисля, че високата киселинност е само предпоставка, А НЕ ПЪРВОПРИЧИНА за прекомерното размножаване на гъбите и останалите микроорганизми. Мисля, че това всеки лекар ще го потвърди.
   А, за да се предотврати прекомерното развитие на чужди и несвойнствени на човека микроорганизми, трябва да има балнс между алкална и кисела основа, присъствие на порядъчно количество антиоксинадти /повече плодове, зеленчуци и билкови чайове/, присъствие в организма на озон, присъствие на атоварен водород, който влиза в реакция с вредните азотни съединения и, разбира се, присъствие на сребърни йони.
   Но пък и не трябва да се забравя и следното. Голяма част от микроорганизмите, например лактобактериите, влизат в симбиоза с човека и действат в негова полза. Вредните микроорганизми, в процеса на борбата с тях, имунната система изработва серия от механими, които са нужни ПРИ СРЕЩИТЕ С НОВИ И НЕПОЗНАТИ МИКРОБИ, тъй че пълното унищожаване на микроорганизмите в човека е толкова вредно, колкото и прекомерното им количество. Просто трябва да се търси нужния баланс за количественото и видово им разнообразие и присъствие в човешкия организъм. Но за това имат думата микробиолозите. А апаратите на Хулда Кларк трябва да бъдат доизучени, за да се установи експериментално коя честота, върху какъв микроб влияе и го унищожава. И пак повтарям, балансът е ядката.
   Смятам, че трябва да бъде създадено ново направление в медицината, което да е основано на учението на Райф. Но ако бъдат намесени парите, такова учение няма да бъде доразработено. Фармацевтите няма да го позволят, щото ще бъде сложен край на илюзията им.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Каквито и изследвания да се правят , нужно е да им се дава пълна прозрачност. Така че да бъдат трамплин за всички заинтересувани да експериментират и работят в това направление.  Ефекта ще е като на верижна реакция.
  Най-малката сянка за едни такива изследвания, също може да се превърне във верижна реакция.  Така че всичко от начало до край трябва да е открито. ...

smsi-h

  • Гост
Каквито и изследвания да се правят , нужно е да им се дава пълна прозрачност. Така че да бъдат трамплин за всички заинтересувани да експериментират и работят в това направление.  Ефекта ще е като на верижна реакция.
  Най-малката сянка за едни такива изследвания, също може да се превърне във верижна реакция.  Така че всичко от начало до край трябва да е открито. ...
Право казваш!

lazy

  • Гост
Само един въпрос: Киселата основа се характеризира с киселинни или със основни(алкални) свойства на средата. Моля да бъда извинен за невежеството.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
с киселинни

kiot

  • Гост
Здравейте хора, в радиастезията се твърди че здравия човек има дължина на вълната 8 метра и при заболяване тя намалява при 7.5 човек е вече на легло. Знае ли някой как да се излъчи стояща вълна с 8 метра. Възможно ли е въобще такава постановка. Това което съм опитал и помага е да пробия дупка в някое здраво дърво и да сложа свидетел(частица от болния човек) след това грижливо запълвам дупката.Весели празници.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Здрасти колега,
купи си книгата на Луи Тюрен "Научна физикална радиестезия /радиодезинтеграция/ - сборник от единадесет книги, трудът на живота на мосю Тюрен, основател на научната радиестезия. Книгата е зелена, 1168 стр. /да, доста четене ще падне :) /, струва смешните 20 лв. и ще ти отговори на всички въпроси. Конкретно за вълната 8 м. - стр 220. Ако не ти се чете толкова много, виж тази на покойния инж. Стоян Бъчваров - лека му пръст! Тя е доста по малка, може би наполовина... Това е основата, следва практиката  :)
Относно дупката в дървото - имай предвид дърветата са с различно излъчване - например дъбът е позитивен, брезата - негативна, т.е. ако искаш да лекуваш възпаление, слагаш брезов материал на мястото, а като се изсмуче замърсената енегия - дъбов, за да се зареди. Казано в контекста на твоя пример, ако си с температура, има логика да дупнеш брезата и да сложиш материал от тебе /нокът, косъм, памуче с капка кръв и т.н., за да се  оправиш - но след това го махни и направи същото, но тоя път в дъб  ;) По просто е обаче /ако осъзнаваш енергийния обмен/ да не дупчиш, а с докосване на дървото да направиш същото в концентирана форма и за десетина минути. Старо лечение е, дървото е живо и има степен на съзнание... Прочети за Клив Бакстър. Пък и я си представи че някакви субекти нас така ни дупчат и ни завират разни неща - а може и да ползват вече готови дупки  ;D - че да се лекуват... И имаме корени та да не можем да бягаме  ;D   
« Последна редакция: Април 17, 2009, 10:36:57 am от caduceus »

kiot

  • Гост
Благодаря ВИ хора за изчерпателната и полезна информация поместена тук. Последвах съвета ви и научих доста, но за мен си остава открит въпроса какво да правим след като сме открили или постигнали нещо. Според закона тази заявка за патент ще бъде засекретена от 5 до 50 години. Защото ако има безплатен источник на ток може да се създадът множество енергийни оръжия дори и да се пройзвежда злато,както и да се почисти планетата и да се излекуват всички болести. И въпроса ми е ако някой знае как става всичко има ли право да го оповести или да го направи? Дали не е по добре да се създаде акционерно дружество от затворен тип?
Още веднъж ви благодаря че ви има. Желая ви здраве.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Ами по тази причина - скриването на познанието и технологиите и за това сме на това дередже. Ако създадем общество от затворен тип , няма да сме по различни от илюминатските общества. Илюминати означава всъщност " Просветени" - тоест имащи познанията и технологиите , но въпреки това са и затворени общества защото според техните "хуманистични" виждания светът не е нито достоен, нито дорасъл за възможностите и светлината на познанията с които разполагат.  Дори с риска светът да злоупотреби с технологии, които постигнеме, трябва да сме открити и споделящи постиженията си. Само така може да има възможност за промяна към по-добро.
  Понякога се замислям за ядрената енергия. Въпреки недораслия и безотговорен подход в началото на откриването, и който доведе до жертвите в Хирошима и Негазаки. Въпреки отделни инциденти като Чернобил и др. Всички знаем че ядрената енергия е най-евтината и със сигурност използването и от откриването и до ден днешен е довело до спасяването на много милиони човешки животи.  И въпреки миналата студена война и възможността да бъде използвано ядрено оръжие в бъдеще - едва ли края на света ще настъпи поради ядрена война. Целта на силните на деня властващи вихрушки не е просто унищожаване на хората с оръжия а по-скоро поробване на съзнанието на човечеството, за да се имат за богове смучещи жизнената сила на тези под тях , също като в Матрицата.   Създаването на ефективни лечебни методи и конвертори на свободна енергия и тяхното свободно разпостранение са само някои от методите да запазим личната си свобода . Единственият начин да запазим личната си свобода и тази на нашите деца е като, максимално постигаме целите си и споделяме постиженията си със всички. Или основата на нашата свобода е в това да помагаме на всички да са свободни. ..

Dex

  • Гост
Цитат
Дори с риска светът да злоупотреби с технологии, които постигнеме, трябва да сме открити и споделящи постиженията си. Само така може да има възможност за промяна към по-добро.
Ами ако промяната е към лошо в този момент. Технологиите са налице. Атомна бомба, водородна бомба, генетични експерименти и т.н.т. Какво искаш да ти дадат Илюминати? Лечение за всички болести??? Теофиле, ти уби всичко детско в мен с изказването си , че не вярваш в прераждането.
Цитат
Аз лично не вярвам че има прераждане или нещо подобно.
С това си изказване направо утрепа коня. Като погледне човек сайтът ти обаче остава с мноооого погрешно впечатление за теб. Уж си много вярващ в Исус, ама само на думи май. Щом човек вярва в Исус, то значи, че приема безсмъртието на душата и съответно нейното прераждане, по пътя към издигането и към Бог.
Искам да те попитам ти в това ли вярваш?http://booksbrlubov.hit.bg/C02_Bojestveno_otkrovenie_za_ada.pdf
Това ли е твоя господар? Това ли е сътворението? Това ли е божествената Любов? Такива четива имат само една цел. Да всяват СТРАХ в сърцата на хората, който да измества Любовта.
« Последна редакция: Април 26, 2009, 11:11:03 am от Dex »

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
ДЕХ! Съжалявам че се чувсташ разочарован от думите ми. Не бива да оставяш аз или който и да е , да убива детското в теб или убежденията ти. Пътя на технологичния прогрес е свързан с рискове и тогава трябва ли да останем в средновковието заради страха от ядрен апокалипсис. Личното ми убеждение е "НЕ"!  Със сигурност съм против оръжията каквито и да били - не само ядрени и водородни бомби. Със сигурност  съм и против генетичните експерименти съвързани със клониране на хора. Но всяко от тези познания може да има и своята добра страна. Всичко зависи в чии ръце е познанието. Някой смахнат политик може да прави атомни оръжия а един съвестен ядрен инженер може да дава светлина и топлина на човечеството с ядрената енергия. Същото е и със свободната енергия. Познанията си за направа на кълбовидна мълния (изкуствено слънце) които имам мога да ги употребя за направа на свърх-мощно оръщие, но мога да ги използвам за светлина и топлина и др. енергийни нужди. Трябва ли да се откажа от употребата на тези познания само защото съществува риска някой да злоупотреби с тях?  Генетичните експерименти могат да се използват за зло и за клониране на хора, но тези познания в ръцете на добри учени, могат да се използват за клониране на отделни части зо присаждане. Не говоря за клониране на хора който да са донори а клониране на органи сами по себе си. Всяко познание е монета с две страни и риск за всички. И какво тогава ? Да живеем в колиби ли? Антигравитационната технология е възможност за стимулиране на завоевателните амбиции на болните мозъци на политици и всякакви луди глави, но трябва ли да се откажем от познанието заради риска, защото моята детска мечта е да летя сред звездите а днешната ми мечта е кагато антигравитацията бъде внедрена, дядо Коледа наистина да се придвижва с летяща шейна и тя да е антигравитационна. Лудо и детинско е - нали?
   Засегнал си се че невярвам в прераждането а това е детската ти мечта. - Нима съм тръгнал да ти натрапвам духовните си виждания и убеждения. В Библията не се пише за прераждане а че съществуването след смъртта е или при Бог или в тъмнина , според моралния ни облик и убеждения в този свят и живот. Не съм ограничен но не виждам причина човек като Хитлер дори след 1 000 000 прераждания от дяволско изчадие да се превърне в любящ ангел въпреки че и той е бил малко невинно бебе. Съжалявам че поста ми не е по темата конкретно, но ако трябва да бъде истрит, нямам нищо против. Най-малко искам да споря или да убеждавам някого в каквото и да било, още повече ако се отнася за религия. Истината е че човечеството никога не е дораснало за една технология докато не я получи и опита. Когато я опита , вече пораства и придобива баланс. Примера вече съм го дал с ядрената енергия. Лично аз съм оптимист за бъдещето и не приемам предсказанията на болни мозъци да управляват съдбата ми. ..

Dex

  • Гост
Цитат
Познанията си за направа на кълбовидна мълния (изкуствено слънце) които имам мога да ги употребя за направа на свърх-мощно оръщие, но мога да ги използвам за светлина и топлина и др. енергийни нужди. Трябва ли да се откажа от употребата на тези познания само защото съществува риска някой да злоупотреби с тях?
Tова е чудесно. Сега остава да споделиш знанията си, като докажеш философията си. Хората имат нужда от по-голяма доза енергийна независимост. Отказът ти да споделиш знанието, ще те прати при тези които хулиш. С нетърпение очаквам да докажеш, на чия страна си. Философстване от рода на " Хората не са дорасли за такова знание", няма да приема. Ръкавицата е хвърлена.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Туй с ръкавицата - не го приемам като дуел, но приемам предизвикатлството. Основната информация свързана с изкуствените кълбовидни мълнии вече е дадена от д-р Кирил Чуканов в сайта му http://www.chukanovenergy.com/bg/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1    който по странна причина вече не е активен(надявам се временно) Човека бе пуснал книги в сайта си в които имаше достатъчно ясна информация как се създава изкуствена кълбовидна мълния и една от спецификите бе че ефективността става над 1 при входна мощност над 2 КВт. като при 80КВт. входна , само електрическата на изхода е около  6 пъти. За около две седмици ще пусна произведенията му в библиотеката на сайта ми. Ще пусна и теоретична информация за това което знам и е виждането ми за генериране на ефективна плазмена система , макар че в отделни постове съм пускал ключовите моменти и в този фурум. Както и да е , това ще е обобщение а принципите са елементарни.
   По отношение на практическата част - вече имам нужните средства за първоначални експерименти в тази насока(без спонсори ;) ). Е като говоря по тази тема, няма единствено да повтарям направеното от него , което не е проблем(освен че ще е в по-малък мащаб). Смятам че имам разбирането как да вдигна ефективното отделяне на енергия от изкуственото слънце при по-малко входна енергия и това е оргинално решение. Когато започна експериментите ще пусна  както видео , така и снимки на работата ми. Е, дали ще постигна това, което очаквам? - Ами надявам се. В случая е въпрос на добро практическо изпълнение и на познания, които вече имам. Това с което не разполагам е радиометър за радиация. Но надявам се да намеря от някъде и на достъпна цена скоро...

Dex

  • Гост
Първо не се заяждам! От доста време знам за съществуването на Теофил, даже сме комуникирали преди доста време. Попаднах в този сайт случайно. Това , което разбрах до тук е , че Теофил има само теоретични знания, а малко по-нагоре твърди, че има практични, което грубо казано го прави много неискрен и преекспониращ възможностите си. Можел да прави изкуствени мълнии, ама  още не ги е направил. Това какво е , ако не опит за манипулация.
Цитат
Това с което не разполагам е радиометър за радиация. Но надявам се да намеря от някъде и на достъпна цена скоро...
Ще се постарая да ти намеря един за 20 лв., понеже сега чакам да ми донесат такъв ГАЙГЕРОВ БРОЯЧ.
По въпроса за безплатните енергии, мога да кажа, че не съм  много в час. Чел съм доста, но не смея да хвърлям средства, понеже живея с дълбокото убеждение, че тайните слуижби яко манипулират сайтове като този. Попадал съм на такива смехотворни схеми, че съм се смял със сълзи пред компа.
« Последна редакция: Април 27, 2009, 07:17:33 am от Dex »

Тони

  • Гост
 Манията за преследване е познато явление, преодолей го. Да правиш екесперименти свързани със свободната енергия, също е смехотворно за някои. А основната грешка е направиха с глобалната мрежа. От тук нататъка преследването става излишно. Ела ми на гости, ще ти покажа непонятно устройство /смехотворно/ клетката на Джо.
 Може и да ми помогнеш, за сега не съм я разгадал теоретично но се държи както направените репликации по света.
Ако не, тя на теб ще помогне.