Алтернативни енергоизточници > MEG, INKOMP, комутатори на магнитни потоци, магнитни усилватели

MEG на Tom Bearden - оригинална схема

<< < (2/3) > >>

Bat_Vanko:

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 09:55:06 pm ---1. Bat_Vanko, пропагандата в статията я разбрах.

--- Край на цитат ---
Въртиш сучеш все на политика те избива.

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 09:55:06 pm ---2. Ма нещо от мноо политика съм забравил фокусите на СЕ-ту.

--- Край на цитат ---
Вярно е. За неразбиращите от магия всичко е физика!

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 09:55:06 pm ---3. Ти какво разбра?! Или само се направи на интересен?

--- Край на цитат ---
И да искам няма как да ти обясня в кратце нещо върху което хората работят вече 20 години.

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 09:55:06 pm ---4. Де го СЕ-ту? Под кой храст да търсим заека?!

--- Край на цитат ---
Избора си е твой. Щом си избрал политиката като място за търсене, продължавай. Пожелавам ти успех!

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 09:55:06 pm ---5. Клипове не ща! Нямам контрол над експеримента.
6. За открилият СЕ-ту давам 3 бона само да го видя това животно! Само за гледане под всякакъв ъгъл и цъкане с език... Схема не искам.

--- Край на цитат ---
С трици маймуни няма как да хванеш, но виж за 3 бона можеш сам да отидеш в Южна Корея и да го видиш на живо.

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 09:55:06 pm ---7. Без самозахранване СЕ няма!
38. (по патента) EXTERNAL POWER SOURCE...

--- Край на цитат ---
Първо патента е от преди 21 години и се предполага че хората работят по него а не си губят времето с обсъждане на политиката. И второ, ако си работил нявга с патенти то би трябвало да знаеш че там не се навлиза в подробности - някои му викат "фирмена тайна".

VITAN:

--- Цитат на: Bat_Vanko в Декември 18, 2023, 10:46:10 pm ---И да искам няма как да ти обясня в кратце нещо върху което хората работят вече 20 години...
--- Край на цитат ---
1. Не искаш?
2. Не можеш?
3. Разбрах, не съм образована и благодарна публика.


--- Цитат на: Bat_Vanko в Декември 18, 2023, 10:46:10 pm ---И второ, ако си работил нявга с патенти то би трябвало да знаеш че там не се навлиза в подробности - някои му викат "фирмена тайна".
--- Край на цитат ---
Колкото патента съм прочел, ти толкова книги в живота си едва ли си чел. Включая учебниците.
1. Кога ли?
2. С каква ли цел?
3. Свършило ли ми е работа?

Bat_Vanko:

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 10:59:15 pm ---1. Не искаш?

--- Край на цитат ---
По скоро въпроса е: Има ли смисъл

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 10:59:15 pm ---2. Не можеш?

--- Край на цитат ---
Представи си: дори няма и да се помъча.

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 10:59:15 pm ---3. Разбрах, не съм образована и благодарна публика.

--- Край на цитат ---
Политикан, образован и благодарен - не съм виждал.

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 10:59:15 pm ---Колкото патента съм прочел, ти толкова книги в живота си едва ли си чел. Включая учебниците.
1. Кога ли?

--- Край на цитат ---
Що ли не ми пука?

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 10:59:15 pm ---2. С каква ли цел?

--- Край на цитат ---
Ако ти сам не го знаеш, как аз да ти го кажа?

--- Цитат на: VITAN в Декември 18, 2023, 10:59:15 pm ---3. Свършило ли ми е работа?

--- Край на цитат ---
Ми като гледам - НЕ! От едното влезнало, от другото излезнало.

VITAN:

--- Цитат на: Bat_Vanko в Декември 18, 2023, 11:28:02 pm ---По скоро въпроса е: Има ли смисъл
--- Край на цитат ---
Хората прибягват до рационализиране, когато:

   - знаят, че са направили нещо, което не би трябвало да правят;
   - не могат да направят нещо, което искат да направят;
   - искат да се убедят, че нещата не са толкова лоши.

maz:
Интересно getca Автора на Темата какво мисли за тази новина след 14 години опит.

Аз от картинките от патента, който Bat Vanko качи разбрах, че може би най-просто обяснение е да манипулираме мю ер на магнитопровода то спада до 1-ца, като намагнитваме управляващите намотки и да увеличим съпротивлението на участъка в магнитната верига което кара магнитното поле в изходните намотки да пулсира ритмично лява-дясна, като в двуцилиндров двигател, а се създава това поле от постоянен магнит тоест за нас безплатно.

Ферита мю=2000-10000 при B >= 0,5-1 Tesla и вече става, като въздух с МюЕр=1 под управляващите намотки дори mario.bg доставя подходящ полеви транзистор с който да ги включва и изключвате IRLB4030PBF, 0.0034Ω, 100 V, 180 A, 370W, TO220 малък корпус с такова малко съпротивление 3,4 милиома може да се сравнява с това на намотката която управлява която трябва да е нискоомна управлявана с голям ток за да реагира бързо на измененията на тока трябва с малка индуктивност по скоро медна лента фолио трябва да се навие на двете рамена на магнитопровода от ферит. Но който Експериментира може да се смята че след 20 години ще ги стигне Южно Корейците от SEMP#AISEG, които не са си губили досега времето с политика.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия