Автор Тема: Експерименти на AVEX за Браунгаз и приложението на водорода  (Прочетена 107572 пъти)

Валентин Иванов

  • Гост
@ mzk, напълно приемам критиката ти. А аз лаика си мислех, че атомните централи служат за производство на ток. Някой може ли да ме светне водорода като страничен продукт на реакцията ли е, или е съпътстващо производство. Ако не ме лъже паметта някой беше споменал, че тежката вода е онази последна капка след електролизата, а сега ще се окаже, че масово се използва за производство на водород. Предполагам защото е свършила обикновената. К'ва стана тя, нещо се оплетох като пате! ???

Деутерия е Водород, някои му викат и тежка вода. В клетката се получава Протиев атомен водород, който поглъща радиация от околната среда! И след време се образува тежка вода в клетката. Но дали е една капка не знам или до половината, сега това изследваме. То май Bat Vanko i Pro Veso е един и същ човек, дето още нищо не съм видял от тях, ами само философии и злоба…..

Валентин Иванов

  • Гост
До Администратора, моля проверете си кой от какъв IP адрес пише, вече стана банално
един и съши човек да се прави на професор с различни псевдоними! И да досажда на реално мислещи хора.

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 516
 Под водороден генератор ННО електролизера ли да разбирам ? Използвайте просто дестилирана вода и в клетката  няма да остане и капка тежка вода.Този вашия електролизер не произвежда водород , той произвежда избухлив газ - миксирани в стехеометрично съотношение водород и кислород. Добавянето на такъв газ в засмуквания от двигателя въздух не е удачно при автомобили с ламбда сонда, защото тя ще засече наличие на кислород в отработените газове и в резултат електронния блок за управление увеличава количеството впръсквано гориво или ако стойностите са фрапиращи преминава в авариен режим и автомобила лапа като ламя гориво.
« Последна редакция: Март 26, 2012, 10:53:59 pm от h2motor »

Неактивен gaco

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 42
Има ли тука модератор?
Мисля че тази тема отдавна е за катинар и за в кофата....

Неактивен mzk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 622
  • Пол: Мъж
  • http://analogov.com
    • analogov.com
Валентин Иванов, моля да се въздържате от лични квалификации към потребителите от форума.
По отношение на тестовете - за пореден път ви каня да споделите резултатите от въпросните тестове. В тази тема се изписаха 9 страници и нито едно потвърждение. Само хипотези. Научният метод изисква да се формулира дадено твърдение, да се изследва, да се потвърди или отхвърли експериментално. В тази тема има само субективни наблюдения и схващания, дори и опит за доказателствен материал няма.

Ще поясня, че споделяне на резултат от тестове означава данни от експеримент, проведен в дадено време, с дадена установка и с измерени величини (въз основа на предварително определена методика) и т.н.

Tomika

  • Гост
 Колега, Валентин Иванов Деутерия не е тежка вода а изотоп на водорода. А тежката вода се използва в атомен реактор за забавяне на неутрони. И като остатъчен продукт в ядрена реакция /в следствие на високата температура/ се получава водород. Брауновият газ е съвсем друго нещо. Направи следният експеримент: чист водород го прекарай през волтова дъга с определена скорост. Без никакъв кислород и измери температурата в камерата.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
@gaco

Що бе? Нека резилът си стои, за да се избягват в бъдеще други подобни дървета...

Неактивен h2motor

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 516
 :) mzk - и ти настояваш за правопис, не съм писал само на латиница защото нямам навика и ми изглежда грозно.

Неактивен gaco

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 42
@gaco

Що бе? Нека резилът си стои, за да се избягват в бъдеще други подобни дървета...

Може направо в златния архив, заедно с темата за chemtrails....   :D
Преди модераторите бяха доста активни, сега какво се чудят, не мога да разбера?
« Последна редакция: Март 27, 2012, 11:10:16 am от gaco »

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
Е, как да го спрат. Вижда се, че Валентин прелива от СЕ. А някои я търсят!

Валентин Иванов

  • Гост
Колега, Валентин Иванов Деутерия не е тежка вода а изотоп на водорода. А тежката вода се използва в атомен реактор за забавяне на неутрони. И като остатъчен продукт в ядрена реакция /в следствие на високата температура/ се получава водород. Брауновият газ е съвсем друго нещо. Направи следният експеримент: чист водород го прекарай през волтова дъга с определена скорост. Без никакъв кислород и измери температурата в камерата.

Оффф цял ден сте говорили ли прани приказки.Тази тема с Деутерий, Водород смятам, че много добре я обяснихме в момента работим по съвсем други задачи.

Валентин Иванов

  • Гост
Колега, Валентин Иванов Деутерия не е тежка вода а изотоп на водорода. А тежката вода се използва в атомен реактор за забавяне на неутрони. И като остатъчен продукт в ядрена реакция /в следствие на високата температура/ се получава водород. Брауновият газ е съвсем друго нещо. Направи следният експеримент: чист водород го прекарай през волтова дъга с определена скорост. Без никакъв кислород и измери температурата в камерата.

Какво е Браубовия газ бе човек????? Два атомни водорода Протий, които започват да поглащ радиация от околната среда, докато се образува радиоактивна вода, дето им викат тежка. То и едно малко дете вече го разбра това нещо.

Неактивен gaco

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 42
Какво е Браубовия газ бе човек????? Два атомни водорода Протий, които започват да поглащ радиация от околната среда, докато се образува радиоактивна вода, дето им викат тежка. То и едно малко дете вече го разбра това нещо.


 :o :o :o :o :o

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 :'(

Валентин Иванов

  • Гост
Валентин Иванов, моля да се въздържате от лични квалификации към потребителите от форума.
По отношение на тестовете - за пореден път ви каня да споделите резултатите от въпросните тестове. В тази тема се изписаха 9 страници и нито едно потвърждение. Само хипотези. Научният метод изисква да се формулира дадено твърдение, да се изследва, да се потвърди или отхвърли експериментално. В тази тема има само субективни наблюдения и схващания, дори и опит за доказателствен материал няма.

Ще поясня, че споделяне на резултат от тестове означава данни от експеримент, проведен в дадено време, с дадена установка и с измерени величини (въз основа на предварително определена методика) и т.н.

За личните квалификации не съм съгласен, след като Вашите съфорумници, не всички разбира се веднъж ми заявиха, че програмите в БГ, не подлежали на патент и защита, тогава им кажете да ми подарят един W-s 7 без пари. И не съм длъжен да давам на никого подробни обяснения, форума беше всеки да си сподели опитите!
 Освен няколко философа, ми направи впечатление, че има много предприемчиви хора, които могат да мислят и разсъждават, но те явно не са свикнали на старите номенклатурни кадри, дето едно време не можеше да се говори с тях по заводите, те не можеха да преживеят някой да им дава акъл. Този сценарий ми е много добре познат и не им обръщам внимание.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Колега, и аз като бях 5-годишен си мислех, че като смеся в едно пластмасово шише всички възможни вещества на прах, до които успея да се докопам (настъргана тухла, бакпулвер, синка, тебешир, сол, захар, тютюн, прах за пране, винервайс, чубрица...) и ще се получи... БОМБА! Пробвах, ама не стана... Тогава реших, че съм пропуснал течностите - сипах вода, Веро, олио, оцет... взе да се пеняви нещо, но пак не гръмна! Тогава взех че намазах обилно с получената боза електрическата крушка на нощната лампа на баща ми, и я включих... Е, вече гръмна! Че и пердах ядох, съответно...

Преди това пък (може би 3-годишен) бях правил един друг експеримент - понеже баща ми е електричар, ми беше попаднала една жица, около 30 см, със синя изолация (и до днес си я спомням!) и два оголени края. И понеже знаех, че жиците са сврзани с тока, а той пък идва от контакта, гледам жицата и си мисля: "Тази жица има два края, а контактът има две дупки... Какво ли ще стане ако завра двата края на жицата в двете дупки на контакта?" ... и стана тя каквато стана - контактът гръмна и избълва две педи пламък в лицето ми, който за радост успя само да ми опърли бритона, преди да изгорят бушоните.

Та и твоите "разсъждения" и експерименти са от този сорт... Но нищо - дерзай! Може един ден пък да пренапишеш химията и физиката, кой знае...  ;)

Извини ни нас - закостенелите, че подлагаме на съмнение постиженията на "обикновения човек", и че поназнайваме нещичко още от времената преди Wikipedia...