Форум > Мошеници и изгонени потребители от форума

Мошеник Симеон от Плевен

<< < (9/10) > >>

mzk:
Вместо да си губите времето с нас, що не си го самозахраните това, не си резнете кабелите от ЧЕЗ, ЕВН или който е там при вас и не си гледате живота? Явно е, че сме слепци и ни е рано още да прогледнем.
Айде със здраве.

Seeker:

--- Цитат на: solitoni в Август 27, 2012, 10:35:12 pm ---......... Някой дa е чувaл зa ефективно отопление с много реотaни нa брой, но рaзпределени нa голямa площ? ...............
--- Край на цитат ---
Аз съм чувал , нарича се подово отопление и е с най-висок  коефицент на комфорт, мисля  даже че има най-добро кпд ( максимално топлоотдаване) от всички останали типове печки.   
И не се измъквай с лафове : "Тестове нa aдaпторa сa прaвени в София от квaлифицирaни инженер-конструктори рaботещи зa голямa фирмa. Тестовете сa дaли рaвни резултaти при мерене с инфрaчервен термометър нa реотaни 3квт от рaзстояние 1м."
Неизвестни инженер-конструктори, неизвестна фирма, неизвестен метод на мерене.    И аз имам инфрачервен термометър, мога да повторя измерването, но ми се струва че приказките ти са дрън-дрън. И като помислих за абсолютното черно тяло се сетих за константата на Болцман, за който ти май не си чувал въобще.
Също така сме срещали информация за Гриндл Метюз и май наистина е бил само факир http://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Grindell_Matthews
Та така уважаеми  solitoni, писането в този форум не е като да раздуваш лафове пред блоковете и къщите, пред обеднели и нещастни граждани, които и за змия ще се хванат , само и само да им се намалят сметките от монопола-кърлеж.

yonchev:
честно казано много се забавлявах с тази тема и очаквам продължение на сериала  ;D

P.S.  някой да не е разбрал че solitoni и Симеон са един човек  ;)

Pyramid:
СПОКО, г-н Йончев - аз се досетих от първия миг.
Освен това, лъже, та се не трае: Вальо много точно описва: с "адаптора", температурата на водата се покачва от 5 до 15 С. Без "адаптора"- до 26 С, или, подадената енергия е с [(26-15)/15]*100 % = 73% повече в "случая без адаптор", отнесен към "случая с адаптор". Ще рече, "адапторът" ви набутва с [(26-15)/26]* 100 = 42,30% .
И това ако е "спестяване", аз съм китаец. Освен това, щом има радиатори за охлаждане /виждам, и вентилатори има, значи, грее/ познайте, какво се опитва да наруши Мони:
ЗЗЕ /Закона за Запазване на Енергията/. Лично мен, само за онзи кратък ден на Септември, 2008-ма година, когато се видяхме лично и го возих до София, Мони просто ме изуми какво непознаване на елементарната физика притежава. След отказа му да ми покаже протокол или поне да разкаже по-подробно за опитната постановка за "измерване", което уж доказвало "чудесните възможности" на неговия знаменит прибор и, в допълнение, след нежната майна, която ми тегли на мейла, Мони ме убеди- Вече нямам съвършено никакви съмнения, че е дълбоко неграмотен, нагъл и арогантен индивид. Последното не пречи искрено да се смея, като му чета грандоманските постинги. Неговите и на неговия клонинг.
На въпроса тук :

--- Цитат ---Пирамид защо не публикуваш твоите експерименти, с които се хвалиш?...
--- Край на цитат ---
отговарям: РЕ-КУ-ПЕ-РА-ЦИ-Я. За момента, предвид течащата процедура в www.bpo.bg , не публикувам и ще продължа да не публикувам чертежи на конструкцията - Просто, пазя търговската си тайна върху  системите за отстраняване на замърсяванията и технологията за изработка. Моята "играчка" е с размерите на бутилка Кока-Кола и не представлява просто устройство, а развита система за енергийна ефективност, решаваща много въпроси от вида "как да я монтирам", "а мога ли да добавя допълнителни източници", "как да не къртя стени", "как сработва за секунди", "как да запазя възвърнатата енергия, ако няма да я ползвам на мига" и т.н. Е, не виждам и Мони да е привел ДОСТОВЕРНИ "данни" в своя подкрепа. За разлика от неговия случай, аз имам подадени две заявки към инвестиционни фондове, и вече очаквам среща с единия. Пред тях, аз не се правя на интересен, както Мони, имам разработени стратегии, планове и т.н., а инвестиционният ми подход, за разлика от неговия, не предвижда дискриминация или ограничаване правата на инвеститора...
- Само кажете, и ще ви постна тук и писмото от него, в което той ме кани да се навървя /за да видите, колко грамотно пише/, и своя отговор, плюс майната, която отнесох. А мога да покажа доста, пазя си кореспонденциите от 2002-ра насам, много интересни неща има развити в такъв един период...

- Искате ли ?

Pyramid:
Здравейте отново, колеги. Преди минути си отварям пощата в АБВ.БГ и чета писмото, което ми е пратил Мони


--- Цитат ---Подател:   avioproject@abv.bg     добави в адреси
До:   tosho_2bl@abv.bg   
Относно:   един съвет   
Дата:   Неделя, 2012, Септември 23 15:39:09 EEST   

Внимaвaй кaкво говориш и пишеш по форумите зa други хорa, от които не си видял нищо лошо...........,че може и дa видиш. Вярвaй нa който искaш, но не се мисли зa недосегaем...

--- Край на цитат ---

Та, споделям, за да знаете: Колегата вече и заплашва. Ако някой от вас е видял нечистоплътен мой пост тук, ще го помоля да ми го посочи и, най-добре, да ко копира и залепи тук, всички да видите, колко съм долен аз и колко мил и драг-колегата Симеон.

...отделно, че вече мира нямам, не мога да мигна...
- От страх, разбира се :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия