Справочници, схемотехника, теория > Справочник

Вярна ли е формулата E=mc^2

<< < (3/29) > >>

RUS:
Дълго време ще мине докато тази теория започне да се изучава официално в университетите.Факт е че всички велики открития се базират на смели хипотези - които на свой ред са имали за основа вече потвърдени теории.Познанието си остава натрупване на информация на базата на вече известна такава.Идеята ми беше да ви покажа че има и други измерения на нашата реалност,дори и във философски смисъл.Нашите опити малко или повече са базирани на съвременната физика,която по един или друг начин е орязана според мен.Ако забелязвате всички теории отхвърлят KOP над 100 % - ако е вярно,ще робуваме на енергията която ни продават.Аз допускам че не е вярно - много от патентите на великия Тесла липсват и вероятно са засекретени.

Петър:
Това не сте ли го чели!

Теория на торсионните полета
http://forum.mazeto.net/index.php?topic=198.0

vitan:
E=mc^2 - не е вярна формула. Това е безкраен ред на намаляваща прогресия, която във всеки сериозен учебник по физика (висша) я има. За простолюдието е съкратена и за реклама на оня, дето е работил в патентното ведомство, па после са се чудили за какво да му дадат Нобелова награда, що' за теорият му не става. Първата му жена сръбска физичка му е написала това-онова от един що годе близък физик до сърбия. Та префасонираната теория е съществувала преди Айнщайн доста време като "пространство на Минковски". Та Айнщайн е добавил това-онова оттук-оттаме и затова официалната физика от толкова години не е мръднала по същество. И се чудя защо горе на адрес-бара на браузъра пише E=mc^2. Теорията му е грешна. Доказателства да иска човек....., стига да търси истината, а не удобната истина.

Петър:
Като стана въпрос за Айнщайн знаете ли какво е казал за Петър Дънов:
"Цял свят се прекланя пред мене ,
а аз се прекланям пред Учителя
Петър Дънов от България."
 Алберт Айнщайн

http://www.geocities.com/vehadi/


vlindos:

--- Цитат на: vitan в Ноември 07, 2008, 04:37:42 pm ---E=mc^2 - не е вярна формула. Това е безкраен ред на намаляваща прогресия, която във всеки сериозен учебник по физика (висша) я има. За простолюдието е съкратена и за реклама на оня, дето е работил в патентното ведомство, па после са се чудили за какво да му дадат Нобелова награда, що' за теорият му не става. Първата му жена сръбска физичка му е написала това-онова от един що годе близък физик до сърбия. Та префасонираната теория е съществувала преди Айнщайн доста време като "пространство на Минковски". Та Айнщайн е добавил това-онова оттук-оттаме и затова официалната физика от толкова години не е мръднала по същество. И се чудя защо горе на адрес-бара на браузъра пише E=mc^2. Теорията му е грешна. Доказателства да иска човек....., стига да търси истината, а не удобната истина.

--- Край на цитат ---

Тесла казва, че Айнщайновата теория за относителността е копирана от хърватин (Roger Joseph Boscovich)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия