Автор Тема: Контрол на климата, HAARP и земетресенията в Япония, Хаити, Китай, Чили  (Прочетена 251339 пъти)

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
  VITAN, Сура бяха я направили много отдавна в СССР, услугата хубаво време за празници ползвахме и ние. Но се отказаха защото още тогава даваше, правеше странишни неконтролирани ефекти. Няма да вали, но за сметка на това някъде все пак ще се извали и ще бъде потоп. Климата е балансиран, той е нещо което се е отработило и получило за голям период време този му баланс. По скоро е невъзможно да се направи контрол без странични ефекти и в СССР се отказаха навремето. Земетресенията се причиняват и от много слаби вибрации, дори не е необходимо да са мощни взривове. Въпроса е да са на точното място където има натрупана енергия, задържано е движението на земните пластове, плочите и съвсем лека вибрация ги задейства. Може да бъде и някаква добивна индустрия, слаби взривове. Забелязвано е че се случва. Няма връзка с никаква митична система. Иначе - да линиите, тези следи са проводници на атмосферно електричество. Сура също работи по този начин и е разработка на СССР навремето. Линиите не са успоредни, нямат нищо общо с бар код. За сатанистите не знам, не мисля че в САЩ имат повече отколкото на друго място такива. Може и да има нещо но то е във Фед, там са се сатанясали в смисъл толкова са остарели че е чудно как правят разлика между Сникерс и Памперс, обаче знаят как да управляват финансите на САЩ в ущърб на самите САЩ, там смислена икономика не остана която да не е изгоряла.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
За сатанистите не знам, не мисля че в САЩ имат повече отколкото на друго място такива.
Значи не си наясно със света, в който живееш...
Но няма да трупам тук доказателствен материал.
Само миниатюрно жокерче: къде по света е построена 1-вата "църква" на Сатаната и къде сатанизма е признат за официално "нормална" религия.

Неактивен h2motor

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 421
 Няма нищо общо с религия, то е шоу. Библиите за разни компютърни езици библии ли са наистина ? Не са разбира се.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Вижте какви следи изпуска самолет в България, не от двигателите, а от края на крилото.
После пак къжете, че било конденз. Заснето е от телефон с увеличение, но се вижда ясно.

Ционистите от САЩ ръсят от самолети зарази, химически и биологически оръжия, ковид и всичко, което може да си представите.

То имаше един дето два боя скачаше, но при това видео и откакто ни уведоми, че Путин бил напъкан във фризер, умрял и т.н. тройници и петорници - не го взимайте насеризно, ако кацне тук, като муха на лай--о.  :)

Гледайте и си правете изводи другарки и другари:
https://www.tiktok.com/@truthseeker515191/video/7301411514689293601?lang=en

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Яяяяя.., тук колко ясно се вижда "конденза", как прекъсва, как намалява и се увеличава.  :)
Аз като ви разправях преди години - много прости хора имах за опоненти. То не че сега е по-различно, но гледам ги някои ме задминали в конспирациите и за фризери говорят чак.  :D

https://www.tiktok.com/@truthseeker515191/video/7301408293287660832?lang=en

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Помпата за Ковид им се бъзика, или някой си играе с крана - само това не мога да разбера... :)

Младежо, гледай си поялника там, не се заглеждай по небето, там нещата са малко по-сложни... :)

П.С. Има само един начин да се излекуваш от тая параноя - Луфтханза Техник търсят работници: https://www.jobs.bg/job/7148252

P.S.S. Ма къв съм аз да оборвам такива сериозни доказателства:





Още от 50-те години на миналия век ни пръскат:



Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Ма тва са качета с бира бре.
Ний що отрови сме изяли последните години, ся с една бира ша на плашите  :D
Само дето нищо не се чува за онова полярно сияние от преди 2 седмици. За да се вижда толкова интензивно от България явно е било изключително силно и трябваше да е изгоряла половината електроразпределителна мрежа в Германия, Холандия и другите северни държави.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Само дето нищо не се чува за онова полярно сияние от преди 2 седмици. За да се вижда толкова интензивно от България явно е било изключително силно и трябваше да е изгоряла половината електроразпределителна мрежа в Германия, Холандия и другите северни държави.

Не ми се търси в по-голяма резолюция:

Някъде 30-те или 40-те години на 20-ти век...

П.С. Почва да ме обезема чувството, че се връщаме към средните векове ... остава да почнем да горим девици по площадите за да прогоним болестите... язък за толкова години научни разработки и изследвания... то не бяха следи в небето, то не беше Ковид, то не беше зелена мафия...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер

П.С. Почва да ме обезема чувството, че се връщаме към средните векове ... остава да почнем да горим девици по площадите за да прогоним болестите... язък за толкова години научни разработки и изследвания... то не бяха следи в небето, то не беше Ковид, то не беше зелена мафия...

....забрави фризера и петорника...  :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Другари:)

СофиЕнеца с оловните обувки иска да мине по тънката лайсна, като ви покаже самальот, който изпитват и за товар му поставят варели пълни с вода, за да се изпробва управлението, когато се наклони товара при кацане и излитане и т.н - лашкане.  ;)

Той иска безмълвно с прости посочвания, да убеди едни хора, които не просто им се отдава по природа мисленето, ами те ги мислят нещата, да не говорим, че скромността им придава авторитет.  :)

Подобни са неговите компетенции за волт-амерните характеристики на полупроводниците, като дори няма елементарна фундаментална представа за тях, да не говорим за лабораторен опит, подкрепен със солидни теоретични знания.

Той иска да ви каже, че някой, като няма работа, пълни самолетите с алуминиеви каци и им изпуска течността, не през задния люк на самолета, а от края на крилото, явно че ръси.
То много прилича на пълнене на каца без дъно в едни лечебни заведение в които през по-голямата част на деня си вързан с колани, да не шаваш много-много.  :)

Сега какво ръси е друг въпрос, за което няма преки доказателства, но има косвени.

Толкова за опонента ми.  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Той иска безмълвно с прости посочвания, да убеди едни хора, които не просто им се отдава по природа мисленето, ами те ги мислят нещата, да не говорим, че скромността им придава авторитет.  :)
...
Толкова за опонента ми.  :)

Тоя опонент ако може да ме светне само за едно нещо - тия пръскачи колкото теб ли са прости и за толкоз години не се ли сетиха да пръскат САМО НОЩЕМ? Представи си колко проблеми щяха да си спестят... :)

Или да пръскат само когато е облачно.

Или да пръскат от 2-3 000 метра височина, щото на 10 000 UV радиацията е такава, че за секунди ще избие всички вируси и микроби де са ги изсипали. Ма ти отде да знаеш - ти само по язовирите висиш, не знаеш как ти изгаря кожата за минути в планината...

Да не говорим, че аз де съм един проЗ софЕнец с оловни обувки мога да те уредя да влезеш без абсолютно никакви медицински прегледи и документи в поне 20 предприятия на хранително-вкусовата промишленост и да те оставя да си покашляш колкото си искаш върху готовата продукция. Не ми трябват ни самолети, ни пилоти, ни конспирации на правителствено ниво. А си представи да съм от някаква ильоменантска организация... до колко повече места бих могъл да имам достъп... примерно до помещението с климатичната инсталация на един голям МОЛ, или до вентилацията на метрото... Даже и в камерата за втасване на хляба на Демея-та или до цистерната с мляко на Олимпус-а в Сливен... :)

И кат казах пилоти... кажи ми... сериозно ли мислиш че пилота де напръсква хубавичко над половин България след това каца, взима си децата и жената и отиват на разходка в парка - на чист въздух? Той къде живее? Семейството му къде живее, родителите му, приятелите му? Или българските пилоти пръскат над Румъния, а над България пръскат румънските, и това устройва и двете страни и се правят че не знаят какви са тия черти по небето, докато играят с децата си в градината?
А тия де са на върха на цялата тая конспирация - те къде живеят? Каква храна ядат? Къде се разхождат?

Неее... тия размишления са прекалено сложни... не са ти по силите.

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
П.С. Почва да ме обезема чувството, че се връщаме към средните векове ... остава да почнем да горим девици по площадите за да прогоним болестите... язък за толкова години научни разработки и изследвания... то не бяха следи в небето, то не беше Ковид, то не беше зелена мафия...
juliang, не се знае кой точно е в средните векове и кои точно разработки визираш. Тази статия е точно на деня след полярното сияние:
https://blitz.bg/lyubopitno/eksperiment-s-haarp-li-be-krvavochervenoto-nebe-nad-blgariya-ili_news985078.html
а тази е от вчера:
https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd%d0%b8/%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%bd%d0%b0-haarp-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d0%b7%d0%b2%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d1%85%d0%b0-%d0%bf%d1%8a%d1%80%d0%b2-452063.html
Тука малко стана "Мерене на HARRP-овете". Едните си мълчат щото HARRP-а е украински (демек прозападен), а другите щото може да е украински но е строен от руснаците.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 522
  • Невежеството ражда химери...
Някой май се бъзика с HAARP-а по маниера на Тесла, само дето не е Луната, а Юпитер.
Не им липсва наглост и размах!
Какво ли стана, след като отразиха сигнала на HAARP-а от Юпитер?
Ако някой открие инфо - да ни светне...

« Последна редакция: Ноември 19, 2023, 07:52:12 pm от VITAN »