Автор Тема: Контрол на климата, HAARP и земетресенията в Япония, Хаити, Китай, Чили  (Прочетена 252661 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
А защо пръскат над океана? Кого ще напръскат?





И преди да кажете "Ма то и в океана има живот, опитват се да го отровят" си припомнете колко ядрени реактора на бракувани ядрени подводници са изхвърлени в океана. Колко милиарда тона петрол, пестициди и други химически отпадъци се изливат в океана. Смятате ли че няколко хиляди тона хвърлени от самолети, ще повлияят на нещо?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
EDM electronics, не разбирам защо е тази истерия от твоя страна. Не намирам някакви обидни думи по твой адрес, за да определяш всички като .

По отношение на самия "кемтрейлс", и неговата липса в Русия пак провери в нета има ли го там или не, пък тогава изказвай мнение. Интересно как така над "комунистическа" България през 1980 като дете съм ги гледал достатъчно въпросните бели следи. Освен ако братския СССР тогава е правил "кемтрейлс" над БГ.
Е сигурно и аз спадам към тъпунгерите, които смятат подобни неща, като "кемтрейлс" за пълни глупости и имам своите аргументи за това. Смятам, че зад темата  "кемтрейлс" и цялата световна истерия покрай това (включвам и удобното "признаване" на американската администрация) стоят точно кукловодите на днешното време. Защото най-лесния начин да се контролира една човешка маса е като се всява страх от всичко. Интернет направо се "кърти" по шевовете от статии и теми за конспирации включително  "кемтрейлс" и всякакви доказателства за това. Човек, може до такава степен да затъне в подобни "доказателства" , че буквално да се побърка. Тези теми за мен имат една проста идея. Метод за психическо разболяване на обществото. Печалба за фармацевтичните компании и търговията със здраве. Просто е. Поне за мен.

П.П. Имам една програма на телефона Flyradar която показва всички пътнически самолети в полет в реално време ето и една снимка на това, което ясно показва за какъв ужас става дума в небето.

dymelsoft, а осъзнаваш ли, че ти също изрази една конспиративна теория: "Тези теми за мен имат една проста идея. Метод за психическо разболяване на обществото. Печалба за фармацевтичните компании и търговията със здраве. Просто е. Поне за мен. "
Ето каква е разликата помежду ни: ти вярваш в твоята конспиративна теория, аз в моята, трети говори с духовете на хората, четвърти измисля всевъзможни теории за СЕ - от невъзможни по-невъзможни и всички тези в очите на другите са толкова психясали, колкото вторите в очите на първите.

Ако прочетеш по изотзад нещата ще разбереш, че някои хора тук се опитват индиректно да обиждат, та затова такава реакцията ми. Но като ще се обиждаме, така да бъде... Ако става въпрос тук е пълно с окултисти , магьосници, хипнотизатори, есктрасенси и особено завършили помощни училища, бих могъл да ги осмея и обидя подобаващо за един "психясал конспиратор". Да не стане така "болния" да излекува ония дето са се взели за "лекари". Повярвайте ми конспирацията е много по безобидно "заболяване" от парапсихологията. Виждал съм не един наистина полудял парапсихолог и не съвсем нормални психиатри.

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
а това какво е?
https://youtu.be/0k7PtRlMuz0
https://youtu.be/LUKVVXxgjcU
https://youtu.be/lfW-XslED0M

Нафта ... :)
Всъщност предполагам че има вече доста по-ефективни химии, които да "пушат" с по-малък разход на суровина. Но преди 20-30 години се ползваше нафта за създаване на димни завеси.

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
и каква е целта на занятието?, какво е логичното обяснение?, не е над една конкретна локация отгоре на всичко по никое време, без обявяване по медии, без нищо за да предположиш че е някаква "културна проява" или нещо, освен човек да предположи че е за разнообразие, странна редакция на шофьора на самолета

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
А защо пръскат над океана? Кого ще напръскат?





И преди да кажете "Ма то и в океана има живот, опитват се да го отровят" си припомнете колко ядрени реактора на бракувани ядрени подводници са изхвърлени в океана. Колко милиарда тона петрол, пестициди и други химически отпадъци се изливат в океана. Смятате ли че няколко хиляди тона хвърлени от самолети, ще повлияят на нещо?
От тези "доказателства" не може да се разбере дали пръскат или просто си пътуват и оставят следи, защото и едните и другите много си приличат на външен вид, но се различават по заседяването си на небето, а снимките на показват колко "напръскан" е океана, ако въобще това е океана или неговото крайбрежие, щото снимките и това не показват.

Питате, ехото отговаря...

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Нафта ... :)
Всъщност предполагам че има вече доста по-ефективни химии, които да "пушат" с по-малък разход на суровина. Но преди 20-30 години се ползваше нафта за създаване на димни завеси.
аха значи тва е димна завеса пък нва другото е инверсна следа, въпреки че са напълно еднакви,... и така щраусът продължавал да си заравя главата в пясъка до безкрай. Между другото сещам се за онази картинка

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274

Питате, ехото отговаря...
  А при някой отговаря на руски....ако може така да се нарече.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
  А при някой отговаря на руски....ако може така да се нарече.
А зад Атлантика то говори на селски-краварски английски - американски и шепне в ухото на новодошлите чистачи и миячи на чини, новата прислуга, като им вика - ти си моята партенка, бърсалка, носна кърпа за многократна употреба, ако е необходимо и задника си ще избърша с тебе...та ехото говори на много езици, ш'ъ зна'йш.
« Последна редакция: Ноември 01, 2016, 08:46:17 pm от EDM electronics »

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
EDM electronics, ако смяташ че съм изразил "една конспиративна теория" то тогава замисли се коя е по логична. Твоята версия или моята. Да не говорим, че моята е и по-евтина за реализация. Измислям си някаква глупост от сорта "земята е плоска". Правя клипове, набирам съмишленици и правя "кинти" от брой гледания, и т.н. Човека направил тази простотия https://www.youtube.com/watch?v=d9TpRfDdyU0 има скромните 142 милиона гледания, ти сам прецени колко пари е натрупал от това. Съжалявам но трудно правя разлика между този клип и всички на тема "кемтрейлс". Пък може би защото съм прост. Знам ли?  ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
EDM electronics, ако смяташ че съм изразил "една конспиративна теория" то тогава замисли се коя е по логична. Твоята версия или моята. Да не говорим, че моята е и по-евтина за реализация. Измислям си някаква глупост от сорта "земята е плоска". Правя клипове, набирам съмишленици и правя "кинти" от брой гледания, и т.н. Човека направил тази простотия https://www.youtube.com/watch?v=d9TpRfDdyU0 има скромните 142 милиона гледания, ти сам прецени колко пари е натрупал от това. Съжалявам но трудно правя разлика между този клип и всички на тема "кемтрейлс". Пък може би защото съм прост. Знам ли?  ;)
Тя темата с кемтрайлс много прилича на тази с ваксините. Знаем много случаи на заболели от ваксини, в такива в които се намират тежки метали, такива които са специални за едни хора, а за други те са по-други, също като съставките на кока-кола в САЩ и у нас, но именно поради същата тази твоя логика не е доказано и възприето, че много често ваксините увреждат здравето на човека пожизнено.

Предполагам повечето от вас не са конспиратори, но когато дойде ред да си ваксинирате децата, се замисляте за теориите на конспираторите нали, ами ако са били прави? Същата е аналогията с кемтрайлс.

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Аааа, EDM electronics недей така. "Тя темата с кемтрайлс много прилича на тази с ваксините."
Съжалявам ама няма нищо общо това да ти инжектирам директно в теб поливалентна ваксина представляваща най-чистата форма на ГМО и да те "ръся" с нещо си от 10 000 метра височина. Аналогията някак си не ти се получава.
 Ето малко инфо относно съвременните ваксини :
"Съвременните ваксини използват някои по-сложни принципи за да действат по-ефективно:

Конюгация (свързване) - някои алергени или болестотворни агенти са много слабо имуногенни, не могат да предизвикат имунна активност даже и внесени в организма, тогава те се свързват например с имуноактивен токсин и покрай него имунната активност започва да се проявява и спрямо тях.
Рекомбинация - чрез генно модифициране на определени организми могат да се дадат характеристики на други или да започнат да произвеждат допълнителни протеини и токсини. Така се симулира комплексен инфекциозен процес и успоредно с това организмът се стимулира да реагира комплексно.
ДНК ваксинация - нов, в момента развиващ се метод. Имитира вирусно действие, ДНК на болестотворен фактор се модифицира да произвежда специфичен протеин и се въвежда в клетката. Клетката започва да произвежда протеина, разпознаван от тялото като опасен,и започва да го натрупва около себе си, провокирайки имунна реакция. Имунната защита на организма реагира остро, атакувайки клетката, унищожавайки протеина, но тя започва да разпознава и болестотворният фактор."

Мнението на много специалисти в здравната сфера е, че тези ваксини са опасни за човека дотолкова, че сложната им структура надхвърля естествения еволюционен процес на организма и са истинска бомба за имунната система. Ползите и вредите от ваксините, не са въпрос на някаква конспирация.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Виж, dymelsoft, приключих за днес, много ми дойде.
Съгласен съм с теб за това което си написал с ваксините, неправилно си ме разбрал, но каква е ползата да продължаваме по-нататък спора? Взаимно да се убедим в нещо си ли? Мир да има, ти мислиш логично и правилно, аз не, предавам се, дано се успокоиш.

Аз спирам дотук. Доста енергия хвърлих в бездънната яма на Интернет за тоя дето духа. Който иска да завърта ръчката на латерната и да продължава нататък...

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Мен лично ме радва че има и мислещи хора сред нас , а не само консуматори да преповтарят лъжи и клишета родени от болните мозъци отвъд океана.
Бъдете по критични към това което ви се поднася услужливо и наготово най вече...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Хм...забавно...
Около посочената 1980-та година, както вече споменах, не съм забелязвал неразсейващи се следи, за часове говоря, не за 30-40 минути, а съм наблюдавал доста!
Вижте сега, че се пръска, ясно е, това е факт! Да го отричаме е все едно да си завираме главите в пясъка!
Още повече, че хАмерика си го признава официално (представете си от колко години е вече, за да се признае чак сега).
Те не признават реални неща, та какво остава да си признаят за нещо нереално? Замисля ли се изобщо някой от вас?
Че се пръска с цел промяна на параметрите на йоносферата - и това е факт!
Разликата е в системите, американската ХААРП има нужда от по-добре "опроводена" йоносфера за работата си, докато руската СУРА е на друг принцип и не разчита на пръскане!

Смешен е въпросът на Юлиан - кого пръскали над океаните?
Ами, Юлиане...и там имало атмосфера, бре...тъй поне съм чувал?