Автор Тема: Контрол на климата, HAARP и земетресенията в Япония, Хаити, Китай, Чили  (Прочетена 251089 пъти)

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Май трябва да съберем малко пари и наистина да пратим EDM за няколко седмици на командировка в Русия. Хем да влезе в час с тамошните дела, хем да види и там "кемтрейлса" над Москва, та да вземе най-накрая да се успокои... :)
Не, сериозно, точен пич си иначе, ма тая част от нещата много сериозно ти куца...

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
PyroVeso, ако не е много нахално от моя страна, да включите и мен в тази командировка до Русия  :-[ ;)

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
 dymelsoft, ако си вземете и Atos, аз също ще се включа с някоя рубла.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Май трябва да съберем малко пари и наистина да пратим EDM за няколко седмици на командировка в Русия. Хем да влезе в час с тамошните дела, хем да види и там "кемтрейлса" над Москва, та да вземе най-накрая да се успокои... :)
Не, сериозно, точен пич си иначе, ма тая част от нещата много сериозно ти куца...
Н.п., никога не съм ходил в Русия, ама може ли поне да ме пратите в Санк Петербург, че ми е мечта, а е най-скъпата дестинация. Ще докладвам във форума за наличието на руски кемтрейли.
Ще давам банкова сметка за спонсорите... :D

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
И к’во ся, никой не си спомня последното пръскане. Май ли беше гальба юни. Не, те не пръскаха срещу дерматита на мнимата крава или нещо друго скълапено. Те пръскаха нас , а индикатора бяха пчелите. А после нали знаете, че отпускат и помощи на пчеларите за напудренето.  А да и за всеки случай у наше село пръскаха двуразово. Който не е гледал авиошоуто да се моли догодина да намерят някоя умряла патка да я изледват и веднага ще обявят следващото къпане,  по телевизора естесвено. Ама, нали знаете веднъж кажат ли,че ще има дезинфекция нема лабаво.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Таа зима никой не обелва дума за глобално затопляне май! Според едно клипче комисията дето се чуди да пръска ли или да не пръска, избра да пръска, защото видите ли това било метод да се справим с глобалното затопляне. Тъй кат гледам сме се справили и тая зима и лято не трябва да има следи- тогава защо оня ден преди дъжда отново имаше и то много?
Ситуация от миналата зима:
Приятел, който човърка из нета лабораториите за изследване запрашеноста на въздуха хваща една, която явно не успяват да фалшифицират. Всички други са като през комунизма- показват онлайн нормална отвсякъде запрашеност на въздуха в 2 часа през нощта, когато яка мъгла без никакъв шанс тая мъгла да оставя запотени мокри следи като всяка нормална мъгла съставена от водни капки. Миналата година ако си спомняте зимата беше зима на студа и мъглите.
Човека се обажда на 112 и се оплаква от проблема. Служителката НЕ ГО сиктирдосва както очаквате а го пита "ОТКЪДЕ ЗНАЕТЕ?" Пет минути й се обяснява и затваря. Проверява отново, данните от лабораторията коригирани и вече показват нормални стойности. Това става докато човека е на компа в офиса през нощната си смяна.
Отива си и след нощна си ляга да спи. 2 часа по- късно го будят двама полицаи "Мен сърцето ми спи, те ми казват "идвайте с нас", чек ве, кво съм направил?!" получава се спор, моя човек се обажда на адвокат, тея го оставят на мира, но му връчват призовка следобяд като се наспи да отиде в полицията. Той отива и почват разпити откъде знае, защо се обажда..... Той също не стои мирен и пита "вие откъде накъде ме питате, какво знаете?!" на излизане единия полицай му се оплакал, че дядо му и майка му са починали от тея пръскания, обяснявайки за някаква бърза форма на рак. "Не мога да ти съчувствам, приятелю" отговорил моя човек "Докато криете нещата и подлагате на разпити такива като мен, родители и роднини ще умират!" Така се разделили след 3 часови разпити и врътки и от двете страни. Благодарение на това в Стара Загора в продължение на седмица нямаше мъгла, докато през това време в цялата околия мъглите си продължиха по обичая.
Доколкото разбрах операторката не го сиктирдосала защото 112 се подслушвало в Брюксел, а там противниците на кемтреилсите имат лоби.
Мисля, че това обяснява всичките спорове тъдява има ли мръсотия в самолетните следи и има ли тя почва у нас!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Запрашеност при мъгла? Обаждане до 112, че мъглата изглежда странно и не мокри стъклата? Полицаи (?!?) след 2 часа? Викане в полицията (защо не в РИОСВ или Министерство на външните работи, или на опазване на околната среда)?
Мистериозно изчезване на мъглата само над Стара Загора, и наличето й  в останлата част на региона?

Човече ... прекалено фантастика четеш.
А за мисерията - земете спрете тия ТЕЦ-ове около Зара-та и ще имате чист въздух. ма няма да имате работа ... то не е една беля.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Юлиане, как да редактирам "мисерията" ?

Като мистерията или като мизерията?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Не са го извикали посред нощ, а на другия ден в 10 часа, при положение, че той си е легнал в 8 сутринта! Той, обаче, се е обадил посред нощ в 2 часа. А тази зима по някаква причина ТЕЦ- овете не пречат и тего- нямаме мъгли, но и кемтреилси мярнах веднъж- два само- единия път оня ден преди дъжда, което често се случва между другото.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Дали ТЕЦ-овете ще пречат или не зависи от много неща. Но най-вече от посоката на вятъра. А, да ... и от качеството на самите въглища, което е доста нееднородно в този район.
А "кемтрейлсите" се образуват доста по-лесно точно преди дъжд, защото това всъщност е влагата във въздуха, която кондензира при преминаването на тяло през него. В сух въздух "кемтрейлс" просто не се образува, или ако се образува то той се разсейва за секунди.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Е, точно тук си в грешка!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Цитат
Мисля, че това обяснява всичките спорове тъдява има ли мръсотия в самолетните следи и има ли тя почва у нас!

А твоя човек, видял ли е през нощта следите и с какво? Някакви специални очила или? Логичен е въпросът, защо през деня не са се наблюдавали такива мъгли, при толкова много бели черти, снимани и поствани из нета. Знаеш ли какво е спектрален анализ на коса? Нарязват ти косата на малки късчета и всяко се изследва в спектрометър. Така се вижда, назад във времето, какво си ял, пил и дишал, докато косъма е израствал.
За мен, който верва в хемтрейл е много заблуден човек. И аз не знам, какви са подсъзнателните причини, толкова хора да вярват в тези неща. Голям шум, а до сега не съм видял нито един анализ на въздуха, който да показва, алуминий, барий, стронции или някакви сериозни хим. съединения. Ей така, за спорта да бяха показали един анализ на въздуха, от еди коя си лаболатория, от къде и кога е взета пробата и прочее, за да ДОКАЖАТ на света, че има нещо лошо. Фактическата обстановка обаче е точно наопаки. Няма лаб. изледвания, няма ясни резултати, а само едни истерични викове в уеб пространството. Някой нещо видял, ама не разбрал.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
edin и кой очакваш да го публикува тоя анализ?
Къде да го видиш, по телевизията ли?
Или очакваш всеки от нас, който е наблюдавал подобните процеси и се е убедил ЛИЧНО че са факт, да разполага с частна лаборатория ли, що ли?
Или мислиш, че оторизираните лаборатории са независими и "неманипулируеми"?
Не допускам, че си толкова наивен, наистина...

Писал съм го много пъти - РАЗБЕРЕТЕ, не може по едно и също време да наблюдаваш 5 самолета на сходна височина и двата да имат разсейваща се следа за 15 минути, а останалите три да стоят часове!
И не ме подценявайте, че не съм отчел посока, височина, скорост и т.н. някои бяха в еднаква посока даже!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Моите наблюдения сочат, че преди разваляне на времето и дъждове, винаги ги има.
Имаше една сушева година преди 5-6 години, ще си я спомните ако се замислите, тогава целенасочено гледах да видя някоя случайна диря, обаче йок! Появиха се изневиделица, яка буря и засушаването кандиса. През войната в Македония, когато ЕС пращаше самолети там над нашето село беше нонстоп мрежа- него лято страдах от зверска мигрена и изсъхна крушата, която си спомнях от малък, а всякакви видове реколти дадоха неестествено малко.
Нямам спомен дали и пчелите не го отнесоха.
А нещата с тоя приятел са такива- ако той ме лъже, лъжа ви и аз.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
edin и кой очакваш да го публикува тоя анализ?
Къде да го видиш, по телевизията ли?
Или очакваш всеки от нас, който е наблюдавал подобните процеси и се е убедил ЛИЧНО че са факт, да разполага с частна лаборатория ли, що ли?
Или мислиш, че оторизираните лаборатории са независими и "неманипулируеми"?
Не допускам, че си толкова наивен, наистина...

Писал съм го много пъти - РАЗБЕРЕТЕ, не може по едно и също време да наблюдаваш 5 самолета на сходна височина и двата да имат разсейваща се следа за 15 минути, а останалите три да стоят часове!
И не ме подценявайте, че не съм отчел посока, височина, скорост и т.н. някои бяха в еднаква посока даже!
Не може това да стои във въздиха, а да не пада на стъклото и покрива на колата. Взимаш една стерилна марля или кърпичка, избърсваш стоялата 2 дена на открито кола, и носиш марлята в лаборатория. Частна лаборатория. Не обясняваш откъде си взел пробата, просто питаш "Колко ще ми струва да ми кажете какво има тук?". Може да не е оторизирана, може да е на приятелче, на познат, в някой завод или болница.
Как мислиш, дали никой по тоя свят не се е сетил да го направи?
А дали може два самолета да летят близо и да имат различна среда - разбира се че може. Питай някой парапланерист или парашутист колко е широк един "комин" който ползват да наберат височина. Има течения, които са широки само няколко десетки метра и вътре и отвън тях параметрите на въздуха са много различни.
Другото е че при крейсерски полет на пътнически самолети разстояние от 500 метра е "на една боя разстояние" и пилота трябва да има наистина основателна причина да се приближава толкова опасно близо до друг самолет. Обикновено дистанцията е не по-малка от 1 км.

Визуализация на процеса по "спиране и пускане на пръскането":
https://www.youtube.com/watch?v=2PWvLwNGLdM
« Последна редакция: Февруари 26, 2017, 07:06:50 pm от juliang »