Форум > Филми, видео лекции

Филм: "Разкриване на тайната на живота" - опровергаване на теорията на Дарвин

<< < (2/10) > >>

vitan:
Процесите по обработката на ДНК-то са на принципа на конвейерната линия. Нали за „автоматизацията” на процеса трябва за начало и край някакъв репер. Може би затова началото и края на ДНК са еднакви. Кой знае...

Иначе човечеството си деградира целенасочено и упорито, въпреки технологиите. Във всякакъв план последнато статистически. Освен войни и финансови катастрофи (2012-та) друго няма да се случи скоро.

Seeker:

--- Цитат на: kiliev в Юни 24, 2010, 09:26:49 am ---........Веднага изниква въпроса какво ще стане, ако "коментарчетата" в кода се махнат и целия код на ДНК стане активен?...........

--- Край на цитат ---

Ами много просто ! Ще се раждат хора с опашки, хриле , или през  каквото е минала еволюцията. Но най-вероятно те няма да са живи, защото има такива кодове които си противоречат един на друг. Целта на живота е не да се създават какви да са индивиди, а само оцеляващи и даващи здраво и способно на оцеляване поколение при съответните условия на живот! Затова еволюцията крета бавно, но сигурно. Един елементарен код в гените на хората се променя и утвърждава за около 10 хил години(или 500 поколения). Революционни скокове просто няма. Динозаврите са се учили да летят цели 50 млн.години.  Всъщност еволюцията и революцията е едно и също явление , но с различна скорост на протичане.  Нещо като горенето на дърва и барут - разликата е само в скороста!
При еволюцията обаче нищо старо не се отрича, само не се използва. А при революцията всичко старо се унищожава, за да се повтори след време пак..... :)

giunal:
 Какво би станало ако допуснем следното(имагинерно разбира се)? Че, все пак нашата планета Земя е едно живо същество( което освен Материя има и Съзнание ). Съзнание много по-голямо и всеобхватно каквото ние не можем да осъзнаем и да си представим.(поради енергийните ни ограничения). Може би тогава ще намерим смислени отговори на два важни въпроса.
1. Какво е  Бог? - може би това е съзнанието на нашата планета. С което имаме досег всеки ден и в моменти на просветление.
2. Как е възникнал живота на Земята в цялото това многообразие. - може би именно съзнанието на нашата планета сътворява и регулира живота като го подържа в цялата му сложност и великолепие. Така както ние осъзнаваме някои процеси протичащи в нашите тела и около нас. Така и нашата планета осъзнава и регулира процесите в земната природа и ги направлява бавно но сигурно като следва собствените си закони за равновесието.

vitan:

--- Цитат на: vitan в Юни 16, 2010, 06:42:52 pm ---Прикачам като файл още цитати от книгата на Проф. д-р Д. Свиленов:
„ЕВОЛЮЦИЯ ИЛИ СЪТВОРЕНИЕ. Какво казва науката”.

Няма да качвам цялата книга, защото не съм съгласен на 100% с нея, особено в позоваването на „гения” Айнщайн (отдавна опроверган от Никола Тесла и от кого ли не). Но тя дава в пъти повече за оборването на Дарвин и компания.

Приятно четене на уникалните факти, които "официалната" наука упорито крие :)

--- Край на цитат ---
Книгата е прикачена по-горе. Много моля, преди да преповтаряте това, което налива МАТРИЦАТА на всички, вземете да опровергаете нещичко от гориния файл. Няма да можете!

Затова ли съм я започнал тая тема?!? Мога да исипя още много инфо, ама явно някой трябва да чете и да мисли! Колко видове до сега са загинали? И идея нямате повечето. Колко от тях са 100% маймуни, вземани за "междинни звена"? Има ли ИЗОБЩО науката верен инструментариум за периоди над 8000 години?!?!

Опровергайте моля частица, па после цитирайте матрица.....

Dex:

--- Цитат на: kiliev в Юни 24, 2010, 09:26:49 am ---Преди 3-4 години мисля, четох много интересен материал за изследване върху ДНК от някакъв грузински или арменски математик, .......

--- Край на цитат ---
И аз го четох, но преди повечко време. Мен ме впечатли, че ДНК, реагира на особен спектър от ултравиолетовата светлина и задейства спящи свои части. Това ми беше достатъно да разбера, как се управлява еволюцията. " И нека бъде светлина"....каква? UV...? От центъра на галактиката излиза фотонен лъч, който я обикаля, за 26 000 години. Земята ще навлезе в този лъч през 2012г. Изводите си ги правете сами. Да се напъваме да променим хода на нещата е направо смешно. Всичко се дирижира от центъра на Млечния път. Моят асендант в хороскопа ми е точно в центъра на Млечния път. Това указва от къде е дошла душата, за да се инкарнира във физическата Вселена. Лично аз очаквам след 2012, да се активират спящите части на ДНК и хората да се променят коренно. Това ще е промяната, а не някакви катаклизми. Не катастрофа, а ново съзнание. Разбира се матрицата бълва филми с черни сюжети да всява страх, т.е. това, което я захранва сега, но не задълго......

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия