Автомобили, топлинни машини, алтернативни горива > Системи за обработка на въздуха и горивото

Обработка на горивото и въздуха с магнитно поле

<< < (49/145) > >>

kokobg:
Не се и съмнявам, че трябва повече четене, ако имаш достатъчно време и необходимата литература, а аз имам достатъчно интерес, малко време за експерименти и компа. Далеч съм от мисълта да ми снесете всичко на готово.            Айде със здраве.

caduceus:
Здравейте пак,
литературата я давам просто за да си говорим на един език, там всичко е разчепкано и няма нужда от разясняване тука. Достъпна е, има още откъде да се намери - само да иска човек. Велц пък си има човекът сайт и си продава генераторите  :)
Поздрави

gotiniq7:

--- Цитат на: caduceus в Юни 07, 2009, 12:06:57 pm ---kokobg

Джери Василатос, "Изгубените открития", главата за барон фон Райхенбах
В.С. Гребенников, "Мой мир"
Вилхелм Райх, оргонни технологии
Карл Велц - оргонни генератори и оргонит
и т.н.
.........................................................
Малко четене трябва, айде успех!  :)


--- Край на цитат ---
  Карл Велц - оргонни генератори и оргонит от къде да я сваля/купя?

majorche:
Здравей caduceus,
проба ли с обработено гориво в тубата и ако си може ли да споделиш резултатите, днес направих проба с таково гориво и магнити но резултата не е съществен, сега ще направя за въздуха друг модел на намагнитване и пак ще пробам

BONETI:
Caduceus споменаваш за концентратора за високо честотна смола.Някаква по специална ли ползваш или става и с епоксидна смола?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия