Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 301091 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #180 -: Декември 20, 2016, 10:54:44 am »
Tomika
Не му се връзвай на EDM electronics Не разбра ли, че на него това му е целта, Деструктивни действия за да не се случи ей това:
Цитат
Ако някой се интересува какво съм направил, желае да го направи ще помогна. Или някой с подобен опит на мен може да помогне е добре

А да се случва това:
Цитат
Не съм писъл тук от години, Но да водя излишни, безмислени спорове
Та сети се, че има и други хора в този форум които следят с интерес темата, аз съм единият от тях Това, че не съм писал не значи, че не се интересувам.  Просто се абстрахирай от писанията на хората които са особено активни в тази тема
http://mazeto.net/index.php/topic,9072.msg84345/topicseen.html#msg84345 и споделя заради останалите в този форум.
 

neznaiko_bv

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #181 -: Декември 20, 2016, 01:42:04 pm »
Tomika,
Дори и само 1 човек да сте спасили, пак сте направили повече отколкото мнозинството е направило или някога ще направи. Уважения към труда ви.
Позволявам си да отбележа, че примерът ви със скоростта на звука е верен само частично, защото не отчита други фактори. Проверете каква е скоростта на звука в алуминий и олово и ще се убедите. Не, че това по някакъв начин обезсилва другите ви твърдения, по-скоро се надявам да ви наведе на някои хрумвания.

caduceus,
Понеже темата за Райф машината ме интересува живо, бих искал да изясня някои неща за себе си. Бихте ли споделили как установихте, че вашият излъчвател радикално е подобрил работата на лампата и че успешно сте заменили скъпата вносна лампа с по-евтина родна версия.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #182 -: Декември 20, 2016, 02:30:37 pm »
EDM Пак голи слова. Ти имаш ли лампа на Райф направена, и да си експериментирал с нея.
Tomika ,
Ами имам лампа направена баш, като оригиналната още преди около 7 г., с полирани волфрамови електроди и видно по-напред от всички ви, дето си мислите, че лекувате без да знаете дали убива микроби и дали тези дето се разкарат около вас с тия тежки заболявания сте им помогнали точно вие, а не някаква друга паралелна терапия. Направил съм и Райф-машина. Не съм правил експерименти, такива каквито ги е правил Райф, т.к. не успях да намеря в моя град микробиолог, който да се занимае с тая работа. Нямам намерение да уча и микробиология и да развъждам паразити за експерименти. Мина доста време оттогава и нещата стоят - изостанали, докато се освободя от други ангажименти, за да предприема действия по експериментите, но с квалифицирано лице, не аз. Ще трябва да отделя и няколко хиляди лева за добър микроскоп.

Та те такива деструктивни действия одиозний Радико...

Ето тук да видиш ти, а и Радико, който нищо не е направил и показал в този форум, абсолютно нищо, а само лаладжийства: http://mazeto.net/index.php/topic,2774.msg40395.html#msg40395





Навремето бях се втурнал да показвам всичко що правя, а аз не се спирам, доста неща излизат на година, но заради такива лаладжии се отказах.

"Деструктивизма" ми по темата Райф е така изострен, че помогнах на още двама човека от форума с направата на Райф-лампата, основно с електродите. И те имат машини, но не пишат във форума, защото да го правят, те са втрещени как лампите вече лекуват през монитори  ;D, чудя се още и аз защо го правя...

Радико, ти можеш ли да се похвалиш с нещо по темата или ще си останеш само с лаенето?  :D
Залъгвайте си се тука с разни прани и етери и си ги предавайте по екрани, скайпове и пр. телефони  :D

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #183 -: Декември 20, 2016, 05:49:31 pm »
ЕДМ, сетих се за тази ти забележка в друга тема:

Цитат
Все пак е по-добре и е по-приемливо да се употребява "схему", отколкото както е модерно по телевизиите и в по-големите градове, особено в София вместо българското "добре", високопарно да се рече О'кей - да се натърти и да се потрети!  ;D
Н'ачи кажеш ли О'кей,това автоматично те превръща в голям пич или пичка. Въобще човек, който е задминал западняците, ходил е много по чужбините, не крие, че разполага с пари и иска да покаже на българските селяци и задръстеняци, може и тъпаци, как се комуникира в обществото пичоуларски - да се знае кой - кой е, да се разграничи, си говори по този начин.

Сега обаче виждам, че ти описваш твоите мотиви за да нашляпаш английски на панела на собственото си произведение. Вярно с грешчица, но какво от това, важното е да си пич!

Не знам защо хората виждат нещо уникално в тази лампа. По онова време, това е било цяло течение. Хората не са разбирали електричеството и дори им е изглеждало като магия. Не е тайна, че по онова време, много хора като Райф, са "лекували" всичко и всеки с електричество. Историята до голяма степен е доказала, че тези лечения са неефективни, а което е ефективно се ползва и до днес.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #184 -: Декември 20, 2016, 06:21:01 pm »
Не знам защо хората виждат нещо уникално в тази лампа. По онова време, това е било цяло течение. Хората не са разбирали електричеството и дори им е изглеждало като магия. Не е тайна, че по онова време, много хора като Райф, са "лекували" всичко и всеки с електричество. Историята до голяма степен е доказала, че тези лечения са неефективни, а което е ефективно се ползва и до днес.

Преди няколко века само нещата са се лекували с пиявици и кръвопускане. По-преди това пък са се обръщали към знахари и баячки да "ударят една молитва", примесена с отвара от някакви треволяци, кръв от прилеп, стрит нокът от ... забравих вече нокътя от какво беше...
Да, не отричам че кръвопускането би помогнало симптомите на много ограничен кръг заболявания, отвари също помагат (кръвта от прилеп обаче не...). Но е несериозно в 21-ви век, когато е ясно и причината за болестта, и начина на протичането й, да се ползват тези средства.

В момента усещам, че на въпросното кандило също се опитва да се припише магическа сила, която е неведома за простолюдието. Да, съгласен съм че използвана като солар може да помогне при лечението на някои заболявания - преди години в детските градини имаше такива лампи за сеанси на децата. Бих приел, че някакви други ПОЗНАТИ НА НАУКАТА лъчения или вълни, излъчвани от него също биха били благотворни при някакви болести. Но повече от това ... ша ма прощавате.
За мен нормалното развитие на тази технология трябва да се изразява чрез наблюдения за влиянието на честотите за отделните лъчения - познати на науката лъчения, не на нещо друго. Интензитет, времетраене - също.

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #185 -: Декември 20, 2016, 06:28:38 pm »
Темата от форума на Гого55. има описани и опити. Сами си преценете дали са истина.
 Аз имам Райф машина закупена от друг(не от Гого) с носеща 3МХц, с контактния метод и за сега съм доволен. Няколко пъти ме спасява от грипа и ми излекува хемороидите. За по сериозни неща трябват изследвания, а на мене не ми се занимава като нямам проблеми.
 Аз също си мисля че по скайпа е по скоро самовнушение отколкото реална работа на зададените честоти, но пък щом работи какъв е проблема?

http://forum.gogobg.net/viewtopic.php?f=22&t=92

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #186 -: Декември 20, 2016, 06:36:16 pm »
... и ми излекува хемороидите. ...

Това също е доста смело като изказване... Хемороидите представляват кръвоносни съдове с деформирани и изтънени стени, които стени често се скъсват и това води до кръвотечение. Неоперативното им лечение е по-скоро палиативно - премахват се симптомите или се намалява дискомфорта. Но възстановяване на стените на кръвоносни съдове ... и то дори без директен контакт с поразената област (е, освен ако не си завирал лампата там, отзад... :) ) ми се вижда доста смело като изявление. Щото между хемороид и аневризма (на сърцето или в мозъка) медицински няма разлика, и ако наистина лампата лекува хемороиди би трябвало да спасява и хора с много сериозни и реално застрашаващи живота състояния.

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #187 -: Декември 20, 2016, 06:55:18 pm »
Понеже изпадаш в ненужни подробности ще ти опиша това на което аз викам хемороиди.
 Като си ходех до кенефа по голяма нужда и ми изскачаха някакви неща(нямам очи там и не съм ги виждал). Просто си ги натиквах обратно и нямах проблеми. Когато реших да си взема апаратчето за първи път в живота ми тия неща кървяха и цял месец ме беше страх от тоалетната. Та отидох при Златко и стана дума че имам тия проблеми. Светна ме веднъж и на другия ден в тоалетната нямаше нищо. Като детско дупе. След седмица се появиха наченки на тия образования само че нямах време да ходя пак до Златко и останаха така. След месец като ходих да си вземам апаратчето ме светна пак и  тия неща пак ми изчезнаха за известно време. И така година всичко си беше по старо му. Преди няколко месеца се "друсах" за грипа и докато чаках да мине сета написах и за хемороидите(щото си мислех че са такива) и на инат си го пуснах 3 пъти едно след друго. И от тогава нямам хемороиди(или каквото са тия досадни неща) Не казвам е няма да се появят пак, но в момента ги няма.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #188 -: Декември 20, 2016, 07:03:15 pm »
Чета и като гледам накъде върви работата, се чудя има ли въобще смисъл да ви приказвам каквото и да е тук.
Първо, никой да не се обижда или засяга - нищо лично към никого няма. Нормално е един да има едно, а друг друго мнение. Но е добре ако искаме да вървим напред мааалко поне да имаме търпимост към другите, които не са на нашето.
Така наречени Райф лампи има под път и над път, но това очевидно не са истинските устройства - просто вид запери или друго, по неизвестни и недоказани схеми. Сегашните модели /от днес имам собствен/ също не са - защото оригинален Райф работи със електроположителни лъчи или импулси, които вие хал хабер си нямате какво са - както и модерните разработчици на т.нар. Райф машини. Това си е Тесловска технология и има доста общо с Лаковски и други подобни изделия.
В момента има една схема на американеца Ралф, която работи по системата на свързаните резонанси на Филип Хойланд /инженера на Райф/. Тази схема е направена в България от един колега от Хасково, който има огромна вече практика с нея при всякакви заболявания. Именно той откри и ефекта през Скайп, който не може да се обясни с нормално електромагнитно лъчение - но е факт. Потвърден е и от мен лично при тест на сеанс от Хасково към Ловеч за лечение на точно определен хроничен проблем. Ефектът беше поразяващ, смптомите минаха на примерно 50% само да 17 минути... Усетих го лично, тъй като бях до обекта на терапия и излъчването хвана и мен.
Относно оргонните бустери за тези машини, правени са много тестове от трима колеги които имат такива като подарък от мен и резултатите са абсолютно потвърдени - многократно усилване на въздействието както по отзиви от субекта, така и от колегите и доста по-бърз оздравителен ефект.  Относно лампите, там нещата са така малко като в приказката "сиромах човек - жив дявол"  ;D Лично мен винаги са ме дразнели тези високи цени на Панотрон лампите, в момента вече 900 лева след доставка и разноски /по-рано грешно съм писал 900 долара, лева са/. Това са си пари, както и да го гледаш - а има и дефектни, сега например от другия изготовител в Украйна /Назарев/ има две лампи по няколкостотин долара които не стават и не могат и да се върнат щото оня ги не ще  >:(   Какво им е толкова особеното на тия лампи - едно пирекс стъкло и два електрода, единият от които на 45 градуса обърнат напред /плюсовият/. Това е то. Лека нестабилност на плазмата и ефекта отива на майната си... Доказано.
Взехме български аргонови лампи и дори при нормален параболичен алуминиев отражател те си работят много добре. Обаче, при троен, обработен по даден начин такъв и още това онова /мое си ноу-хау/ отражателят формира собствено излъчване и тогава това от лампата се усилва многократно от него. Отделно, при закачване на извода на бустер оргонен излъчвател към плюса на лампата нещата отиват до небето като мощност и ефект :) Пак доказано с преки тестове на живи хора, не на бацили в епруветки.
Как работи този вариант на Райф машина не е много ясно. Дали трепе бацилите, подтиска им жизнеността и имунната система ги изяжда или става нещо друго - не знаем със сигурност все още. Нямаме време да си играем с тестове в епруветки, когато наоколо умират хора - нколко познати си отидоха от стандартното лекарско лечение много по-бързо отколкото ако си бяха стояли без него... Химиотерапия, лъчетерапия и скенери, здравни пътеки и големи пари за докторите - проклети да са тия търгаши дето убиват хора наред и не им мигва окото, а са полагали Хипократова клетва!!!
Плевен ми е наблизо и виждам от първа ръка какво става, градът се издържа предимно от това щото нищо дурго не работи, само докторският мръсен бизнес.
Ще направя всичко по силите ми да има нещо алтернативно, пък ако ще и да ме наречете еди какъв си /едни идиоти в даден форум вече ме изкараха Дарт Вейдър, Лорд Волдемор и прочее, но ми дреме на дядовия  ;D/
Който иска, да поработи - пък който иска, да си пише глупости. Всеки има избор.
Поздравления, колега Томика!!! Ще си говорим явно с тебе за оригиналния Тесла траф със високоволтовия генератор, а не с мрежово захранване, както и с механичен прекъсвач. Има голяма разлика между двете - и то фатална за съвременните реплики.
Айде със здраве, пък ако съм пропуснал нещо - утре ще видя и ще го допълня.

ПП
Сега видях че и скелета е писал - потвърждавам за ефекта при хемороиди по Скайп, но трябват три-четири сеанса по двадесетина минути през ден или най-много два, защото иначе се възстановяват. Сетът от честоти включва и такива за хламидия + още разни няколко подобни гадини, колегата Слав го откри това че въпросната гад прави и хемороиди и щом като се утрепе, се оправят почти веднага. ФАКТ!!! Как става - лампата си светеше в конкретния пример в Хасково при Златко, а лаптопът в моя офис в Ловеч беше леко сгънат и екранът стоеше на десетина см от корема на човека. Това е всичко.
Което говори ясно, че нещата НЕ СА чисто електромагнитни - айде сега дано вече схванете.
 


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #189 -: Декември 20, 2016, 07:04:48 pm »
ЕДМ, сетих се за тази ти забележка в друга тема:

Сега обаче виждам, че ти описваш твоите мотиви за да нашляпаш английски на панела на собственото си произведение. Вярно с грешчица, но какво от това, важното е да си пич!
nizo, приемам забележката ти донякъде. Да, написано е на английски, но целта ми не е била да се правя на пич. Този панел го прави едно момиче от фирма за реклами. Аз само й обясних какво искам, дадох размери и тя го черта на някаква специална програма. Ех, да, можеше и на кирилица да го напиша, но на латиница е по-автентично, защото Д-р Райф не се е познавал с Кирил и Методий.  ;)

Фирмата ми EDM electronics изписвам на латиница, защото исках да изляза на европейския пазар и да го завладея  ;D, де елиминирам световно известните марки, но уви това не се случи и си остана така. И аз бях някога наивен и демократ, но втори път не се лъжа. :D

После, кото правих машината ми трябваше информация, която беше на хамерикански и се наложи да плащам на преводач, за да ми преведе около 80 стр. Та всичко е на американски. Дай сега, като карам фолксваген, да взема да му изтръгна емблемата и да напиша народна кола на български - та това са ми съображенията. Не съм ли се доказал, че не се оприличавам със запдняците, не съм с преклонена главица пред колонизатора и не уча езика му. Но няма нищо лошо, ако хората от запада и изтока си общуват точно по този начин, не с конфронтация, а с технологии, които са не да убиваш, а да лекуваш.

nizo, О'кей ли сме или не сме О'кей? - що'т ако не сме  О'кей предлагам да станем.  ;D


Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #190 -: Декември 20, 2016, 07:23:47 pm »
Добре,може ли да направите клип който да качите в тубата на тази лампа докато работи,да видим ще има ли ефект?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #191 -: Декември 20, 2016, 07:33:22 pm »
Ааааах, а сега  :D, ето един конструктивен въпрос по темата.  :D
Съмнявам се обаче, че ще е възможно. Ще се пови някакво извинение.
Усещам, че нещата се доближават до казуса Бедини-Жоро и ще си предложа услугите лично да се убедя и после да потвърдя във форума, но ми се струва ще се окажа неблоганадежден, защото ще възникне условие, преди всичко да вярвам в успеха на терапията.  :D

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #192 -: Декември 20, 2016, 07:45:51 pm »
Vector
Само да я вържа и изтествам, че се прибрах преди малко от София - ходих да си я взема. Трябват ми два-три дни за да видя как ще работи с няколко вида бустери, ще и сменя отражателя щото има вече по-нов модел и т.н. подробности. Ще има клип - но какво ще разберете от него, не е ясно  :) Между другото, не е тествано дали може да се запише и после да се пуска записът с терапевтичен ефект - засега дистанционните сеанси са били винаги на живо, поне аз не знам за такива опити на колегите с другите лампи
ЕДМ, айде укроти се де - ти си пич, познаваме се лично. Дай да работим и то ще си покаже - ти говориш в оная тема за скалар, аз да оргон - накрая ще се окаже че май няма голяма разлика, нали  :) Няма значение котката дали е черна или бяла, важното е да лови мишки!  ;D
Поздрави!

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #193 -: Декември 20, 2016, 07:55:24 pm »
Идеята е много добра!
Прави се един сайт в който има няколко онлайн камери  (може и на запис) с лампи на Райф с различни честоти. Който каквито проблеми си има  гледа подходящата камера.
Освен ако лампата работи само по skype :(
А може някой да сложи и такса на минута :)

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #194 -: Декември 20, 2016, 08:08:58 pm »
О'кей сме ЕДМ.  ;)

Вярата обаче не трябва да се подценява. Плацебо ефекта е реален и хора се самолекуват постоянно, вярвайки, че таблетка нишесте и захар е най-новата, модерна, научна формула, която ще ги излекува. Според мен всички подобни чудо-лечения се подпират на плацебо ефект, но плацебо ефекта много добре се активира, която има външен стимул, като тази лампа да речем. Времето прекарано пред лампата, дава на човек време да се самохипнотизира и да повярва, че произтича лечение и в тоя ред на мисли, това е хубав метод. Разбира се, че работи и по СКАЙП. Какво пречи човек да си набие филма, че произтича лечение, гледайки лампата по скайп ... нищо не пречи.