Автор Тема: Генератор на д-р Royal Raimond Rife  (Прочетена 302862 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #210 -: Декември 21, 2016, 11:43:04 am »
juliang, напълно съм съгласен с теб защото и аз познавам технологията, е не толкова добре колкото теб но достатъчно. Наистина е много трудно да се пренесе тази енергия по кабел щото не минава само по кабел а и по оптични влакна някъде и чрез радиовълни, да не говориме за разните устройства по пътя на връзката. Затова и аз твърдя че човека до лампата е реалния ретланслатор за енергията на лампата, а не мрежовата връзка. Райхенбах е изследвал скоростта на тази енергия в проводник ама тази скорост е толкова малка че за няколко километра ще трябват доста часове ако изобщо стигне другия край.

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #211 -: Декември 21, 2016, 11:43:59 am »
  Е те хармониците и резонанса не са за плочкаджии. Е поне за 10ст. да са не за пет. Пак корифеи в познанията. Да, използвам хармоници и не само аз успешно. Попрочети малко а недей ланка глупости. Запознат ли си изобщо как работи машината?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #212 -: Декември 21, 2016, 12:14:26 pm »
Хора!
Разсъждавате как ставала дистанционната връзка между лампата и обекта, за енкодвания и прочее - та какво минавало през екрана като цвят, плацебо и т.н. щуротии... Как така като си с хемороиди и оп - о чудо, изведнъж почваш да вярваш в някакви неща, та в резултат ще ти се оправи задника само за няколко часа??? Дето те е болял с години и си пускал кръв при всяко ходене до тоалетната... Мазал си, пил си какво ли не и накрая са ти казали, че само чичко доктор-гъзолог ще те резне и оправи - голяма работа че ще те боли после и ще спиш по корем доста време ;D
Абе как ги измисляте тия излишни, сложни и доста глупави неща, та работата май стана като ония каруцари в началото на 20-ти век, дето търсели при първите автомобили къде се е скрил конят под капака на мотора ;D
Ако си бяхте дали поне малко зор да прочетете мааалко по-подробно съдържанието на един линк, който ви бях дал по-рано, можеше да ви се поизясни картинката.
http://www.welz.us/
Какво е структурен енергиен линк, как се прави, каква е ролята на оргонното поле което поддържа връзката силна или слаба, каква е технологията зад това - и т.н. Топлата вода тук е отдавна измислена, бойлера също, сега се прави автоматиката и други неща от по-висш порядък - еми как да говорим на един език като сте тотално неграмотни в областта /в която е и настоящата тема/...
Айде прочетете тоя сайт поне отчасти... Аз отивам да сглобявам машината и да правя първи тестове с нея /при мен де, иначе сме въртяли доста с чужди такива досега/.
Поздрави!
 

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #213 -: Декември 21, 2016, 02:48:53 pm »
Цитат
Абе как ги измисляте тия излишни, сложни и доста глупави неща

То същото може да се каже и за всички "оргонни специалисти". Съжалявам caduceus,  но защо реши, че въпросният сайт, който посочваш като аргументиращ източник на твоите твърдения, трябва да го приема за абсолютно достоверен. Че то има милиони сайтове в които се твърди, че хора се телепортирали на други планети и носели от там разни неща и понеже не са български сайтове и аз трябва да им вярвам. Не отричам наличието на информационен поток който свързва по един или друг начин живата материя на планетата, но си мисля, че такива като вас много просветени "специалисти" всъщност сте се хванали като удавници за сламка с вашия "оргон" и с него всичко приключва. Същия, разбрахме вече се пренася включително и по skype. Само да не разберат от Microsoft, че техния софтуер пренася и такива работи, че ще вземат да направят платена версия специално за пренос на оргон... мдаа.

П.П. И както казва EDM electronics, само голи приказки и никакъв научен подход. Една снимка не сте показали, едно реално изследване придружено със съответните наблюдения, измервания, анализи, конструктивни предложения и т.н.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #214 -: Декември 21, 2016, 03:00:58 pm »
Т

П.П. И както казва EDM electronics, само голи приказки и никакъв научен подход. Една снимка не сте показали, едно реално изследване придружено със съответните наблюдения, измервания, анализи, конструктивни предложения и т.н.

Caduceus, е показвал фалшиви сертификати от оторизирани фрими, които обаче казват, че тези изследвания са извън обхвата на техния сертификат, затова казвам че сертификатите са фалшиви. Не знам дали имат място мошеници като него в този форум.

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #215 -: Декември 21, 2016, 03:09:12 pm »
EDM ти наистина си нямаш представа как работи райф машината. А от седем години се занимаваш с това и твърдиш че си най напред в материята. И мойта лампа е от Бил Шеп, само че няма протокол. От 30-те години се правят репликации на райф технологията сигурно от не толкова велики корифеи като теб, безуспешно. Защо? Обесни как работи твоята машина. Аз обесних накратко моята.

Tomika

  • Гост
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #216 -: Декември 21, 2016, 03:12:20 pm »
Показана е работеща лампа.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #217 -: Декември 21, 2016, 03:51:20 pm »
ОК, изборът да не искате да знаете и да се заяждате с работещите хора си е ваш. Аз си измивам ръцете. Щом съм еди какъв си а вие сте много прекрасни, мрете си от болестта.
Желая ви успехи - ама само с писане, едва ли.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #218 -: Декември 21, 2016, 05:06:38 pm »
И искам да знам кои са фалшивите сертификати дето съм ги бил показвал - защото оторизираните фирми не издават такива - което показва че колегата е или много прост, или много завистлив. И двата варианта изобщо не му правят чест - а то май и няма такава.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #219 -: Декември 21, 2016, 05:30:49 pm »
Когато една фирма издава сертификат в който, не се упоменава изрично, че е в обхвата на действие на нейният сертификат е фалшив, в смисъл че той не подлежи на проверка от по горния сертифициращ орган нито пък се регистрира някъде, освен това във сертификата липсва логото на по-горния сертифициращ орган, например на лойдс или бюро веритас или която и да е друга фирма, което още веднъж доказва незначителността на документа. Става въпрос за сертификатите, които показваш на някакво устройство, което променяло параметрите на водата. 

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #220 -: Декември 21, 2016, 06:43:55 pm »
Здравейте,
Темата върви към махленско заяждане. Може да се приложи спортен дух и да се направи реално състезание между лампа на Райф и спирални бобини за лекуване на болни. Всяко нещо има предимства и недостатъци. Такива бобини разполагам и с транзисторни генератори за 24В. 

  Всички тези неща в един момент са ненужни. Статистиката на самоизлекувани от "рак" пациентите, е забелязано, че са променили характера си и отношението към света. Човек ако това промени, болестите като спиращ механизъм са ненужни и отпадат. От тази гледна точка темата не е актуална.
 
 

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #221 -: Декември 21, 2016, 06:44:52 pm »
EDM electronics, dymelsoft, dmitarp, juliang...бях ви помолил да не пишете  тази тема, само за да "разобличите" някой или нещо, което не познавате или не признавате!
Защо го правите, наистина? Пречи ви самата тема ли, "вади ви очите"?
 За трети път ви казвам, че самата транслация на какъвто и да е ефект е на принцип достъп до матрична информация, а не предаване по телефона, монитора и т.н. просто е именно МАТРИЧЕН ЛИНК!
Образът на монитора създава/предава "адрес за кореспонденция", нищо повече. Както адресът, написан на пощенски плик не е самият получател, а е само адрес (път) чрез който се стига до него!
Явно никой не чете какво се пише?
Всички пишете, за да се възхищавате на собствените си умотворения ли?

krasias най-добре и на достъпен език (както винаги) се опита да ви обясни, че непознатите (за сега) на науката начини за предаване на подобна информация е нормално да изглеждат като магия!
Какво си мислиш, Юлиане, че преди 100-200 години пак не е имало ерудирани профани като теб ли, които са твърдели "...ами от нивото на съвременната наука и технологии, това е немислимо..."? С теб почва и свършва всичко? Че ти тогава си самият БОГ, бре ;D

"И най-важното - радиовълните нямат нужда от вяра, нито от свръхсетивност. Всеки може да се убеди, че има такова нещо." Що? Как ще ме убедиш, че са точно радиовълни? Как би ги усетил човешкия организъм, че да не ти трябва свръхсетивност?
Напротив - радиовълните имат ТОЧНО ТОЛКОВА нужда от вяра, колкото и по-новите, още непризнати технологии. Трябва да вярваш, че това, което мери някакъв уред е точно това, което са ти КАЗАЛИ за него!
Всичко това си го учил НА ДОВЕРИЕ някога! Уреди за измерване на видове оргонни лъчения вече има. Има и камери, снимащи аурата на човек или животно. Повече - има камери, които могат да заснемат МАТРИЧЕН ШАБЛОН/отпечатък на предмет в пространството, какво има да се отрича тук?

Не бъркайте оргонните излъчвания с процесите на матрично копиране, наслагване и промени! Разликата е ОГРОМНА!
Магията (такава, каквато я познаваме от народния фолклор) е висша степен на наука, до която още сме достигнали в научен смисъл! По-точно, народните баячи умеят да правят някои видове магии (матрична кодировка за желани процеси), владеят технологията, но едва ли имат точно познание за написването на нов софтуер.
То е както аз работя с компютър, но не мога да пиша програми. Или примерът на Юлиан - аборигенът може да го научиш да работи с телефон за 10-15 минути, той ще се убеди, че става, но той не знае принципа, няма да го схване - магия!


Колкото до матричните линкове - представи си го като тотално безжичен интернет по целия свят (по-точно в цялата Вселена), само че без въпросните препратки, има директни връзки. Самото пространство е "проводник" и харддиск (суфтуер и хардуер в едно цяло). Можеш по всяко време да се потопиш в тази база данни и да се "кънектнеш" към каквото и който искаш.
Има цяла наука, която разполага с набор от ДИРЕКТНИ КОМАНДИ за промяна на процеси и влияние върху обекти на ниво матрична информация. Това е доста опасно като "занятие", нали не мислите, че ЦРУ и КГБ биха се занимавали с това, ако са глупости?
Аааа, забравих...вие сте по-умни, по-начетени и по-финансирани от тях...и аз къде отивам... ;D








Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #222 -: Декември 21, 2016, 07:26:18 pm »
atos, няма как да ограничиш писането в тази тема на който и да е член на форума, независимо с каква цел го прави. И не е добре да се определя някой за "ерудиран профан" без сериозни аргументи.
Тъй като все пак форумът има технико-практическа насоченост, се предполага дискусията да бъде подкрепена с реални резултати, схеми, модели, снимков материал и т.н. вече го написах в предишния си пост. Логично е скептицизма на някои членове да бъде голям. Виждам тези със свръх компетентността по темата колко практичен опит са споделили - никакъв. Единствено ми се дават интернет препратки към разни статии по темата и нищо конкретно с малки изключения.
П.П. идеята, че дадена снимка или ако щеш звук(мелодия) може да представлява линк (или ключ) отварящ или свързващ жив организъм с определена информационна матрица или там каквото е, не е от вчера. Използва се и е потвърдено като явление многократно, но обяснението на тези явления се преекспонира, украсява и в крайна сметка се вменяват някакви абсурдни теории и всички, които не ги приемат за правдоподобни веднага са обявени за "ерудирани профани".
В конкретния случай трудно може да ме убеди някой, че работеща лампа на Райф заснемана с WEB камера може да създаде линк който да свърже лекувания с въпросната лампа намираща се някъде. Ако някой, който все пак твърди че именно това се случва, да се аргументира така, че профаните като мен да го разберат.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #223 -: Декември 21, 2016, 07:34:39 pm »
Caduceus, е показвал фалшиви сертификати от оторизирани фрими, които обаче казват, че тези изследвания са извън обхвата на техния сертификат, затова казвам че сертификатите са фалшиви. Не знам дали имат място мошеници като него в този форум.
Айде сега малко факти, за да лъсне истината такава, каквато е. Т.е. има ли нещо фалшиво в това което съм публикувал в сайта си относно лабораторните проби с промяната на водата, или не. И да стане ясно кой какъв е.
1. Най-вероятно "колегата" говори за едно мое изделие, а именно Оздравителна кутия или ОК-Магнум. Може да го видите тук:
http://jiznenost.com/
Лабораторните изследвания които направихме навремето виждате в посочената страничка на продукта, но ето ги и увеличени /за който е по-кьорав или не иска да види/:
http://jiznenost.com/images/CCI23042015.jpg
http://jiznenost.com/images/CCI23042015_0001.jpg
Както виждате, те са направени в голяма акредитирана лаборатория /Евротест-Контрол/, специализирана в изследване на води от извори и други водоизточници /там се правят изследвания на чешми, каптажи и т.н. от цяла България за да се удостовери годността и параметрите на водата от тях/. Специално съм избрал нея, въпреки че е по-скъпа, заради опита им в областта. Може да видите кои са тия хора в сайта им.
Ето ти акредитацията, ето ти Лойдс /първите два сертификата/:
http://www.eurotest-control.bg/about-us
Относно изследванията, идеята беше да се види как водата от пробите се променя по четири показателя само след престояване върху изделието по експонента - т.е. имаме графика на изменение която не е хаотична, а показва тенденция. Този набор от параметри изключва плацебо ефект, някакви случайни колебания и т.н. и ясно показва промяна на химически параметри чрез енергийно въздействие от техническо устройство. Не е идеята да се направи алкална вода - сипваш малко сода и става такава, нито да се покачи проводимост - сипваш малко сол и готово, нито нещо друго... а да се види че може да стане нещо което химиците отричат като възможно, без движение, магнитно поле или някакво механично въздействие - просто чрез стоене на 200 гр чаша с вода над кутията ОК. Това е.
Относно енергизиращия водата ефект, той се вижда по-ясно на Кирлиан снимките от доклада на проф. Игнатов, приложен също в страницата. Който иска, да го чете и разбере - пък който е предубеден, негова си работа.
Стремил съм се да докажа по изпитани методи и от външни организации това, което прави изделието. Дали това значи, че съм мошеник или нещо такова - вие си преценете. И дали "колегата" е просто клеветник - също.
Съжалявам че разводних темата, но трябваше да знаете горното, за да можете да прецените фактите.
Със здраве.


Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Генератор на д-р Royal Raimond Rife
« Отговор #224 -: Декември 21, 2016, 07:41:55 pm »
Ок, не съм целял ограничаване, ПОМОЛИХ за самограничаване от злобеещи изблици!
Обясненията за тези процеси винаги ще се преекспонират, докато "сериозната наука" не се заеме да се занимае с тематиката.
Дотогава няма да има класифициране, систематизиране, унифициране и каталогизиране на подобни процеси и явления, така че...на този етап всичко е "апокрифно", нормално е да има даже "легендосване" и митологизиране.
Относно определението - то е спрямо Юлиан, ако той има нещо против - ще ми каже, достатъчно спорове сме "изпердасали" с него :D

Важното е (според мен) да не се прави опит да се спрат пионерите в тази област, усилията трябва да са насочени към опит за разбиране, не към анатемосване.
« Последна редакция: Декември 21, 2016, 08:16:56 pm от atos »