Животът- начин на употреба! > Медицина, здравословно хранене

Генератор на д-р Royal Raimond Rife

<< < (3/85) > >>

EDM electronics:
Когато планината не може да отиде при Мохамед, нека Мохамед да отиде при планината. ;D ;D ;D

teofilius:
Не отричам че Запера не е перфектния лечебен апарат. Съгласен съм че може би няма да се справи с някои вируси(микроорганизми). Приемам че Запера е далече от Райф. Признавам че при определен брой клиенти (не повече от 5 %) няма особен резултат от третирането със Запера. За всички на които методите на Хулда Кларк не се проработили, вероятно тя е мошенничка в техните очи. И все пак процента от излекувания и подобрения при нейните методи, който е значително повече от 80% не може да се отрече. Какво да кажа на 3-4 човека, които ми се обаждат и ми казват че всички видими и осезаеми симптоми на ревматоиден артрит са се прекратили за да-три дни? Може би трябва да им кажа че очите ги лъжат или са си внушили че имат подобрение (или даже са се излекували) а в действителност са си все така болни. Просто няма как да го направя. Като почнах да произвеждам запери , започнах с голяма доза съмнение  и страх че клиентите ще се обаждат да им връщам парите и че това което им продавам не работи. В началото се доверих и то с доза страх на уверенията на хирург в Бургаската болница, който освен работата си на хирурга, практикува хомеопатично лечение и лекуване със запери. Човека имаше поне три апарата и искаше да му направя още няколко, и то само за него. Освен това има и запер с регулируема честота от 1Хц до над 10 МХц. при която използва честотите на Хулда Кларк. Със сигрност Хулда Крарк е далече от д-р Райф но въпреки това методите и са ефективни за мнозина на които установената медицинска практика не е помогнала.  Трябва ли да отхвърляме Х.Кларк заради онзи процент на които не е успяла да помогне.  Какво да кажа на бащата на три годишната си дъщеря която е била с левкемия и химиотерапия , която той прекратява и за кратко време напълно излекува със запер и комбинация от билки на Х.Кларк.  Детето е живо и здраво и ако някой се съмнява ще му дам телефона да се обади и лично да говори с човека. Със сигурност на някои тези методи не са помогнали и няма да помогнат , но нали един човек бива ценен не заради пораженията а заради победите в живота му.  Два или три пъти хора са ми казвали че запера не им помага и това ме е отегчавало и обезсърчавало дотолко че почти съм се отказвал и тогава някой се обажда и споделя как му е помогнал и то за сериозен здравословен проблем. Аз също вървя към това да имам плазмена търба и генератор на честоти като на Райф, но разбирам че е нужно продуктите ми да са достъпни за хората в нужда и тук става дума за това , нещо което наистина работи и е ефективно да има широко разпостранение. Запера в момента е най-малкото . Сигурен съм че и при Гого  е така. Той също има успех както със обикновен запер , така и с задавана честота. Резултатите са факти пред които няма да си затворя очите , а там където няма резлтати - това са изключения.  ;D ;D ;D

teofilius:
 Добър и изчерпателен отговор!  Бях чел даже че асистент на Райф през 60-те използвал контактни електроди вместо плазмена търба и също имал добър успех.
  Интересно е че при програмата FREX16 която се предлага  иизползва за модулиране на Райф - плазмени търби, има отзиви че дори само слушането на звука(в звуковия диапазон) също оказвало на мнозина лечебен ефект.  Сaduceus също потвърди че е почувствал такъв ефект. http://www.heal-me.com.au/frex.html  Дори има такива звукови излъчватели (с говорители) които се поставят в областта на болните органи. Предполагам че мозъка откликва на възприеманите звуци със нервни импулси разпостраняващи се по цялото тяло , които предизвикват трептения на клетките и може би също се стига до резонанс. От друга страна  , FREX16 работи в звуковя спектър за разлика от честотите на Х.Кларк които са доста по високи. Факт е че имат лечебен ефект , и това е резултат на изследвания провеждани и от други изследователи през годините. Все пак точното спазване на честотите на Райф и Кларк е най-добрия вариант.
   Гого ! Би било интересно с някоя честота при която, вече имаш положителни утвърдени резултати с използването на контактни електроди, да използваш обикновено електромагнитно поле модулирано с нея и да видим дали ще се получи добър  резултат?...

vitan:
•   Една Райф-машина е най-добре да работи в мазе. Вече в другия форум обясних защо. Така, че mazeto.net много приляга… Беинсата (П. Дънов) вече я коментирах в този форум. Основните си постове тук правих, когато този, който плаща и поддържа форума сложи надпис MAZETO.NET Основателя пак върна надписа БЕИНСА. На вас ви е все тая, но на мен не!
•   Филма е на друг сървър, различен от www.rife.hit.bg и се тегли с повече разсъждения по прозорците които изкачат. В оня форум съм обяснил много неща, включително и евентуални проблеми по сайта, ако някой с нещо не се справя.
•   Пиша там, но не пълнете нишката с нищо необмислено – и без това има много пълнеж. Първо се ориентирайте в проблематиката, защото не е лъжица за всяка уста. Съжалявам – факт.
•   Имам си достатъчно работа, та да пиша по 2 форума. Смятам за вредно работата с високи нива на електромагнитно излъчване, с каквито най-вероятно Гого работи. Няколко пъти го питах за полярност и напрежения, но това, че нищо не каза (както и други неща) ме навеждат на тия мисли. Пак съжалявам – една модифицирана рекламна тръба и як трансформатор не са Райф. Щото после извода е: д-р Райф е мошеник. Не, не е!
•   Казах на Алтиум преди, че ако отвори тук нишка ще стане сблъсък м/у Райф и Кларк. Едното е имуностимулатор, другото е оръжие с/у вируси и бактерии, но изводите са си ваши….

EDM electronics:
Гого55......, ние с тебе не се познаваме, но пък ти знаш какво аз не знам ........и от къде ако смея да попитам ?

По въпроса за  DDS-генаратора на Тераком, ако някой прояви интерес, ще му направя снимка на платката, да знаеш няма нищо общо с твоята. Първо работи до 70 MHz, второ се работи много по лесно, няма бутони има "електронен потенциометър", и трето докато при тебе честотната корекция става софтуерно, тези инженери явно "по-незнаещи от теб", от Тераком, понеже имат серийно производство и не би ибло удобно всеки път да коригират софтуерно, са предвидили един бутон, технологичен вътре на самата платка, с който всеки, даже и неспециалист в електрониката, по описание на ръководството за работа, сам да може да калибрира устройството, като при натискането му се установява на честота от 10 MHz, и с потенциометъра се наглася и дисплея на тази честота. Но така или иначе това не се налага, модула излиза задължително калибриран, като ми казаха изрично, че това се прави с професионален термостатиран честотомер, след минимом половин час работа на  DDS-генератора.

За информация на тези които търсят начин да се сдобият с такъв генератор, произведен фабрично, не в домашни условия, и на цена от 135 лв. с обхват от 1 Hz до 70 MHz, оптимизиран да се работи максимално лесно и бързо с него, проектиран от ЕКИП от инженери, занимаващи се със сериозен бизнес в електрониката, мога да им дам по-подробна информация.

При тази цена и качество, не виждам смисъл човак да си губи времето да си прави сам генератора. Предполагам и монитора и компютъра също.

За тези които все още не са добре ориентирани по темата Райф, ще цитирам едно негово изказване:

Райф искаше неговото име да не се поставя върху всеки апарат, но точно това правеха хората. Няма нищо лошо в това, че хората изработваха апарати без RF честоти, но твърдението, че RF са лоши и опасни, само за да продадат техните си апарати, ето къде беше проблемът.

Не знаех че работя за фармацефтичните компании, ако някой знае коя или кои по-точно, моля нека да ми каже, да отида да си взема хонорара!!!

--------------------------

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия