Автор Тема: Американска фирма продава планове за безплатна енергия  (Прочетена 14107 пъти)

akafazov

  • Гост
Американска фирма продава планове за двигатели, които всеки може да си направи вкъщи!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Просто вижте сайта: http://fuellessusa.com/

akafazov

  • Гост
Американска фирма продава планове за безплатна енергия
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2007, 03:36:05 pm »
А някой да ги е пробвал дали работят?

venvel

  • Гост
Американска фирма продава планове за безплатна енергия
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2007, 08:26:25 pm »
Кое по напред: GEET ли , автотермия ли , електролиза на H2O ли , TPU ... Просто трябва да почнеш нещо според възможностите си. Защото аз се бях запалил по антигравитацията, но ....?!

administrator

  • Гост
Американска фирма продава планове за безплатна енергия
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2007, 08:46:02 pm »
Цитат на: "akafazov"
А някой да ги е пробвал дали работят?

Засега единствено за Пантон можем да имаме някаква сигурност.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Някои от тези планове ги имам но не са нищо особоно или непознато.  Един от интересните планове там е инвертора дето повишава напрежение от акумулатор за да стане 220в . Принципа е че се използват кондензатори които са паралелни и се включват към акумулатора и след това се превключват последователно когато са заредени. Принципа наистина е хитър. Другото което е интересно е как сами да си наплавим слъчеви батерии. Ще ги поставя в библиотеката на сайта ми така, че който желае да си ги свали...

FreeEnergy

  • Гост
Тео, пробвал ли си тези планове? Работят ли?

Интересно ми е дали като нас някой наистина не е открил свободната енергия и е решил да я сподели със всички, а всички си мислят че е измама??? Ето още една психологическа причина защо не са свободно на пазара тези двигатели или генератори. Дори и да не е истина, по това което се случва - хората или не вярват или не го правят - има голям шанс това да се случи отново. Така че ако искаме да променим света, ще трябва да положим истински усилия за това, не само да пуснем информацията в интернет и да кажем че сме си свършили работата.

Какво мислите?

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Работа+експериментиране+познание+оргиналност - копиране на показваното от другите+разбиране на материята + работа+работа +работа= " УСПЕХ " и много " ПРОМЯНА  "
« Последна редакция: Април 25, 2009, 10:35:35 pm от teofilius »

GMG

  • Гост
Работа+експериментиране+познание+оргиналност - копиране на показваното от другите+разбиране на материята + работа+работа +работа= "       " и много "         "
 

   Теофиле, това между кавичките...
 "нищо"  и  много "нищо"  ли е ?
Искам да не вярвам, че е така...

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Ами вече го означих какво означава. Просто трябваше да съм сигурен.  :)
Ами трябва да работим така или иначе и освен това да се трудим. Практика и то много!

ppankov

  • Гост
FreeEnergy,
виж торента публикуван от колегата RUS - изтегли го, горещо ти го препоръчвам :)
http://mazeto.net/index.php?topic=1087.0

FreeEnergy

  • Гост
Благодаря, ще го разгледам. Само дето изтеглих някакъв *.торрент файл, а никога не съм работил с торент-ове. Знаете ли как да активирам линка, за да изтегля файловете?

Аз просто искам да предизвикам мислите ви, защото според мен затова не се получава това, за което се борим. Понеже ТЕ не могат да удържат свободното разпространение на информация, логично е единия от начините им да предотвратят разпространението на тези технологии е като залеят интернет пространството с грешна информациа. Например за всяко истинско откритие - 100 неистински, така че хората които се занимават да се мъчат,  мъчат, мъчат, докато не се откажат, самоубеждавайки се че е невъзможно или че всичко е измама. Докато хората не достигнат нивото на отчаянието и се примирят...

Ето например, Ребел ми дава този списък с устройства, но той е толкова дълъг, че човек може би дори си казва че щом го има - няма страшно. Някой ден ще го направя. Удовлетворява му се първата човешка нужда - нуждата от сигурност и нещата утихват. Как да си обясним иначе бездействието или неуспеха пред морето от готови за направа, стъпка по стъпка проекти.

Ако искаме да успеем, трябва да променим мисленето си и действията си.

Тео, ами ако не копираме, тогава:

1. Нужно ли е всички да преоткриват топлата вода
2. Не е ли смисъла да споделим информацията за всички които искат, ЗА ДА я копират?
3. Не е ли най-бързия път към успеха следването на нечии стъпки, които са довели до успеха?

Разбирам те че то иска труд и усилия, но ако ти например си успял и си пожелал да споделиш със света какво си направил, представи си че никой не го копира, защото всеки би искал да се мъчи да го направи сам...тогава къде е развитието и решението на енергийната криза и робството??
« Последна редакция: Април 26, 2009, 12:53:52 pm от FreeEnergy »

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Значи аз също понякога копирам , правейки неща, които други са направили. Може би не съм се изразил раилно но искам да кажа че ако и да се учиме от другите - копирайки и правейки неща като тях, то нужно е освен това да търсим да вложим и оргиналност.  Един от проблемите при мнозина е че копират неща показвани на клипове и схеми в интернет а резултата е почти нулев. Знам го защото и  аз съм го правил и го правя понякога. С думите си не критикувам никого. Понякога трябва да стъпим на нечии рамене за да отидем по-нависоко, но по-нависоко отиваме и когато, вложим оргиналност. Абе просто не ми се дъвче тая философия. Виждането ми за мен самия лично е че трябва да работя практически  като понякога ще повтарям направеното от друг , друг път ще оргиналнича и трети път ще смесвам двете.  Когато някой направи достътъчно ефективен генератор на свободна енергия ще е нормално , да го сподели и другите който могат да го направят същия  - да го направят.  Просто не ми се ще да повтаряме неуспешните неща но вероятно трябва да минем през този път...  :D