Автор Тема: Генераторът на Капанадзе - всички мнения и конструкции на едно място  (Прочетена 3220983 пъти)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Те това е схемата!
Действай!
<a href="https://www.youtube.com/v/dVE6ofG9d9c" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/dVE6ofG9d9c</a>
Идеално подходяща за тебе - почти безплатна, лесна, без син скоч, и с музикален фон!  ::)

hristo

  • Гост
Монти, това е фокус. Същият манго е превзел тубата с простотиите си! По ръцете ще го познаете! :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Монтанар, мисля че тази схема едва ли ще може да се реализира тук в България.
Забеляза ли проводниците от бобинките към фасунгата. Единият беше черен обикновен, обаче другият????  Такъв жълт с червена линия няма как да намериш тук. Та си мисля, че зарди това няма да тръгне установката  ;D ;D ;D

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Ристо - а на Капана ръцете ще да са му златни ли - нали е същото менмте .......
А заплеси като теб му се връзват ......

Радико - е има си хитрости.......
Ако Ристо ми построи параклис ш му кажа от де да си намери проводници ......

hristo

  • Гост
Добре де, колеги дайте схемата на Капанадзе, да я направя и публикувам тук и ще видим, тоест всички ще видят става ли СЕ или не. После ще я изпратя на комисия от форумни участници за независима оценка. За да няма тън мън.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Никой няма да ти даде или и да ти даде някаква схема ще възникнат камара въпроси около нея.....
Поради простата причина че няма никакви основателни причини за работата и.
А ако тръгнеш да я изпълняваш сляпо и нищо не стане (разбира се че няма да стане) далият схемата шаман ще ти каже че нещо не си изпълнил правилно или настроил правилно и така ще почнеш да се въртиш в омагьосаното кръгче в което се въртиш и сега .......
В всяко устройство има заложен принцип който оправдава работата му и ако не бъде спазен въпросният принцип минимиални на пръв поглед отклонения от него довеждат до некоректна работа. А ти нито принцип имаш нито вече реализиран многократно модел който да копираш и евентуално да прозреш принципа стоящ зад него.

Така че схемата де ти дадох е точно толко успешна колкото и всяка друга каквато би получил по темата.

hristo

  • Гост
Еми, ще помагате, нали затова е форума Мазето.нет, ще ударите по едно рамо, нещата да се получат. Колкото и шашава схема да е, как да знам има ли СЕ, без да съм я пробвал?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Еми, ще помагате, нали затова е форума Мазето.нет, ще ударите по едно рамо, нещата да се получат. Колкото и шашава схема да е, как да знам има ли СЕ, без да съм я пробвал?
Ми монтана-та ти даде схема - пробваш я, виждаш че няма СЕ и спираш да се мъчиш.

hristo

  • Гост
Е аз искам схемата на Капана да пробвам, където се демонстрира на клипчетата, че дава СЕ. Времето и парите за изработка ще е предполагам не по-голямо от това да заснема и създам такова фейково клипче с вълшебната лампа на Аладин, като горното с което Монти се избъзинга.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Не не - има си хора де си им е вродено да се занимават само с обречени начинания .....
Ристе - и що смяташ че на Капана схемата е работеща? Някъде на живо видял ли си такова устройство или поне неоспоримо доказателство за работата му? А за работеща коректна реплика да не говорим ......

hristo

  • Гост
Заради Статистиката: https://mazeto.net/index.php?action=stats

В Топ 10 теми (по отговори) и Топ 10 теми (по прегледи)

Генераторът на Капанадзе - всички мнения и конструкции на едно място

2 919 отговори

2 694 009 прегледи

Излиза на първо място е схемата на Капанадзе, която ще ми дадат участниците във форума, ще е най-вероятно СЕ.

Защото Мазето.нет се определя като: Форумът, предназначен за споделяне на свободна техническа информация и експерименти в областта на алтернативните енергийни източници.

и Уточнява:

Форумът е създаден с цел да отговори на необходимостта от съществуването на технически грамотно място в България за обсъждане на алтернативните и възобновяемите източници на енергия, както и за активно експериментиране в тази област. Засягат се популярни науки като екология, физика, силова и сигнална електротехника, CAD софтуер и схемотехника, методи за изработка на печатни платки, програмиране, нови физични теории, медицина и др. Също така, ние поддържаме връзка с подобни форуми от други държави и организираме срещи с изобретатели от България и чужбина.

Та смятам, че не сам са объркал с това си искане за помощ, както Вие с ЮлиГ намеквате по езоповски?
« Последна редакция: Февруари 06, 2021, 01:59:40 pm от hristo »

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Чу се че ,Капанадзе бил отровен !
А Слободан , оня дето продаваше СЕ генератори - запален в офиса си !
Дали е вярно - не се знае!И може никога да не разберем !
ИванБГ, и той не пише вече в темата си  за "МАГНИТНА ТУРБИНА"

Явно все още се гонят изобретатели и се потиска свободната енергия.
ДОКОГА?!

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Ами да - естественитя подбор и бай Дарвин работят - глупаците ако прекалят с глупостите не живеят дълго ......Едни от неграмотност се палят други от жадност се тровят .......

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Тая схемка е още по-добра!

<a href="https://www.youtube.com/v/7XF_7oWtWPA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/7XF_7oWtWPA</a>

По лесна от тая не открих - Ристе действай!!!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Много странно! Сталин грузинец, вероятно отровен! Капанадзе, грузинец, отровен?! Все грузинци. Първият променя света, та до днес му сърбаме попарата! Вторият, ако наистина е отровен, не успя да промени света! Съвпадение или закономерност?