Автор Тема: Слънчеви панели | Соларни батерии | Фотоволтаици | Фотоволтаични системи | Цени  (Прочетена 16158 пъти)

alshen

  • Гост
Фотоволтаични системи, PV инсталации, слънчеви батерии за ток, Слънчеви панели, фотоволтаици, фотоволтаични системи, тънкослойни панели, поликристални панели, монокристални панели, тънкослойни панели PV, Фотоволтаици, фотоволтаични системи, слънчеви, цена, соларни батерии, слънчеви клетки, слънчеви батерии, монокристални, поликристални, слънчеви панели, ВЕИ, солари за ток

За контакти : BNNS SOLAR SYSTEMS

София, Кв. Васил Левски, Улица 545, № 5
Телефон/факс: 02/945 45 11
e-mail: office@bnns.bg

Nicolov

  • Гост
Може би, alshen трябва да се чете, като alchen  ;D

megatronica_bg

  • Гост
Как можете да спечелите ПАРИ от СЛЪНЦЕТО !
Ядосвате се когато плащате необосновано високите сметки за тока.  Имате покрив, защо да не се възползвате и да спечелите пари от това. Предлагаме Ви да монтираме на покрива на вашето  жилище, сграда, стопанска постройка фотоволтаична система или малка соларна централа и енергото да ви плаща следващите 20-25 години.
Фотоволтаична централа до 5 kW може да ви генерира минимум 2500 лева годишно. Искате и имате възможност за по-голяма централа – направете още една централа на жена ви, на майка ви,  на децата, защо да не инвестирате спестените пари в едно доходоносно начинание. Повече информация можете да получите на нашия уеб сайт http://www.megatronica.biz. Собственика на такава фотоволтаична централа продължава да печели дори когато не си е вкъщи и събота и неделя, през празничните дни, целогодишно. Ако някой се съмнява че цените на тока ще останат такива,  да чака, но със сигурност ще изгуби. След като инвестирате в собствена фотоволтаична централа вие ставате енергийно независими, което ще намали драстично вашите сметки за отопление, климатизация, осветление, готвене и т.н. Ние можем да изпълним вашата централа до ключ. За изготвяне на оферти и заявки обърнете се към нашите служители.
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 08:38:50 am от Maistora52 »

@praktik

  • Гост
Как можете да спечелите ПАРИ от СЛЪНЦЕТО !
Ядосвате се когато плащате необосновано високите сметки за тока.  Имате покрив, защо да не се възползвате и да спечелите пари от това. Предлагаме Ви да монтираме на покрива на вашето  жилище, сграда, стопанска постройка фотоволтаична система или малка соларна централа и енергото да ви плаща следващите 20-25 години.
Трябва ми фотоволтаичен панел, да може да зарежда един акумулатор от 100 ампер часа. Но да не е много скъп. Може ли да дадете някакъв линк, откъдето да мога да си го поръчам онлайн .
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 07:29:25 pm от Maistora52 »

Неактивен coke2k

  • Експериментатор
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 583
  • Пол: Мъж
http://www.ebay.co.uk/itm/100-6x6-Poly-Solar-Cell-3-7W-DIY-ARISE-BANKRUPTCY-STOCK-/251369251300?pt=UK_Gadgets&var=&hash=item3a86c661e4
Ако имаш желание можеш сам да си го направиш за около 200 лева ще имаш над 200 вата - и един подходящ контролер за заряд на батерията и си готов. Ако търсиш нещо готово най-евтиното, което съм виждал е около 200 вата 300 лева и то ако купиш много бройки.
Поздрави
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 07:30:03 pm от Maistora52 »

@praktik

  • Гост
http://www.ebay.co.uk/itm/100-6x6-Poly-Solar-Cell-3-7W-DIY-ARISE-BANKRUPTCY-STOCK-/251369251300?pt=UK_Gadgets&var=&hash=item3a86c661e4
Ако имаш желание можеш сам да си го направиш за около 200 лева ще имаш над 200 вата - и един подходящ контролер за заряд на батерията и си готов. Ако търсиш нещо готово най-евтиното, което съм виждал е около 200 вата 300 лева и то ако купиш много бройки.
Поздрави
За съжаление този сайт към който си дал линк, е чужд, пише на английски и въобще не мога да си поръчам от него  :(
Нещо българско няма ли ?

hanibal

  • Гост
Имам фотоволтаични клетки за продаване ,най различни размери  скайпа ми е   mushmul4o ако ти представлява интерес .... цената е   окло  1.3  до 1.5  лв  за  ватпик  мощност за различните  видове .  Предлагам също  EVA  foil    PET foil  и  всичко необходимо  за исработката на  фотоволтаичен панел ... контролери диоди  и прочие

GTV

  • Гост
Честита Нова година! Добре дошъл във Форума! Съжалявам че си продаваш клетките и не си им намерил  реализация.Продължавам да си мисля че си сериозен човек и ще споделиш опит.
   Поздрави!
« Последна редакция: Януари 02, 2014, 07:57:21 am от GTV »

hanibal

  • Гост
реализация им намерих :)  направих  си  2  панелчета    за да  си начеша  крастата.Сега когато  ходим  за риба има с какво  да  дозареждам  АБ който ползваме  а  другото  в  къщи   осветление  в  градината  жената  да се  кефи . Има  полза  да се  направи  цял комплекс  от  фотоволтаици , НО ... няма време  :(    направих  си   и  печка   за  печене на  панелите  .... вакум помпа  за  вакумирането преди  печене  ....  но   до  там ми  стигна времето а и НАЙ  важното  ОЛЯХ  се с  поръчването на  клетките  ...по  груба преценка  бяха  около  2квпик  мощностите :)   полека полека   ги  реализирам .... хубаво е  да се  почне  с   по малки  клетки   за да се  привикне  ... след  това  към по  сериозните