Автор Тема: Евроатлантически ценности, американска "свобода" и "демокрация"  (Прочетена 27016 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
Тая мумия не е сатанински ритуал.
Да ме подсетиш къде в християнската религия е казано нещо за мумифициране и излагане на труп за поклонение? Дори и египтяните да запечатвали гробницата като са полагали мумията вътре.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Колкото по се ровиш в помията толкова повече затъваш!

Ти си затънал в тая помия - физически и най-вече духовно!

Нали видя официалното откриване на Олимпиадата в Париж какво Драг-Куин-Джендар-Травестит шоу беше - САТАНИСТИ, КОИТО СЕ ПОДИГРАХА С ХРИСТИЯНСКИТЕ СИМВОЛИ - ПРЕСЪЗДАДОХА ТАЙНАТА ВЕЧЕРЯ С ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГРОЗНИ И УРОДЛИВИ ХОРА, на единия дори му стърчаха ташаците нарочно извън гащите? - ето това са твоите хора, не са го правили от ЦК на БКП. Не са кумунистите това, не е и моята Жигула  ;).

Тези ли защитаваш, при тези ценности ли да живеем ние нормалните хора? Ще гледам насила на един урод ташаците при официалното откриване на олимпиадата?

За сведение: В Германия узакониха секса с деца на 12 г. Да, те комунистите били лоши, но всичко правили на обратно на това. Сами си представи, че тези закони важат за твоите внуци. Не си мисли, че като имаш бунгало и си осрал на патките мерата. За сметка на твоите облаги при равновесие в обществото на по-бедните хорица децата биват жертва на трафик, проституция, наркотици, безпаричие, липса на здравно обслужване, а в Германия някой дядка, като тебе е напипал дете на 12 г., нечие внуче и го изнасилва с дъртата си миризлива пишка - после вика, ама то детето искаше, а и по закон няма проблеми, да не е идвало при мен. Като си седиш в бунгалото чети такива новини и да ти е весело и щастливо.

От другата страна на океана евроатлантическите ценности са приели пък друго измерение, ама не от добрата страна, въобще всичко що е авроатлантизъм е съизмеримо с делата на дявола, а ти и Горелката сте единствените защитници на тия дела в тоя форум. Кой друг? Та там в САЩ всяко дете без оглед на неговата възраст, ако пожелае, без да се питат родителите му, се подлага на смяна на пола. Това означава на първа стъпка химическа кастрация, така, че не може и да иска да се върне обратно. Запознай се със семейната трагедия на Илон Мъск и неговият син, който вече е джендар-Франкенщайн.

И ти и Горелката защитавате това?
Дори да си мълчиш по този повод е грях пред Бога!
Мълчанието, пасивността означават, че си мишка, страхливец.
А какво остава за ревностните защитници на педерластията, гей-парадите и евроатлантическите ценности, като Горелката!
Та той тоя сам се е наказал, няма нужда Господ да го наказва - тоя на 58 г. е заприличал на Дядо Мраз! И ти му се Батко Джул-стваш?  :)

Та той е говорил най-големите простотии във форума: как не било нужно да се учи - той кът иде на доктор търси такъв дето на е ходил да учи, да е чел от Интернет, съветва сина си да не учи - противно на това, което го е съветвал неговия баща, прави се на пич, като ни натрапва болното си мислене, как някакво списание за лъснибастуни Плейбой било изкуство - аз дори не съм виждал през живота си такова списание, пръв защитник на гейовете, отрича турското робство, като говори напук колко хубаво било тогава, отрича Баташкото клане, прави се на пич, че много бил пиел и че никога не бил спортувал /ама как пиел начи, много пиел и пушил, тия дето не пиели не били пичове кът него... :D/ - ей сега ще го видиш как се активизира на този мой пост, два боя ще скочи да защитава тия западни уроди.   :)

Евроатлантически свещеник бил на откриването на олимпиадата - само посмотрите докрай: :)
https://www.tiktok.com/@christo_pher12/video/7389312794497223968?lang=en

АНАТЕМА на всички, които защитавате тези западни уроди!!!

Трябва да ви е ясно, че борбата на нормалните хора няма да престане - докато пусне бяла перушина, докато смъртта ни раздели. Тече борба между доброто и злото.

Ти Михаил Кузмов си заел позицията на злото!
« Последна редакция: Юли 29, 2024, 09:40:10 am от EDM electronics »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
Да ме подсетиш къде в християнската религия е казано нещо за мумифициране и излагане на труп за поклонение? Дори и египтяните да запечатвали гробницата като са полагали мумията вътре.

1. Ааа, египтяните запечатвали... и после как става поклонението? Телепорт до вътре и обратно?

2. Да видиш Ленин не е същото, каквото се разбира под християнско поклонение.
Най-малкото никой не му се кланя.

3. Ако изхвърлят Ленин, китайските и корейски другари много ще фрустрират. Кому надо?!

4. Жужи като види дебелия край, винаги приравнява съвремените руснаци с едновремешните комунисти.
Така е, щрауса като види заплаха си заравя главата в пясъка. Само де задника му почва да стърчи, но това са подробности...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Михаил Кузмов:)
н'дей гледа плахо зад пердето, докато отмине "бурята", всичко виждам.  ;)
Ти си същия кът Горелката, като идете на почивка ви е толкова скучно, че гледате какво ви е "приготвил" EDM electronics  :D, да ви стане емоционално и забавно.  :)
Вместо да се отдадете на природата, почивката и т.н. сте по цял ден във форума. Това е от вашата гузна съвест относно моралната ви позиция - сътрудничите на западната антицивилизация и сатанизъм.

Известен си с това, че се спотайваш, когато ти стане неудобно да отговаряш и си като една латерна само с две мелодии: 1. комунофобия и 2. русофобия.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Аз се измъчвам в една 5 звездна палатка, и твоите предълги тиради с нищо не могат да ме притеснят!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
https://www.amaristone.com/    Четкай тук сега да видиш, какви мъки, колко ми е трудно! Апропо, помисли за жената и децата, остави ги тия, те така или иначе нямат спиране!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Казах ли ви?  :D

Скука, скука... и чака на педал какво съм писал.  :)
Чете и още как, даже препрочита по 2-3 пъти, но няма какво да каже, защото истината боли.

Кузмов,
човек може да излъже другите /мен трудно  ;)/, но себе си никога, защото съвестта не може да бъде излъгана. Тя гризе...  :)

Помня Горелката на погребението на баща си писа, колко му било скучно и чатеше и спореше във форума.  :)
Честно бях много учуден и възмутен от поведението му. За тоя тая бутафорна демокрация, представляваща антицивилизация е по-скъпа от майка и баща.   :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 961
  • Невежеството ражда химери...
2. Всяка олимпиада със своите си психични отклонения...
Мдаа, батко ви Жужи пак се врътна с пирует, но изкара една "Малка нощна музика" на посолствоТО.

Е, един автентичен гей, известният от TV-то Евгени Минчев, съвсем друго написа:

"Прощално за Олимпиадата…

Откриването на Олимпиадата в Париж отприщи духовете и раздели хората на старомодни и интелектуалци. Интелектуалци, които са се подготвили добре, търсейки богати аргументи в Гугъл за да се докажат като прави. Не било Тайната вечеря, било друга картина, триумфално било, нищо не сме разбирали.

Абе тъпи п…ки заспали такива, никой не отрича мащаба, никой не отрича Селин Дион и лодките по Сена. Хората се умориха да им се навират ДЕБЕЛ, ГРОЗНИ, БРАДАТИ, УРОДЛИВИ физиономии, поднесени като гей пропаганда или що ли. Корпорациите произвеждащи изкуствена храна, пърженяци, газирано, мазно, искат да реабилитират клиентите си и да насърчат нови да купуват от тях. Фармацевтичните гиганти искат ДЕБЕЛИ и БОЛНИ ХОРА за да ги лекуват.  Ето, видите ли- не е нужно да сте слаби като Туиги за да открием с вас олимпиадата. Бъдете си безвкусни, тлъсти, може би прости, ние сме зад вас.

Интелектуалците принасят в жертва авторитетите си, за да изпъкнат като съвременни високоговорители на елджибити идеята, в която няма нищо лошо, стига да си седи на своето рафтче в аптечката.

Всичко това ми се стори разюздано и дори да е имало частица намерение да се представи дълбочината на културата на Франция, сори, ама не им се получи. Ще остане пискливият лесбо дъх, оранжевите бради и онази дебелана в епицентъра на Тайната вечеря.

Хората искаха зрелище, без извращения, много малък процент от света би бил доволен от този спектакъл. Дори да си гей, ако имаш вкус, щеше да се отвратиш.

Ако искате да сте си дебели и безвкусни- гледайте повторението на това откриване и си правете записки.

Французите са изобретили гилотината, но понеже не са онези кървави векове, ви секат главите с пропаганда."

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Аз се измъчвам в една 5 звездна палатка, и твоите предълги тиради с нищо не могат да ме притеснят!
Освен че простееш, си и жалък.
Хвалиш се също кът батко ти Джул. Правиш се на Дож Траволта. Помня, като те видях за пръв и последен път беше с един стар прогнил Форд Ескорт на 30 г.  :), не говореше за 5 звезди, снишен беше от сиромашия.  :)
Там където си ти и ходенето ти на море го прави всеки 2-ри селянин.
Не си мисли, че си осрал на патките мерата.  :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Сега по това време в Гърция се почива по стандарт 14h! И аз също в палатката с 3 климатика! И това е стандарт даже за сламена колиба! Изобщо няма нищо общо с това да стоиш часове на каяка докато хемороидите започнат да те тормозят! Апропо, помисли за жената и децата!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 902
... Е, един автентичен гей, известният от TV-то Евгени Минчев, съвсем друго написа:

Виждам че приемаш мненията дори и на автентичните гейове за меродавни, щом ти пасват на разбиранията... :)

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 541
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Ъ-ъъъ

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Перде кириз  ;D

Отишъл той в Гърция на острова, пуснал 3-те климатика в бунгалото, но скукааааа, скукаааа........няма какво да прави........  :D

И час през час "перде кириз" е във форума от бунгалото с 3-те климатика, да види EDM-а какво му е подготвил, как го е наредил.  ;D
Хубу му става.... ;D

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 488
Да ве! Скука! Бузуки, сиртаки! Нищо за децата казваш? Поне на пионерски лагер горките ги прати! Ай за жената, сама ще се оправи! Ми стига си чесъл хемороидите на лодката!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 956
  • Z - Оркестър Вагнер
Да ве!  Бузуки, сиртаки!

То се вижда - на почивка сме, а по нищо не личи, пак сме активни по темите.  :D
Добре, че е форума, иначе няма емоции на почивката - скука.  :)

Нищо за децата казваш? Поне на пионерски лагер горките ги прати! Ай за жената, сама ще се оправи!

Нали каза, че съм нямал деца и жена, откъде ги появи?  :)


Ми стига си чесъл хемороидите на лодката!

Хемороиди има Батко ти Джул:)
Той и с това е занимавал не веднъж форума, как ги оперирал и как отново се появили.
Той само хастара на дебелото си черво още не е изложил на публична дискусия.  ;D

Аз нямам такива израстъци от гЪ...Ъ :).
Нали съм ти казвал не веднъж, че всеки ден минавам 10 км пеша /между 10 000 - 14 000 крачки/ или 3 км бягане. Освен това прекарвам по 1 ч във фитнеса. Веднъж седмично правя клекове с щанга около 1 ч. Всичко това именно с подобна цел - повишаване на кръвообръщението и то тай-вече в областта на малкия таз, липсата на което води до редица здравословни проблеми у всеки мъж след средна възраст - цистит, простатит, ниски нива на тестостерон, импотенция, болки в кръста, тригери по глутеусите и квадратния мускул на гърба-кръста, проблем с тазобедрените ставите и колената, и на последно място хемороидите и запека.

Сам виждаш как е при мен - достатъчно компетентен и опитен съм на тема здравна култура.  :)