Автор Тема: Малко нецензурирана история...  (Прочетена 63497 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 530
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #390 -: Септември 20, 2022, 11:26:45 am »
Ма знам ли... да не се случи като с Чаушеску.
Чаушеску беше разработка на КГБ и ЦРУ в краткият момент, кога бяха ортаци:
- Защото поиска ядрена бомба.
- Защото изплати всички дългове на Румъния, а това за световните банкери е анатема!
Как може държава без дългове?!

Неактивен stan_by

  • Неактивен
  • Публикации: 6
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #391 -: Септември 20, 2022, 02:46:33 pm »
Обаче по едно време много взе да ми не натрапва на ушите русофобията от централните масмедии, като имаш на предвид, че нито гледам телевизия, нито радио

Докато погребваха бабишкерата цял месец и ми продъниха ушите колониалните медии
Как така не гледате телевизия и не слушате радио, а пък Ви продънват ушите?  :o
Интернета раздвоява хората май, разцепва ги.  ::)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 548
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #392 -: Септември 20, 2022, 03:03:22 pm »
Как така не гледате телевизия и не слушате радио, а пък Ви продънват ушите?  :o
Интернета раздвоява хората май, разцепва ги.  ::)
Около мен гледат, какво учудващо има - дочува се. И ще ме изпитваш ли?
Някакъв проблем ли имаш с мен?

Интернета раздвоявал хората, разцепвал ги бил...
Що за простотии пишеш, я по-конкретно?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #393 -: Септември 20, 2022, 06:24:31 pm »
https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/lockheed-martin-%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B8%D1%8F-%D0%BB%D0%B0%D0%B7-391642.html.          Виждате ли колко жалко? Първата държава с най висок БВП, заделя за високо технологични оръжия. Русия не и отстъпва. Какво да очакваме?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 530
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #394 -: Септември 20, 2022, 07:04:19 pm »
По темата: Новата родина на нацистките доктори...

<a href="https://www.youtube.com/v/JVSfITVyroM" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/JVSfITVyroM</a>

Упс, то и по темата за COVID става! Не е само история.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 548
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #395 -: Септември 20, 2022, 07:56:48 pm »
Михаил Кузмов, така и не ми каза кои са орките, американците дето избиха маса народ в Ирак, Сирия, Югославия и Либия, или руснаците, ама те идват един след друг въпросите:

Половината от постовете ти тук са оплаквания, как лошите комунисти ти били национализирали частен наследствен имот в Пловдив - после ти го върнали обаче.
А как ще коментираш национализирането на Роснефт-Германия от германските демократ-неолиберали? Ми те тия също като комунистите бе, ама на едро конфискуват имущество за милиарди, не някакви си жилища. А пък каква е причината, не се разбира. Аз го разбирам ей тъй без причина. Не ти харесва някой какво прави, какво мисли и хайде да му вземем имота. Все едно сега аз тебе не те харесвам - никак даже, и примерно да те забаня, щото не те харесвам.

Много лоши били тез комунисти бе, другари и другарки.  :D

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #396 -: Септември 20, 2022, 08:23:00 pm »
   Луганска и Донецка република мислят да правят референдум за присъединяване към Русийската Федерация!!! След тях идват Херсонска и Харковска области... а после и останалите :) Цяла Украйна ще се присъедини към Русията след време :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #397 -: Септември 20, 2022, 09:55:01 pm »
Да ЕДМ, и още ще избиват като правят такива "хубави" оръжия! И твоите и моите, до колкото ги смяташ за мои!
Украинците са измислили да наричат орки, руските войници!
То мерилин, и в България печелят изборите, та една Украйна няма да присъединят, болшевишка работа!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 548
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #398 -: Септември 20, 2022, 10:17:08 pm »
Да ЕДМ, и още ще избиват като правят такива "хубави" оръжия! И твоите и моите, до колкото ги смяташ за мои!
Украинците са измислили да наричат орки, руските войници!
То мерилин, и в България печелят изборите, та една Украйна няма да присъединят, болшевишка работа!
Ти български език разбираш ли, не прочете ли какво конкретно те питах за "национализацията" от немците? Туй тяхното болшевизъм ли е?

И недей моля ти се така отчаяно да говориш, я горе главата, я по-оптимистично, руснаците ще загубят и няма да могат да освободят подложените на геноцид техни сънародници в Украйна, Путин ще умре всеки момент в бункера на оная дългата маса от ИКЕА  ;D, където се крие, а Русия ще се разпадне на демократични молекули.  :D

Бъди по-оптимистичен, че заради тебе твоя Джул, Джули  :D увеличи дозата на вечерната алкохолна упойка, как ще преживее иначе.  :D
Не стига това, ами явно по цял ден пренастройва горелките на дърва, щото газ и нефт йок - Рамазан.  ;D

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 187
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #399 -: Септември 20, 2022, 10:25:54 pm »
Бъди по-оптимистичен, че заради тебе твоя Джул, Джули  :D увеличи дозата на вечерната алкохолна упойка, как ще преживее иначе.  :D
Празнувам бе ЕДМ, празнувам...  Не си ли личи по писането ми в чата? :)
И се пийвам хубава жива биричка от магазина "1000 beers", дет е на мегданя у Софето... минах днес покрай него и реших да са поглезя.
Ти май от Сливен беше... ша имам път наскоро че Тирбул-а нещо иска да минава на пропан-бутан. Миналата седмица пък бях до Филкаб-а. Преди 2 седмици пък бях до Калояново - там едни ТопМикс правят храна за животни... И Демея-та не са се обаждали отдавна - време е нещо да им се повреди... така че повод да ти донеса една градска бира ще се намери :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 548
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #400 -: Септември 22, 2022, 02:09:14 pm »
Изглежда оркаджията Михаил Кузмов  :D се уплаши от немската национализация и не смее да говори, сигурно дава караул на имота си в центъра на Пловдив, веднъж му го одържавили комунистите, после едвам му го върнали - някаква замянка изглежда, не същия щото направили на негово място обществена сграда изглежда, а сега немските демократи направо ще му го вземат демократично, като Роснефт-Германия и ич биля няма и да го питат той от кои е - от коя боя или тип орка.  :D

Колегата със светлата душа krasis, който основно яде трева  :D и грам не кусва месо и риба, отдавна не е вземал активно участие и не ми е давал комунистическа оценка, явно светлината в душата му на будист му е прошепнала, че не е хубаво така да дава квалификации, че се очерня душата, ама той EDM /грешника/ яде и вратни пържоли, и мазни свински ребра с люта чушка на барбекю.  :D


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #401 -: Септември 22, 2022, 02:33:49 pm »
Може ли една поправка другарю? Вместо оркаджия, да бъда антилилипутинист! С имотите далеч не е така, но здраве му кажи! Пия си питието та нямам повече време за дрън, дрън!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 548
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #402 -: Септември 22, 2022, 02:44:03 pm »
Зиг хайл,
вместо другарю може да ми викаш антиглобалист, антифашист и антилиберал.
Нямаш време да обясниш немската национализация по кои демократични закони, принципи или причини я правят, по- ги разбираше тия неща, по какво се различава от комунистическата?

Знам, че нямаш време да дрънкаш, но пък имаш време да влизаш във форума, да четеш кой какво дрънка и когато ти е удобно, да наливаш масло в огъня, да става интригата, ей така с едни кратки изречения.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 187
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #403 -: Септември 22, 2022, 03:34:08 pm »
Не ти харесва някой какво прави, какво мисли и хайде да му вземем имота. Все едно сега аз тебе не те харесвам - никак даже, и примерно да те забаня, щото не те харесвам.

Много лоши били тез комунисти бе, другари и другарки.  :D

Седиш си в апартамента в Москва, снимаш си образователни видеа за канала ти в Ютуб, и изведнъж на вратата се появява не кой да е, а цял подполковник от следствените служби (що не е в Донбас да се сражава не е ясно :) ) и ти иска обяснение как така си имал наглостта да кръстиш видеото си "Смяна на системата". Бил се бил обидли някакъв гражданин на Москва от този призив и счел че това си е чиста форма на екстремизъм. Подал сигнал в слдствения комитет и се правела проверка...
И тоя дет си снима видеата не е кой да е, а член на Комунистическата партия на РФ, кандидат-член на ЦК на КПРФ, депутат в Думата на РФ.
Много лоши тия комунисти, ей... и тогавашните,  и сегашните. И българските, и руските.

<a href="https://www.youtube.com/v/bkXp5bZuH0c" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/bkXp5bZuH0c</a>

Устискайте първите 30 секунди, същността е след това...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 530
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #404 -: Септември 22, 2022, 04:29:52 pm »
По някои от фронтовете в Украйна, поради липса на древни шумери воюват около 30% НАТО-вци.
НАТО-вското оръжие вече започва да преобладава над съветското. Що шумерите още не са измислили нищо свое.

Когато държавата ти воюва с НАТО, да се гъбаркаш с властта, която води война, е дебилна и непозволителна изцепка.
"Демократите" катурнаха Руската империя и СССР. Тия руските са толкова комунисти, колкото и космонавти. Няма да си правя труд да обяснявам защо...

<a href="https://www.youtube.com/v/ySxkrRoDDrk" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ySxkrRoDDrk</a>