Автор Тема: Малко нецензурирана история...  (Прочетена 61806 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #405 -: Септември 22, 2022, 04:49:37 pm »
По някои от фронтовете в Украйна, поради липса на древни шумери воюват около 30% НАТО-вци.
Направо ги докарай до 90%, какво ще издребняваме. 10 000 американски "тюлена" (въпреки че общо в САЩ са около 600), няколко хиляди британски SAS-а... На страха очите са големи, Витко :)

НАТО-вското оръжие вече започва да преобладава над съветското. Що шумерите още не са измислили нищо свое.
Не, щото просто никой в НАТО (освен Арсенал Казанлък) вече не произвежда боеприпаси за него. Вярно, ватенките оставят доста складове като бягат, ма не е достатъчно... :)

Когато държавата ти воюва с НАТО, да се гъбаркаш с властта, която води война, е дебилна и непозволителна изцепка.
Това е депутат от руския Парламет, не схващаш ли? Той има имунитет за изказванията си - това е смисъла на депутата. Ако той от прибуната на парламента поиска отстраняване на президента - трябва да го застрелят на място ли? Това ли е в твоето виждане разделението на властите и свободата на словото?
Ма що ли се мъча - никога няма да го разбереш...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #406 -: Септември 22, 2022, 05:05:53 pm »
И какво като е депутат?!
Тръмп, като беше президент на супер-пупер Хегемона, изритаха ли го от Туитър и къде ли не?
Защо руснаците трябва да надуват вашата свирка?

И както казах, най ти иде отръки да се правиш на луд.
Начиная с частната военна копмания на янките: "Академи", минавайки през други ЧВК, доброволци и доброзорци - вече има доста НАТО-вци на фронта. И не навсякъде са 30%.
Сложната военна техника забрави да я командват древните шумери...
Най-малкото тя иска много време за усвояване.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #407 -: Септември 22, 2022, 05:20:36 pm »
И какво като е депутат?!
Знаех си че е безмислено...

Тръмп, като беше президент на супер-пупер Хегемона, изритаха ли го от Туитър и къде ли не?
Сравняваш Парламента на РФ с Туитър? Ми... добре :)

И както казах, най ти иде отръки да се правиш на луд.
Начиная с частната военна копмания на янките: "Академи", минавайки през други ЧВК, доброволци и доброзорци - вече има доста НАТО-вци на фронта. И не навсякъде са 30%.
Хубуу казваш за частни военни компании. ЧАСТНИ, не държавни. И от двете страни на фронта.
А за доброзорността - не съм чул да има американски затворници на фронта в Украйна. Ти имаш ли такива сведения? Или ще се правиш на ударен какво намеквам? И как се нарича мобилизацията освен "доброзорност"?

Сложната военна техника забрави да я командват древните шумери...
Най-малкото тя иска много време за усвояване.
Украинците ходят на обучение, Витко. Няколко месечно обучение. Няма как да не си чувал:

<a href="https://www.youtube.com/v/MxRks3VV6xY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/MxRks3VV6xY</a>

Това да не ти е Русия, където от улицата те пращат на фронта.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #408 -: Септември 22, 2022, 05:26:34 pm »
Това да не ти е Русия, където от улицата те пращат на фронта.
Да ве, гадно. В Украина по баровете ги издирват. По е цивилизовано.

Да, за затворниците знам. Русия се отървава от утайките си. Така излиза.
Предават се бързо, украинците гарантирано им правят батальон и пак ги слагат на/до/около фронта под надзор.

Хулио, демокрацията е в опасност! Искаш ли за моя сметка да те екипирам и пратя на фронта?
Виждам си умен, осведомен, идеен...
Светът се нуждае от теб!
Навитак?!
Даваш гаранция, че няма да си плюеш на петите и си там...

П.п.:
Люди погибают из-за ложных мыслей. Отец Андрей Ткачёв
https://youtu.be/wY6KwPtj4Kc

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #409 -: Септември 22, 2022, 05:31:27 pm »
Хулио, демокрацията е в опасност! Искаш ли за моя сметка да те екипирам и пратя на фронта.
Виждам си умен, осведомен, идеен...
Светът се нуждае от теб!
Навитак?!
Даваш гаранция, че няма да си плюеш на петите и си там...
Мани демокрацията - Русия-матушка е в опасност! Нападнали са я. Всички. С тия пари купувай билет и отивай да я защитаваш.

А ако останеш - не забравяй да се отнасяш с дезертиралите от страната си руснаци, които в най-скоро време ще напълнят хотелите ни по същия начин, по който с украинските бежанци. Настоявай да ги експулсират обратно, или поне да ги държат в лагерите за бежанци.

Да, за затворниците знам. Русия се отървава от утайките си. Така излиза.
Изклчително хуманно отношение към затворниците. Не е като в Гуантанамо...

Предават се бързо, украинците гарантирано им правят батальон и пак ги слагат на/до/около фронта под надзор.
Дали и оттам дезертират и се предават? Залагам 5 лева, че не. Защо ли? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #410 -: Септември 22, 2022, 05:37:25 pm »
Мани демокрацията - Русия-матушка е в опасност!

Не е. Затова и ти дадох това: https://youtu.be/wY6KwPtj4Kc

Да отида, но няма да ме вземат. Гарантирано.
Виж украинците с кеф вземат всички. И ги тикат елегантно на най-опасните места  :)
Кеф! На руски = кайф.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #411 -: Септември 22, 2022, 05:40:35 pm »
Да отида, но няма да ме вземат. Гарантирано.
Не лъжи - една година служба, и ти дават дори гражданство! Явно не следиш какво гласува руската Дума: http://duma.gov.ru/news/55276/

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #412 -: Септември 22, 2022, 05:42:34 pm »
По едно време рано сабахлен по росата СЕ звъни на вратата. Изненадах СЕ че само един каубой ми връчва призовка,  че съм частично мобилизиран. Ии най-после ме взеха запас, зарадвах СЕ, отдадох му чест и бегом за мешката и сухарната торба, те са ми на видно място.
Отначало ни обучаваха в строева подготовка, казаха че ще маршируваме накрая на някакъв площад. От днес започнаха да ни въвеждат в специализирани военни операции, които щели сме да провеждаме с цел правилно протичане на всички референдуми, които ще СЕ проведат в земите от Прибалтика до Халкидики.
За СЕга ми позволиха да напиша само това, векерето като прочете каза че даже съм надхвърлил позволения от Указа брой думи.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #413 -: Септември 22, 2022, 05:50:05 pm »
Не лъжи - една година служба, и ти дават дори гражданство!
Явно не следиш какво гласува руската Дума: http://duma.gov.ru/news/55276/
Мога ли да следя всичко?!
Имам стари хора, за които да се грижа. Ако бях млад и айляк - да ме замислиш...
Но не аз се боря за демокрация, а ти...
И без мен Мада-Раша ще се оправи.
Виж Украйна може да изчезне от картата и съвсем основателно.
Полша, Румъния (че и Унгария) вече си точат зъбите да си върнат това, което Сталин им прибра навремето...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #414 -: Септември 22, 2022, 05:53:10 pm »
Мога ли да следя всичко?
Имам стари хора, за които да се грижа. Ако бях млад и айляк - да ме замислиш...
Той и сина на Песков така каза... гледа ли тая издънка?

Полша, Румъния (че и Унгария) вече си точат зъбите да си върнат това, което Сталин им прибра навремето...
Да, Калининград е хубав град ... :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #415 -: Септември 22, 2022, 05:56:07 pm »
Не ми е интересен тоя син, нито нечий друг.
Ай не превръщай темата в дребнотемие...
Ако тия подробности от пейзажа те интересуват,
нали си модератор в някакъв форум:
- там си коментирай;
- кажи го кой е, да дойда да ти осера дузина теми със спам. Ей тъй, за спорта  :) 8)

Калининград е взет от немците. И няма да бъде даден никому. В историята е бил освен пруски и руски...
Става дума за западна Украйна, пак се правиш на луд.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 532
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #416 -: Септември 22, 2022, 06:07:56 pm »
Седиш си в апартамента в Москва, снимаш си образователни видеа за канала ти в Ютуб, и изведнъж на вратата се появява не кой да е, а цял подполковник от следствените служби (що не е в Донбас да се сражава не е ясно :) ) и ти иска обяснение как така си имал наглостта да кръстиш видеото си "Смяна на системата". Бил се бил обидли някакъв гражданин на Москва от този призив и счел че това си е чиста форма на екстремизъм. Подал сигнал в слдствения комитет и се правела проверка...
И тоя дет си снима видеата не е кой да е, а член на Комунистическата партия на РФ, кандидат-член на ЦК на КПРФ, депутат в Думата на РФ.
Много лоши тия комунисти, ей... и тогавашните,  и сегашните. И българските, и руските.

<a href="https://www.youtube.com/v/bkXp5bZuH0c" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/bkXp5bZuH0c</a>

Устискайте първите 30 секунди, същността е след това...

Гледам напоследък взе да пускаш много видеа.
"Присмял се хърбел на щърбел"  :)
VITAN по едно време много ти пречеше с неговите видеа, прихванал си нещо.

Та като спомена комунисти, рядко си споменавал това определение, знаеш ли и можеш ли да дадеш определение, що е туй комунист, особено в съвременен вариант?

А пък щом има комунисти, нали знаеш от историята, техните опоненти са фашисти. Т.е. тези, които са против тия комунисти, те задължително са фашисти.
И ще кажеш - не е вярно, измисляш си, пропагандираш.
Трябва ли сега да залея темата с укрофашистите, с техните обреди, за действията са толкова много, че няма да ми стигне времето - само вчера започнаха да обстрелват с ракети центровете на два града с ракети и загинаха над 60 мирни граждани. Целта им е да убият колкото се може мирни граждани.

А пък тия дето са на тяхна страна и ги въоръжават и тия дето ги защитават, тях ти как ги наричаш?

Аз съм тук на поста си, в качеството си на антифашист и няма да им дам да дишат котилото им мръсно-фашистк, заразата им мръсна, верицата им мръсна, колкото и да са те, ако решат да сеят фашистка пропаганда. А упоритостта ми е пословична.  :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 517
  • Невежеството ражда химери...
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #417 -: Септември 22, 2022, 06:42:30 pm »
Германският телевизионен канал NTV показа интервю с украински военен, където в което случайно на заден план в кадър попадна бронетранспортьор с нацистка свастика. Вълкът козината си мени, но нрава не. Няма бивши фашисти.

https://bgr.news-front.info/2022/09/22/germanski-televizionen-kanal-sluchajno-pokaza-oborudvaneto-na-vorzhenite-sili-na-ukrajna-ss-svastika-nyama-bivshi-fashisti/

Представитель Главного организационно-мобилизационного управления Генштаба ВС России контр-адмирал Владимир Цимлянский сообщил, что в рамках частичной мобилизации призывают стрелков, танкистов, артиллеристов, механиков-водителей. По его словам, одним из основных факторов является наличие боевого опыта.


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #418 -: Септември 22, 2022, 06:59:59 pm »
VITAN по едно време много ти пречеше с неговите видеа, прихванал си нещо.
Не, Витко просто спря да пуска ЛЪЖЕЦА Пасков и изпълзелия от блатата с крокодили Саня. Затова и вече с него може да се говори малко по-нормално. Бих каал че по-скоро той прихване от мен нещо.

А пък щом има комунисти, нали знаеш от историята, техните опоненти са фашисти. Т.е. тези, които са против тия комунисти, те задължително са фашисти.
Ех, колко лесно е така... "Кой не скача е червен". Света не е червено-кафяв, има още много цветове, както и много идеологии.

Аз съм тук на поста си, в качеството си на антифашист и няма да им дам да дишат котилото им мръсно-фашистк, заразата им мръсна, верицата им мръсна, колкото и да са те, ако решат да сеят фашистка пропаганда. А упоритостта ми е пословична.  :)
Ма на това видео е член на Комунистическата партия на Руската Федерация! Депутат в руския парламент. Виж на каква репресия са подложени комунистите в Русия. ЕДМ, и сега ако кажеш че отразявам едностранчиво събитията... :)

... По его словам, одним из основных факторов является наличие боевого опыта.

Да, Витко, точно така. Ей тук гледам как ги разпределят по опит:
<a href="https://www.youtube.com/v/BKh9rrf3mQw" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/BKh9rrf3mQw</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 532
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Малко нецензурирана история...
« Отговор #419 -: Септември 22, 2022, 07:17:10 pm »
Не, Витко просто спря да пуска ЛЪЖЕЦА Пасков и изпълзелия от блатата с крокодили Саня. Затова и вече с него може да се говори малко по-нормално. Бих каал че по-скоро той прихване от мен нещо.
Ех, колко лесно е така... "Кой не скача е червен". Света не е червено-кафяв, има още много цветове, както и много идеологии.
Те пък тия дето ги пускаш ти, не са лъжци?


Бягаш по тъча от генералния въпрос:
Дай ми определение за комунист?
Посочи ми в България, коя партия е комунистическа?
Явно наистина за тебе и още повече за котилото "комунист" е всеки, който е против колонизацията и американската диктатура, щото не виждам нито един друг основателен довод, да се определя някой за комунист, като се знае що е то комунистическа идеология.

Той и Михаил Кузмов го питам вече 4 пъти един и същи въпрос и не ми отговаря. Иначе дай му интриги да прави. Двама се обясняват и той се намесва винаги, като налива масло в огъня - зорлен си навира носа  :D. Чудя се, как на тия години му се занимава с интриги? Та той е с 35 г. по-възрастен от мен, а респекта в моите очи е не нула, а отрицателен.

Изръси някоя тъпотия и се покрие. Когато си решил да правиш дуел, имай дупце, не да се криещ, като лалугер. Питат го 4 пъти едно и също нещо, той мълчи, като пукал и отвлича с дрен-дрън.