Форум > Продавам/купувам, магазини за електроника, магнити, части и др.

Как се плаща за покупки от онлайн сайта "Али баба"

<< < (3/7) > >>

Радико:
Точно от този сайт не. Но тука последно си купих винетка и си платих данъка на колата. Повярвай ми оказа се доста по сложно от това да си купиш нещо от такъв сайт.

Радико:

--- Цитат на: технократ в Март 16, 2021, 09:37:29 pm ---Ако и на мене не ми пристигнат артикулите, значи ме ограбват, върви тогава че се разправяй през девет планини в десета.

--- Край на цитат ---
Връщат парите даже на мой приятел му върнаха парите защото пратката се беше загубила по пътя. И обаче месец и половина по късно тя вср пак пристигна. Безплатна.

технократ:

--- Цитат на: Радико в Март 16, 2021, 09:42:50 pm ---Връщат парите даже на мой приятел му върнаха парите защото пратката се беше загубила по пътя. И обаче месец и половина по късно тя вср пак пристигна. Безплатна.

--- Край на цитат ---

Значи несигурна работа, по добре да не поръчвам от този сайт, жалкото е че има доста неща, необходими за един занимаващ се с техника.

epwpixieq-1:

--- Цитат на: технократ в Март 16, 2021, 07:41:01 pm ---Как да си извадя paypal, и дали могат да ме измамят ако реша да купувам от алиекспрес, в смисъл да ми източат картата. А доставката как става в офис на куриер ли, или до врата ?

--- Край на цитат ---
Ами paypal си има правила следвайте ги. А това "дали могат да ме измамят" си го мислете само за махеленските прекупвачи. Тези хора въртят милиарди на ден че за вашите 500-1000 лева им е дошло. На всички тези сайтове си има рейтигни и веднъж някой нещо да направи неправилно "излъже", по един или друг начин, това се запечатва и така сайта изхвърля лъжците и крадците много бързо, като защитвава купувачите. Относно paypal, като посредник, нямате грижа, нали е творение на Елънчо  ;D , при положение че стане нещо ще сте късметлия да съдеите един от най-богатите хора в света (поне на хартия). Лично аз позвам paypal от 2002 година ( почти 2 десетилетия вече ) без никакъв проблем.

VITAN:
Няма теория на конспирацията, има практика на конспирацията.
За тая тема е такава:
На дребно поръчките от Китай и Русия се цакат със забавяне или изобщо недоставяне на пратки!!
И никаква гаранция, че ще си получите нещото.
А, че колективният Запад цака китайците да връщат пари - цака ги!

Преди да се хванете за кобура - потърсете доказателства в нета сами.
Прекрасно знам какво говоря.

Нали затова е и коронобесието!
Като не може европейците да ги спрат да купуват от Китай,
дай да им затворим бизнеса - като нямат пари е най-сигурно...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия