Автор Тема: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас  (Прочетена 197111 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #30 -: Февруари 17, 2021, 06:03:05 pm »
Значи още началото на темата:
Глобализъм, НАТО, СЗО, ги поставя в един кюп. А света около нас, там са клиповете на руски език.
Крайно объркан светоглед изхождащ от една единствена гледна точка, великоруската. Ако трябва да съм по точен използват се "размишления"  на хора поддали се на активно ориложеният върху тях принцип "разделяй и владей"  за тия хора цялата вселена е като ези и тура. От едната страна "нашата Русия" а от друга страна злите и лоши "империалисти" които се прикриват къде под формата на НАТО къде под формата на СЗО и какво ли не още.
Безкрайно наивистично виждане.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #31 -: Февруари 17, 2021, 06:20:24 pm »
"Mazeto.NET - форум за свободна енергия" ???  :o  но политическите обзори са много по-развлекателни и клюкарсно интерсни теми особенно за някои видни участници във форума.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 482
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #32 -: Февруари 17, 2021, 06:29:20 pm »
epwpixieq-1, можеш да ни светнеш нещо по твоите експерименти.

Или пак ще минеш номера със: тия от вас които са в час.... тия от вас, по-наблюдателните...

Дай нещо, ако трябва да му проектирам електрониката. Или всичко е топ-сикрет?

Дал съм неща безвъзмездно, които, ако се поръчат са със сигурност труд около 5000 лева.
Ти какво даде?
Ако искаш можеш ме попита как съм ги сметнал тия 5000?
Huh?

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #33 -: Февруари 17, 2021, 07:01:53 pm »
Кое точно VITAN  ти е безвъзмездно? Превода за Деси Браун, или постването на руска демагогия! Ти всъщност от кои маймуни си? Дето гледат или дето правят? Или дето копират всичко руско без да мислят?

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #34 -: Февруари 17, 2021, 07:39:00 pm »
Дай нещо, ако трябва да му проектирам електрониката. Или всичко е топ-сикрет?
Дал съм неща безвъзмездно, които, ако се поръчат са със сигурност труд около 5000 лева.
Ех VITAN, вижда се как не сте рождение оценител на стойности въпреки че явно с парични знаци измервате приноса си, но сигурно сте прав понеже дургото (което пишете) си е чиста загуба  ;D.

Това колко сте дали, не е на вас да оцените, а на тези които са го получили, прочеили, оценили и взели нещо за себе си. И най-малко трябва да разберете, понеже явно не сте го разбрали до сега. реалната стойност е база на оценка от търсене и предалгане а не на този който предлага, дава или продава, понеже те могат да преоценят това което предлагат с много финикииски знаци, които сами по себе си са безстойностни хартиики :)
epwpixieq-1, можеш да ни светнеш нещо по твоите експерименти.
....
Ти какво даде?
Относно моите експеримети няма какво да святкам хората, писъл съм в теми за това, които се интерсува ще види и ще прочете.  Вие явно, на база на вашите дълбоко смислени коментари, основно от политика се интересувате така че няма да ви е интересно, а при положение че вие е, ще направите усилия и ще прочетете.

Но за вас специално ето снимка на един проект който ми  отне няколко седмици да го направя но се получи добре, и то толкова добре че е вече и музеен експонат  ;D ;D ;D

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #35 -: Февруари 17, 2021, 07:52:20 pm »
Колега epwpixieq-1, подразнихте любопитството ми с тази снимка!
Дайте някоя "сламка" с повечко информация, ако е възможно.
Предварителни благодарности!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #36 -: Февруари 17, 2021, 08:04:07 pm »
А нещо за Бил Гей, СЗО, сатанисти, ваксини, локдауни у нас и по света, кое защо и как?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 482
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #37 -: Февруари 17, 2021, 08:07:18 pm »
epwpixieq-1, aaaa, това super-puper, то подарък ли е?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #38 -: Февруари 17, 2021, 08:10:06 pm »
А нещо за Бил Гей, СЗО, сатанисти, ваксини, локдауни у нас и по света, кое защо и как?
Светът започна да се глобализира доброволно самоорганизирано и много успешно при това процеса достигна такива обороти, че центробежните сили започнаха да изхвърлят глобалистите навън. Коронавируса е последният им инструмент с който се опитват да намалят скоростта на процеса за да продължат да използват любимият си способ "разделяй и владей" 

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #39 -: Февруари 17, 2021, 08:16:46 pm »
Дайте някоя "сламка" с повечко информация, ако е възможно.
привет nasko, надявам се ви интересува повече информация относно "неделното пректче"  ;D и затова моля: https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Intrepid_(CV-11) Лично мен ми са интересни системите за електро-трансформация и като цяло генераторните системи (https://en.wikipedia.org/wiki/A1B_reactor ядрените реактори на най-новия клас самолетоносачи, интерсно е че са произвеждат от една часна компания: https://en.wikipedia.org/wiki/Bechtel , която е 8-та по големина часна комания в САЩ, като тя произвежда над 50% от цивилните ядрени реактри и по един или друг начин потдържа над 80% от цивилните ядрени централи ), а в частност парните турбини на тези (и по-новите типове ядрени) машини, понеже те са сърцето на тези масивни конгломерации от стомана.

А относно самата снимка, преди време имах малко ходене до този район, та като минавах ми направи впечатление и реших да направя снимчицата.
« Последна редакция: Февруари 17, 2021, 08:38:12 pm от epwpixieq-1 »

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #40 -: Февруари 17, 2021, 08:24:57 pm »
Светът започна да се глобализира доброволно самоорганизирано и много успешно при това процеса достигна такива обороти, че центробежните сили започнаха да изхвърлят глобалистите навън. Коронавируса е последният им инструмент с който се опитват да намалят скоростта на процеса за да продължат да използват любимият си способ "разделяй и владей"
За тва ли правят отровни ваксини?

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #41 -: Февруари 23, 2021, 02:34:32 pm »
Докато не са затворени политическите теми.
За размисъл. Обстановката в Тексас. За „напреднали специалисти”.
Защо се достигна до сегашния енергиен колабс?
Състояние на електроенергийната система при настъпилите застудявания.
Очереди за едой в Техасе
Ако другото не ви интересува, гледайте от осмата минута.
https://www.youtube.com/watch?v=gaw8ks7W6Wk

Ето резултатите от „Зелените енергии”! Искате ли да изпаднете в това състояние?
Електрически автомобили. А като ви спрат тока? Течни горива може да имате на склад в мазето. Ама тока не се складира!!! И не се знае кой откачен политик и и с какви цели ще нареди да се изключи тока!
Къде е студения и горещия енергиен резерв на Тексас? Ами няма го, защото това е „скъпо” удоволствие. А частният сектор не търпи загуби. Населението може! Майната им....
А какво направи Байдан? Да, спря строителството на нефтопровода Канада-Тексас.
И как да не се стига до политика????

Някъде прочетох хубав виц:
Бурлаки на Волга. Двама си приказват: Абе до кога ще мъкнем тази мизерия? Другият му отвръща: Абе за*би, аз с политика не се занимавам....

Е, и ние ли да не се занимаваме с политика?
А знае ли някой, че ако открие Свободната Енергия, свършва и земния му път? Искате ли примери? Причините за това?
Но явно това са въпроси с повишена сложност и не са за всеки. Но не и за спамерите!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #42 -: Февруари 23, 2021, 02:56:14 pm »
Е, и ние ли да не се занимаваме с политика?
А знае ли някой, че ако открие Свободната Енергия, свършва и земния му път? Искате ли примери? Причините за това?
Но явно това са въпроси с повишена сложност и не са за всеки. Но не и за спамерите!

Наско, няма нужда да ни обясняваш много повече знаеме от колкото си мислиш, не е нужно отново да "претопляме стари манджи". А по въпроса за политиката то е все едно да се занимаваме с проблемите на бременността, ама сигурно се сещаш че затова си има БГ Мама.

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #43 -: Февруари 23, 2021, 03:34:52 pm »
Хипотетично при прекъсване на централизираното енергоснабдяване човек е напълно в състояние самостоятелно да си произведе електроенергия отколкото самостоятелно да си произведе бензин или дизел. Вариантите да си произведе ток са какви ли не.
Така че на Наско кошмара е реален за повечето хора без креативно мислене ......

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #44 -: Февруари 23, 2021, 06:00:37 pm »
Наско, я ми свестни че нещо недочувам, кой до сега е открил СЕ за лични нужди, използвал, и видиш ли, му видели сметката?!