Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Всичката пара в свирката ходела!

<< < (39/86) > >>

VITAN:

--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 10:34:50 am ---До там я докарахте със светлото евроатлантическо бъдеще, че държавата дефакто е фалирала.
Бюджетът постоянно се попълва с все по-големи и по-големи заеми, тенденцията е повече от тревожна.
За таз годишния бюджет - заем 19 млрд. Общ дълг 90 млрд.
--- Край на цитат ---
Аа, сакън! Просто Киро е евро-атлантическа ценност. Най-правоверният беше и още е.
Дупката от 19 милиарда... да я направиш дарба се иска!! И още каква!

Нищо, че Атанас Буров, много едно време, след като взема държавен заем пита от трибуната на Народното събрание:
- А сега кажете, какво да правим с комисионното?

Имате ли идея днес какви са комисионните за вземане на държавно гарантиран заем?!


--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 10:34:50 am ---Това ли ви е икономиката?
--- Край на цитат ---
Това им е. Иначе как ще си купят на старо поредната вехта кола или Yamaha. Друго не могат, не искат и през ум не им минава, че има друго. Ако и да мине, то е за части от секундата, следва късо съединение, падане на бушоните и рестарт. Всичкото "друго" е забравено.

juliang:

--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 09:57:24 am ---... Какъв е този Гулаг и Белене - това не съществува

--- Край на цитат ---
Естествено, всичко което не вписва а твоята визия не съществува.


--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 09:57:24 am ---Да не би да искаш да се върнат човешките зоологически градини в Белгия, където са затваряли живи хора, като зверове, да ги гледат техните малчугани, това ли искаш?

--- Край на цитат ---
К'во викаш, к'во?



--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 09:57:24 am ---Тогава на запад е било същото. Да не би някой на запад да е имал алтернатива, да включи руски канал?

--- Край на цитат ---
Какво да гледа по руските канали? Брежнев и "17 мига от пролетта" ли? :)


--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 09:57:24 am ---Руски канали се появиха на запад в последните години, но отново ги забраниха със санкции - демокрация му викат.

--- Край на цитат ---
Я кажи сега... колко руски канала имаш в момента на кабеларката си, че преди 1-2 години продъни ушите на всички как са ги цензурирали :)


--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 09:57:24 am ---Защо си измисляш къде ще бъдат пратени, аз не съм казвал такова нещо. Защо говориш лъжи, защо правиш западна пропаганда?

--- Край на цитат ---
Младежо, ти по стълбовете искаш да ги бесиш... :) Съкровенната ти мечта е всички медии да са лицензирани, и някой да им отнема лиценза когато реши. Ша та светна на нещо - в нормалните държави няма такова нещо като "лиценз за медия". Няма и такова нещо като Роскомнадзор. Няма и такова нещо: https://www.consultant.ru/document/cons_doc_LAW_421788/


--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 09:57:24 am ---Не може малинството в България да взема решения. Демокрацията казва мнозинството.

--- Край на цитат ---

И тя го казва. На изборите, а не замеряйки сгради с боя.



--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 10:34:50 am ---Това ако се беше случило при Живков означаваше фалит?

Тодор Живков какъв дефицит имаше?

--- Край на цитат ---
Ндаа... тотално непознаване на историята демонстрираш...
https://www.facebook.com/share/r/18oRnXy6HC/
При бай Тошо ВСИЧКО беше дефицитно. Найш кога щеше да си поръчаш нещо вносно и да си го платиш с валута, че и да ти го доставят до дома? Точно НИКОГА. Една касета с тонер за лазерен принтера докат си поръчам в края на 80-те години... каква борба беше... И изобщо не питай как се сдобих със самия лазерен принтер... Добре че съм човек с връзки... :)


--- Цитат на: EDM electronics в Март 24, 2025, 10:34:50 am ---А Русия е най-бързо развиващата се икономика в момента в света!

--- Край на цитат ---
Точно както Германия през втората половина на 30-те години на миналия век... :)


--- Цитат на: VITAN в Март 24, 2025, 11:05:35 am ---Това им е. Иначе как ще си купят на старо поредната вехта кола или Yamaha.

--- Край на цитат ---
Ето така:

А тия, де цял живот си бъркат в дупките и не знаят какво е "труд" квичат на умряло и искат държавата да се погрижи за тях. Да им осигури почивка на морето за 5 лева, сирене за 3 лева в магазина...

П.С. Така се извършва асимилация на местно население:

EDM electronics:

--- Цитат на: juliang в Март 24, 2025, 11:11:25 am ---
1. Младежо, ти по стълбовете искаш да ги бесиш... :)

2. И тя го казва. На изборите, а не замеряйки сгради с боя.


--- Край на цитат ---


1. Нагла лъжа, но характерно за теб. Такова нещо не съм казвал.
Това го каза Радико - твоя политически любовник.

2. Тази агенция руска ли е?  :)
Е, ако не е, то да не се чудим защо е такъв резултата. Медия-Байданарка, като всички национални такива.  :D

Скоро ще сменим риториката в страната - на 180 гр! :)

"Кучетата нека си лаят, керванът си върви"  :)

EDM electronics:
Рубрика "Крадецът на винкели"

До
Турския ибрик,

Виж това младо красиво момиче, което може да ти е внук, какво казва за турското робство - дето го "нямало":

https://www.tiktok.com/@legally_blonde_bg/video/7484234625968114966

https://www.tiktok.com/@legally_blonde_bg/video/7483850610513579287

Мисля, че тя вместо мен ти отговори на въпросите: имало ли е робство и чии са хубавите къщи от тях времена.

Само за сведение ще ти кажа, че в Сливен има само няколко такива хубави къщи, другото е било кирпич+външен кенеф.

Но чуй момичето какво казва. Евала на родителите на това момиче, какво възпитание са му дали. Мисля, че майката е учителка.

Той и твоя баща е бил учител, но нищо не е станало от тебе - един долен български предател, заедно с такива, като Мавзолея. Не смеете да кажете, кой ни е освободил. Ти затова си имал вечния конфликт с баща си на идеологическо ниво.

Задайте си въпроса: защо не се е родил нито един хайдутин и партизанин в София и Пловдив?
Най-слабите мъже са се раждали там, затова....
Не случайно и днес именно там са парадите на гейовете, там се тълпят всички педераси от страната.

juliang:

--- Цитат на: EDM electronics в Март 25, 2025, 01:44:40 pm ---Само за сведение ще ти кажа, че в Сливен има само няколко такива хубави къщи, другото е било кирпич+външен кенеф.

--- Край на цитат ---
Няма голяма разлика с настоящото положение. Същата дупка е и сега...


--- Цитат на: EDM electronics в Март 25, 2025, 01:44:40 pm ---... но нищо не е станало от тебе - един долен български предател, заедно с такива, като Мавзолея.

--- Край на цитат ---
Толко си тъп че няма накъде. Не осъзнаваш че именно защото "дойде" демокрацията ти имаш възможност да скандираш "моя бог Путин" и да ревеш спрямо настоящата власт. Преди 40 години щяха да те пратят в някоя тухларна да размишляваш по въпроса...
И не знам що си мислиш че като по цял ден си бъркаш по дупките си станал нещо... станал си точно като съгражданите си, само дето не си на социални помощи а на ренти и наеми от имоти, която същата тая сегашна власт по която псуваш ти е върнала.

Руската армия ни е освободила точно колкото Сорос ни е освободил от червения ботуш... не знам що едното освобождение те кефи, а другото - не :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия