Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 535453 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3330 -: Юни 12, 2022, 04:31:02 pm »
epwpixieq-
Дисбета не е доста лесно лечим. В много голяма заблуда си ако си мислиш, че дисбета е някакво временно нарушение от липса на някакво вещество или вещества.  Диабета е следствие на смъртта на определен орган. "Жлезата която произвежда инсулина. Ако е лесно да я възкресиш значи диабета е лесно лечим. Не говоря разбира се за онзи диабет при които производството на инсулин все още е само намаляло. Говоря когато въобще го няма. Тогава вече само теансплантация ма стволови клетки помага. До момента никой не е успял да направи трансплантация на жлезата. Не знам защо но е факт. Жлезата може фа доре да работи и в следствие физически удар в областта на корема. Познавам такъв човек. Може да спре и "най често сякаш" поради гъбична инфекция.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3331 -: Юни 12, 2022, 05:51:59 pm »
Дисбета не е доста лесно лечим. В много голяма заблуда си ако си мислиш, че дисбета е някакво временно нарушение от липса на някакво вещество или вещества.  Диабета е следствие на смъртта на определен орган.
https://www.youtube.com/watch?v=pCpHTMDJ4wY  Този човек има над 30 000 аутопсии на хора и животни точно за да диагностицира причината за смъртта им, така че се запознайте се с допълнителна информация и тогава преценявайте сам за себе си, понеже всеки има правото да прави каквото си иска със здравето си.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3332 -: Юни 12, 2022, 06:06:49 pm »
Винаги съм учил баща си и дядо си как се правят деца. :D
Та да разясня на дядо си някои неща, които трябва да се знаят дори от обща култура:
Жлезата, която произвежда хормона инсулин се нарича задстомашна.
Диабета бива 2 вида: Първи тип и Втори тип.
Първия тип е автоимунно заболяване. Имунитета напада сам поради бъг собствената си жлеза, възпалява я и тя излиза от строя. Най-често се дължи на опаразитяване на организма.
Втория тип е най-често срещан, за разлика от първия, което е рядко заболяване и този втори тип се изразява в инсулинорезистентност на клетките. Това ще рече, че клетките не искат да възприемат инсулина с глюкозата поради една основна причина - дългогодишно преяждане с въглефидрати и или постоянен или силен стрес. При стрес се отделя хормона кортизол, който катализира хормона инсулин.

Така при постоянно преяждане с въглехидрати и стрес жлезата отделя много и постоянно високи нива на инсулин, а той, провокира хормона кортизол, който да премахне възпалението от инсулина, защото инсулина е основният причинител на хроничните възпаления в тялото - неговите високи нива! Така клетките се стресират и се затваря мембраната за глюкозата ведно с инсулина, защото глюкозата не се възприема без инсулин от клетките.

Инсулинорезистентността се разбира най-добре с постоянното чувство за глад. Човек яде, но е все гладен, защото получава много калории, а те не се възприемат от клетките. Това е и причината за затлъстяването - излишната глюкоза се превръща в сланина  :D. При мъжете особено в областта на корема и ханша. Омазняват се и гръдния кош и много вътрешни органи, най-вече черния дроб, сърцето също.

Дядо, при диабет втори тип задстомашната жлеза си работи идеално, но произвежда големи нива на инсулин, клетките на организма не работят, защото не възприемат инсулина и гладуват.  :D

Дядоооо, дядо....., не си чел когато си бил малък и когато му е било времето, гледал си абажура, лапал си мухите, блял си гаргите, бъркал си си в носа и на едно друго място, да не казвам къде  ;) и сега внукът ти трябва да ти обяснява природните процеси и как действа света.  :D
« Последна редакция: Юни 12, 2022, 06:35:34 pm от EDM electronics »

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3333 -: Юни 12, 2022, 06:33:56 pm »
Диабета бива 2 вида: Първи тип и Втори тип.
Първия тип е автоимунно заболяване. Имунитета напада сам поради бъг собствената си жлеза, възпалява я и тя излиза от строя. Най-често се дължи на опаразитяване на организма.

Бях подхванал навремето един PDF с поне 500 страници, сериозна медицинска книга. Въпросното опаразитяване го правят няколко вируса. Освен с начин на живот/ядене, може да ги провокирате да ви се озъбят и със срив в имунитета (от натравяне или някакво заболяване например).

И ние тук си имаме 1-2 провокатора, но те спадат към информационните вируси  8)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3334 -: Юни 12, 2022, 06:41:38 pm »
Дайте да се разберем, да се помни:
Паразитите са многоклетъчни организми, те не са нито бактерии, камо ли пък вируси. Никои имунитет не може да се пребори с многоклетъчен паразит. Няма имунитет, който може да унищожи паразит!

Понятието паразит в буквален смисъл означава, че един жив организъм живее за сметка на друг, но в медицината паразити са само многоклетъчните.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3335 -: Юни 12, 2022, 08:00:31 pm »
ЕДМ. Не съм чак толкова запознат с диабета "не ми се е налагало" но като гледам относно диабет тип "А" който споменаваш нещата са точно такива каквито ги написах и аз. За тип "В" признавам не знам нищо освен, че в организма има инсулин. Както и да е накара ме да се замисля върху проблема с преяждането.
Най малкото защото наскоро имах известни стомашни проблеми и реших да мина няколко дни само на вода. Не съм си поставял срок. Реших колкото толкова.
Не съм усещал кой знае какъв глад и като усетех пиех вода и готово. Просто чаках да започна да се изморявам, да отпадна, да нямам сили. Нещо такова.
Е, на четвъртият ден вечерта се случи. Почувствах, че ми е трудно да се изкача два етажа в работата си. По принцип необичайно за мен. И си дадох сметка какво презапасяване с енергия е имало в организма ми.  Сега трети ден съм на изключително разтоварваща диета.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3336 -: Юни 12, 2022, 08:38:23 pm »
Да, трябваше да сложа опаразитяване в кавички. Вирусите са причина имунната система да атакува тези "превзети" клетки. Да става автоимунно. Това пишеше, това ви и казвам.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3337 -: Юни 12, 2022, 09:06:09 pm »
Пропуснал съм и нещо друго много важно:
Честите похапвания между основните хранения също водят до високи нива на инсулина, а оттам на инсулинорезистентност и диабет. Буквално жлезата не престава да секретира през целия ден.

Това води до възпаления на клетките и мозъка кара в организма да се секретира кортизол, който е противовъзпалителен хормон. Той пък от своя страна кара задстомашната жлеза да секретира още повече инсулин. Двата хормона се взаимокатализират.

Така, като продължи много време, години, в организма на човек се появяват хронични възпаления на различни места в тялото с необясним характер, които не са с инфекциозен характер. Тогава при високи нива на противовъзпалителния кортизол организма става и резистентен към кортизола, не му влияе дори собствения противовъзпалетелен хормон не само, ами дори той започва да действа възпалително.

Има такива противовъзпалителни препарати на основата на синтетичен кортизол, но в много случаи, като описаните по-горе те не само че не действат, но дори вредят.

До това води преяждането със захар, брашно и въобще въглехидрати. Но същия ефект се забелязва и при перманетнен стрес. Тогава организма също секретира много кортизол.

Големите нива в кръвта на инсулин и кортизол превръща глюкозата в мазнини. Това е причината на затлъстяването. Чували сте как хора напълняват от стрес. Това е заради високите нива на кортизол. Чували сте как хората напълняват след употребата на кортикостероиди. Те са синтетични противовъзпалителни. Високите им нива карат организма да трупа сланина.

Да научите нещо от по-младото поколение, което може да ви е от полза.  :D
« Последна редакция: Юни 12, 2022, 09:28:26 pm от EDM electronics »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3338 -: Юни 12, 2022, 10:19:29 pm »
ЕДМ. Въпросната жлеза дето произвежда инсулина произвежда още някой вещества. Примерно един друг хормон отговорен за разграждането и усвояването на алкохола. Светни ни нещо и за него. Аз и там ме знам кой знае колко много освен, че монголоидната раса генетично го нямат този хормон.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 504
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3339 -: Юни 13, 2022, 09:07:36 am »
Алкохола основно се разгражда в черния дроб чрез ензими. Той се всмуква в кръвта чрез стомаха и оттам в дроба. Част от него попада и в панкреаса, но не ми е известно как точно панкреаса с какви ензими или хормони го утилизира. Ензимите /ферментите/ в черния дроб са много. Когато се правят изследвания се изследват само основните.

Ензими се придобиват и загубват. Аз например установих, че не мога да ям миди, а преди годи ги ядях без проблем.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 912
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3340 -: Юни 13, 2022, 07:44:25 pm »
До това води преяждането със захар, брашно и въобще въглехидрати.
Алкохола основно се разгражда в черния дроб чрез ензими
По горното бих го променил като "препиването със захар". Към черния дроб се препраща за разграждане всичко което организма вижда като отрова. Захарта (особенно бялата рафинирана ) си е чиста такава (а тя се слага на какви ли не хранителни продукти) "Захар: Горчивата истина":  https://www.youtube.com/watch?v=dBnniua6-oM (една от малкото сериозни лекции в тази насока с над 20 милиона прегледа ).

Брашното само по себе си не е проблем, проблема е когато не се приготвя правилно, тоест след многочасово "втасване" на тестото (вяко нещо с брашно и сладко е особенно вредно!, в магазин когато видя майка да купува такова нещо на детенцето си, много се сдържам да и кажа директно че така тя бавно но сигурно, убива рожбата си). Втасването на брашнто е много важен процес, понеже при него започва разграждане на голямия протеин на глутена. При положение че глутена не е разграден той започва да предизвиква много поражения по власинките на дебелото черво, където по принцип става основно усвояването на хранителните вещества, и от там усвояването на хранителни вещесва от организма прогресино намалява и това води до безбройно много проблеми в организма които, прогресивно натрупвайки се, се проявяват като болести.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3341 -: Юни 22, 2022, 10:00:12 am »
Президентът на САЩ Джо Байдън на брифинг в Белия дом заяви, че светът трябва да се подготви за нова пандемия.

Според американския лидер това ще изисква «повече пари».

«Нуждаем се от повече пари, за да планираме втората пандемия. Ще има още една. Трябва да мислим напред. Затова имаме нужда от пари», каза Байдън, отговаряйки на въпрос на журналисти за допълнително финансиране за проекта за борба с COVID-19 в Съединените щати.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3342 -: Юли 03, 2022, 04:18:02 pm »
New Study & Pfizer Documents prove Covid-19 Vaccination is going to cause mass Depopulation through Infertility & Death

https://expose-news.com/2022/06/26/new-study-pfizer-docs-depopulation-infertility/

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3343 -: Юли 04, 2022, 07:42:41 am »
Шефът на комисията Lancet Джефри Сакс призна, че коронавирусът е създаден в лаборатория

https://pogled.info/svetoven/shefat-na-komisiyata-Lancet-dzhefri-saks-prizna-che-koronavirusat-e-sazdaden-v-laboratoriya.143834

Професорът от Колумбийския университет Джефри Сакс, председател на коронавирусната комисия на The Lancet, призна, че вирусът е създаден в лаборатория.

Това съобщава проектът Truth Over News на вестник The Epoch Times.

Отбелязва се, че Сакс е направил изявление на конференция в Испания, на която е бил поканен от бившия премиер Хосе Луис Сапатеро.

ВИДЕО: https://www.theepochtimes.com/china-appeasing-who-chief-lancet-commission-chairman-come-out-in-support-of-lab-leak-theory-truth-over-news_4553893.html

„Нещо повече, той (Сакс) признава, че за създаването на вируса е използвана американска биотехнология“, каза ръководителят на проекта.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 488
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3344 -: Юли 07, 2022, 03:43:14 pm »
От видеото предавам разговор по смисъл:

- (еди кой си) не се събудил сутринта...
- Колко?
- 3 дози (ваксини). Тромб.

<a href="https://www.youtube.com/v/delS-7OIRKY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/delS-7OIRKY</a>
За предстоящото оМАСКаряване, отново. Гответе се!