Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 574779 пъти)

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2460 -: Ноември 29, 2021, 12:02:47 pm »
plcsoft, явно ти си човека който не схваща нищо и единствената ти "гениална" идея е дай да се връщаме назад в пещерите. Ти май изобщо не се досещаш че така наречената от теб изкуствена среда е създадена от еволюцията на естествения интелект. И сега се пита защо я наричаш изкуствена, а за твое съжаление връщане назад няма. Значи трябва да се мисли правилно а това е трудна задача, за някой непосилна. А най лесно е с готови модели като при тебе, това не иска мислене що да се напъваш а....

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2461 -: Ноември 29, 2021, 12:39:36 pm »
Ами какво да ти кажа krasias!? Всеки си има свой път и него трябва да следва! За тебе естествената еволюция е път назад и към деградация а за мен е път към истинският живот и естествената среда в която трябва да живеем със сертификат  от Великият Творец!
Не си прав за напъните! В естествени условия е нужна много по-голяма осъзнатост и познание за да оцелееш! Просто там процесите протичат много по-бавно но това води до най-високо качество, защото всичко е преминало под контрола на творческите сили и издаденият сертификат е Божие дело. А не като изкуствената кочина. На която само ИИ и липсва за да цъфне и върже! Щото хомо-маниакус вече е толкова деградирал, че и най-малкият мозъчен напън за него е цяло бреме! А що да си използва естествено развилият се мозък, като може едно копче да му реши временно проблема! А той да си охка ли, охка и да се оплаква колко несправедлив е живота към него и все да търси кусури у другите щото той е много велико говно и т. н.................. то много акъл за това не трябва! Само кльопачката на системата стига и си готов!

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2462 -: Ноември 29, 2021, 01:13:13 pm »
Не plcsoft, ама пак нищо, ама нищо не си разбрал, а като те гледам няма и да разбереш НИКОГА. Ти просто бягаш от реалността, страхливец си, искаш да се скриеш, но вече няма къде. Както и да е, крии се където искаш щом само това можеш.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2463 -: Ноември 29, 2021, 01:57:39 pm »
Не plcsoft, ама пак нищо, ама нищо не си разбрал, а като те гледам няма и да разбереш НИКОГА. Ти просто бягаш от реалността, страхливец си, искаш да се скриеш, но вече няма къде. Както и да е, крии се където искаш щом само това можеш.

.....брей,  как ме разгада! :D
 Напротив, безволевите, страхливите и откачалките се тикат сами в социума. Защото там е по- лесно и е пълно със себеподобни! А този който има Разсъдък си гледа своят живот, той и със социума може и без социума, също! Но за всичкото останало роб, продънили се социума, завалийките увяхват като саксийни цветя! Много са крехки, горките. Не ги е брулил свирепият вятър на Естествената Еволюция. Което рано или късно, но винаги става, защото Естествената Еволюция не търпи мекотели!  В тях няма Живот. Там се изискват дела! И то сурови дела изпълнени със Животворна Енергия!!
Тогава ИИ-то също не може, да им помогне!!! ;D

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2464 -: Ноември 29, 2021, 02:14:53 pm »
.....брей,  как ме разгада! :D
 Напротив, безволевите, страхливите и откачалките се тикат сами в социума. Защото там е по- лесно и е пълно със себеподобни! А този който има Разсъдък си гледа своят живот, той и със социума може и без социума, също!
Доста егоистично от твоя страна но тоя социум те е създал а не стадо вълци и ти имаш дългове към тоя социум. Общо взето пак нищо не разбираш, расъдък трябва навсякъде ма в пещерата е по лесно. Да човечеството е в много труден момент от развитието си но трябва да го преживее а не да се връща назад. И ти що си се кръстил "plcsoft", пробвай с Барни Ръбъл или Фред Флинстоун.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2465 -: Ноември 29, 2021, 03:45:45 pm »
Не това ми беше мисълта, ама нейсе, както на тебе ти отърва, тъй го вярвай! Не ми пречиш, нали съм демократ!?  :)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2466 -: Ноември 29, 2021, 05:17:14 pm »
Покрай дебатът за това дали Гюро имаше глава или нямаше, ето нещо по темата ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2467 -: Ноември 29, 2021, 06:21:52 pm »
Светльо, продължаваш да се излагаш като кифладжия. Дадох ти линк преди две страници ама ти явно не си си направил труда да го отвориш въпреки, че ми отговори на публикацията та за това тимвадя цитат тук:
Главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев се връща на работа в понеделник - 29 ноември след близо месец и половина отсъствие 
 И ето ти още едно негово гадно изказване по адрес на тези като теб:
  Не съм в болница, още по-малко пък съм интубиран, нещо повече - имам нахалството да не съм и умрял!"
Въобще доста хора като теб лековерни и наивни ви направиха на маймуни. Ти направи и продължаваш да правиш услуга
На ваксинаторите. Защото те спчат с пръст написанотомот теб и заявяват:
Ето глейте какви идиотимса тия антиваксъри, те и във плоската земя вярват, те трябва да бъдат вкарани в правия път. Ако се налага трябва насила да ги ваксинираме защото те са неадекватни. Със тази неистова кампания против ковида която развиваш ти стана пръв помощник на сатанистите. Знам, пе няма да ти е приятно да четеш тези редове, но това е истината.

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2468 -: Ноември 29, 2021, 06:38:43 pm »
Светльо, продължаваш да се излагаш като кифладжия. Дадох ти линк преди две страници ама ти явно не си си направил труда да го отвориш въпреки, че ми отговори на публикацията та за това тимвадя цитат тук:
Главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев се връща на работа в понеделник - 29 ноември след близо месец и половина отсъствие 
 И ето ти още едно негово гадно изказване по адрес на тези като теб:
  Не съм в болница, още по-малко пък съм интубиран, нещо повече - имам нахалството да не съм и умрял!"
Въобще доста хора като теб лековерни и наивни ви направиха на маймуни. Ти направи и продължаваш да правиш услуга
На ваксинаторите. Защото те спчат с пръст написанотомот теб и заявяват:
Ето глейте какви идиотимса тия антиваксъри, те и във плоската земя вярват, те трябва да бъдат вкарани в правия път. Ако се налага трябва насила да ги ваксинираме защото те са неадекватни. Със тази неистова кампания против ковида която развиваш ти стана пръв помощник на сатанистите. Знам, пе няма да ти е приятно да четеш тези редове, но това е истината.
Гадно ли ти е ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2469 -: Ноември 29, 2021, 06:54:04 pm »
Да гадно ми е. Гадно ми е, че ме поставят в един кюп с такива хора.  Защото като кажа или напиша нещо което е истина и някой от тези тарикати дето те работят да пишеш глупостите ми заявява:
Да бе ясно земята е плоска.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 659
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2470 -: Ноември 29, 2021, 07:29:17 pm »
Смъртността от експерименталните течности (ваксини) по официални щатски данни - справки файла...

Управление по санитарному надзору за качеством пищевых продуктов и медикаментов (FDA) предоставило первую партию конфиденциальных документов в соответствии с иском по закону о свободе информации (http://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/10/001-Complaint-101021.pdf) от Управления общественного здравоохранения и прозрачности. Те самые документы, на публикацию которых понадобится 55 лет.  Отредактированные документы легли в основу разрешения FDA на экстренное использование «вакцины» Pfizer-BioNTech и последующих федеральных мандатов. Исходя из документов от вакцинации уже тогда скончалось 1223 человека, десятки тысяч получили инвалидности и увечья. Источник (https://phmpt.org/pfizers-documents/)

П.п. Разбирателите и документалистите (троловете) да хващат да смятат проценти. 42086 парчета общо. Оная с косата е прибрала 1223.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 659
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2471 -: Ноември 29, 2021, 07:37:41 pm »
Откъде го имам това ли? Ами от САЩ:

<a href="https://www.youtube.com/v/tD7UazGnYEA" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/tD7UazGnYEA</a>

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2472 -: Ноември 29, 2021, 07:45:53 pm »
Да гадно ми е. Гадно ми е, че ме поставят в един кюп с такива хора.  Защото като кажа или напиша нещо което е истина и някой от тези тарикати дето те работят да пишеш глупостите ми заявява:
Да бе ясно земята е плоска.
Тогава покажи някое телевизионно интервю на твоята изгора, днес Понеделник, сите фърляхме боб за него ;D ;D ;D

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2473 -: Ноември 29, 2021, 07:47:41 pm »
Да гадно ми е. Гадно ми е, че ме поставят в един кюп с такива хора.  Защото като кажа или напиша нещо което е истина и някой от тези тарикати дето те работят да пишеш глупостите ми заявява:
Да бе ясно земята е плоска.
И още нещо- внимателно си подбирай приятелите за да не ти е гадно ;)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #2474 -: Ноември 29, 2021, 08:18:32 pm »
Тогава покажи някое телевизионно интервю на твоята изгора, днес Понеделник, сите фърляхме боб за него ;D ;D ;D
МОЯТА ИЗГОРА
Не очаквах да си толкова елементарен страшно ме разочарова.