Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 550119 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3000 -: Януари 09, 2022, 05:59:32 pm »
Мъдрата Урсула! ;D ;D ;D ;D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3001 -: Януари 09, 2022, 06:09:00 pm »
Едно уточнение!
Ваксинацията с бъркочите бива 3-вида:
1. Принудителна;
2. Задължителна;
3. Насилствена.

Към настоящия момент тя е принудителна.
Аз съм за последния 3-ти вид, що се касае за онези, за които всичко западно е хубаво, даже и laino да е. На тях трябва да им приложат третия вид, ако се наложи и вързани на демократичен синджир.  :D


Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3002 -: Януари 09, 2022, 06:35:40 pm »
Юлияне, не ни отговори на въпроса. На човека поповите лъжички са изгубили способност да плуват след ваксинация. Доказано. Занимаваш се с глупости, на които можеш да отговаряш, а там, където не можеш си траеш!
Вече отговорих. Човек, който си прави редовно спермограми, определено има някакъв проблем "там", който следи. Знам го, понеже имаме една роднинсдка двойка която не може да си направи бебенце, и ми е пределно ясно какво търчане е, броене, следене на дати, температури и т.н. Човек, който няма репродуктивни проблеми, няма да тръгне да си прави такива изследвания.
С'я ти ми кажи - ваксинацията ли е причината или някакво друго заболяване?
Същата работа се опитвам да ви обясня от една година - човек с 2 байпаса, диабет и онкологично заболване кат се гътне от Ковид - кое го е убило? Въпроса е спорен и може да разтягаме локуми до безкрай.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3003 -: Януари 09, 2022, 06:41:42 pm »
Същата работа се опитвам да ви обясня от една година - човек с 2 байпаса, диабет и онкологично заболване кат се гътне от Ковид - кое го е убило? Въпроса е спорен и може да разтягаме локуми до безкрай.
100% от Ковид!
Справки официалната статистика и източници. И шефовете на болниците. И шефовете на медиите!
Нали на тях се кланяш, на тях правиш метани...

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3004 -: Януари 09, 2022, 07:48:13 pm »
И ти не четеш каво пише. Там пише "починал, при който е установена коронавирусна инфекция". Никой не твърди че е умрял от Ковид. Да се докаже дали е умрял вследствие на Ковид или не е достатъчно тежка задача.
Но пак казвам: когато пиян на гъдулка се светне в стълб - коя е причината? Алкохола или стълба? Ако не беше пил - нямаше да се светне в стълба. Ама ако стълба го нямаше - и пиян пак щеше да е жив... Така че кой е правилния отговор е доста субективно тълкуване :) Същото е и с Ковида. Факта е че умират повече хора. Решението е или да лекуваме всички заболявания при които е възможно да се стигне до летален изход при инфекция, или да се борим с инфекцията.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3005 -: Януари 09, 2022, 08:27:33 pm »
Едно съвсем прясно интервю по телефона с д-р Георги Тодоров и конския доктор Пасков.
Какво казва Тодоров за медицинския експеримент, наречен некоректно с името ваксинация:

<a href="https://www.youtube.com/v/habkfWHplrY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/habkfWHplrY</a>

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3006 -: Януари 09, 2022, 08:31:53 pm »
КУРО-лация!
Знаете ли какво е кУролация?
Аз не знаех, но българския премиер ще ви каже:  :D

<a href="https://www.youtube.com/v/Z_LuZsMh-iI" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/Z_LuZsMh-iI</a>


Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 463
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3007 -: Януари 09, 2022, 11:36:45 pm »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Боже Господи!!! И това ми било БЪЛГАРСКИ премиер!!!
Ораторските способности /благодарение на богатия речник/ на Костадин Костадинов и Пламен Пасков са на светлинни години от неговия!!!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3008 -: Януари 09, 2022, 11:44:13 pm »
Вече отговорих. Човек, който си прави редовно спермограми, определено има някакъв проблем "там", който следи. Знам го, понеже имаме една роднинсдка двойка която не може да си направи бебенце, и ми е пределно ясно какво търчане е, броене, следене на дати, температури и т.н. Човек, който няма репродуктивни проблеми, няма да тръгне да си прави такива изследвания.
С'я ти ми кажи - ваксинацията ли е причината или някакво друго заболяване?
Същата работа се опитвам да ви обясня от една година - човек с 2 байпаса, диабет и онкологично заболване кат се гътне от Ковид - кое го е убило? Въпроса е спорен и може да разтягаме локуми до безкрай.
Такива ще ми ги дрънкаш когато ми дадеш факти и цифри. Доказателства от сорта "Едни приятели познаваха едно семейство, което имаше едни роднини дето нямаха деца" ги пази за тъпаците. Нищо не си ми отговорил още!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3009 -: Януари 09, 2022, 11:45:49 pm »
Едно уточнение!
Ваксинацията с бъркочите бива 3-вида:
1. Принудителна;
2. Задължителна;
3. Насилствена.

Към настоящия момент тя е принудителна.
Аз съм за последния 3-ти вид, що се касае за онези, за които всичко западно е хубаво, даже и laino да е. На тях трябва да им приложат третия вид, ако се наложи и вързани на демократичен синджир.  :D
Прав си. Конкретно Юлиян трябва да пукне от ваксина поставена му насилствено!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3010 -: Януари 10, 2022, 12:33:19 am »
Такива ще ми ги дрънкаш когато ми дадеш факти и цифри. Доказателства от сорта "Едни приятели познаваха едно семейство, което имаше едни роднини дето нямаха деца" ги пази за тъпаците. Нищо не си ми отговорил още!

Да, а понеже пост под статия в сайта на "Инвестор" е най-стабилното доказателство. Щото оттам тръгна въпроса с броенето на поповите лъжички...

Конкретно Юлиян трябва да пукне от ваксина поставена му насилствено!
Изключително зрял коментар. Аз не вярвам много в Бог, ма съм виждал как такива цигански клетви се връщат на подателя...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 526
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3011 -: Януари 10, 2022, 09:16:41 am »
Аз не вярвам много в Бог, ма съм виждал как такива цигански клетви се връщат на подателя...
Значи вярваш в дявола. Защото тия клетви са негова специалност. Но пък не вярваш в делата на сатанистите. Което пък си е шизофренийка. За мен де, за теб не знам.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3012 -: Януари 10, 2022, 10:28:55 am »
Аз не вярвам много в Бог, ...

Колко интересно.  :)
Много не вярвал, вярвал малко... :D Как се вярва малко, не знам. Според мен или вярваш въобще или не, средно положение - "малко" във вярата мисля, че няма, поне според моите разбирания.  :)

Не вярваш в Бог, не вярваш в извънземните, в прераждането, кармата, а вярваш на някакви си цифри, които някой /добросъвестен или не/ написал в Интернет, като СЗО нарекла се световна /без да я е избирал целия свят  :D/, но създадена на частна инициатива и финансирана от частници, за публикуваните от нея данни, без да се съмняваш, че са манипулативни и ги наричаш "доказателства".  :D Бил Гейц и доказателства!  в САЩ 90% го имат за сатанист, единият от клиентите на Ъбщейн. :D
Бай Теню, Радико и tobo1 се усъмниха изглежда  ;), ти не.  :D



Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3013 -: Януари 10, 2022, 11:33:19 am »
Какво ти изглежда за мен или други едва ли има значение за някого.
По-интересно ми е друго, десетки страници се изписаха срещу Юлиан, с обиди, заклинания и какво ли не. Той не ви отвръща по същия начин, но пак продължават обидите.
Как може 1 човек да ви изкара така от релси.
Какво ви пречи че има друго мнение - то даже не е друго, същото е като вашето, но подплатено с други доводи. Ама пак ви пречи.
Жалко, че не е социализъма, да го заклеймим публично пред строя, заедно с жена му и децата му и да го пратим в изгнание.
Толкова ли ви пречи чуждото мнение.
Продължавайте с обидите, като няма други доводи  това остава.

И пак да повторя - неговото мнение е на 90 процента като вашето, но без да приема абсурдни доводи. (Поне аз така го разбирам).

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 542
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3014 -: Януари 10, 2022, 11:47:18 am »
На мен не ми пречи, на него явно му пречи мнението на останалите и той го оборва така, както другите неговото. Иначе, нека си се ваксинира, като постоянно ни разправя за ползите от ваксините, но не щеее, не ще и те не щеш изглежда. Ти ако беше солидарен с неговото мнение, досега да го беше подкрепил, но не си. 

Това със социализма е изтъркан лаф вече и го употребяват само ония, които няма какво съществено да добавят. Жертвите при демокрацията са в пъти повече!