Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 541717 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 511
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3030 -: Януари 11, 2022, 09:05:02 pm »
Аз съм
ТРАНСВАКСИНИРАН..
Тоест не съм ваксиниран,
но се самоопределям като
ваксиниран. Никой няма
право да оспорва правото
ми да се самоопределям в
този либерален свят.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3031 -: Януари 11, 2022, 09:13:43 pm »
Аз съм
ТРАНСВАКСИНИРАН..
Тоест не съм ваксиниран,
но се самоопределям като
ваксиниран. Никой няма
право да оспорва правото
ми да се самоопределям в
този либерален свят.
Мммдааа. Господ има странно чувство за хумор.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 511
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3032 -: Януари 12, 2022, 11:36:16 am »
"Според Европейската агенция по лекарствата повтарянето на бустерни дози на всеки 4 месеца може да отслаби имунната система"...

Може казват. Политкоректното е задължително!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3033 -: Януари 12, 2022, 06:53:06 pm »
Въпреки, че съм ваксар-екстремист  ;) и съм не за принудителна или задължителна ваксинация, а за насилствена, не за друго, ами щото съм голям демократ, защото всички демократични държави се стремят към ако не насилствен, то поне задължителен характер на ваксинации, които никога да не спират, то днес подкрепям и духом и морално протестиращите срещу зеления сертификат,  защото това е истинската демокрация - протеста. Бих подкрепил и един референдум по тоя въпрос, защото той пък е най-висшата форма на демокрация, не да получаваме външна колониална диктатура, какво да правим ние в къщата си.

Радико, като е голям демократ, защо не ходи вече в Германия, а?  :D
Май, май там ще го карат да се ваксинира задължително, Хитлер е възкръснал там в момента, говорят за 4 бустъра, тия с 1-2 бустъра вече не ги водят ваксинирани, за хора не ги имат.

Ходи бе Радико в Германия, ходи...
Такива като вас трябва да ви набодат навъднъж и 4-тирите бустъра, така се доказва лоялност, иначе излиза, че не вярвате в демокрацията, комунисти ли сте, какви сте?  :D

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 511
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3034 -: Януари 12, 2022, 07:22:28 pm »
Такива като вас трябва да ви набодат навъднъж и 4-тирите бустъра, така се доказва лоялност, иначе излиза, че не вярвате в демокрацията, комунисти ли сте, какви сте?  :D
Криптокомунисти!
Не смеят да си признаят, но в знак на протест вече не им се ходи да слугуват на наглите си лъжливи господари:

<a href="https://www.youtube.com/v/MuHkDe5UDkU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/MuHkDe5UDkU</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3035 -: Януари 12, 2022, 07:53:41 pm »
Въпреки, че съм ваксар-екстремист  ;) и съм не за принудителна или задължителна ваксинация, а за насилствена, не за друго, ами щото съм голям демократ, защото всички демократични държави се стремят към ако не насилствен, то поне задължителен характер на ваксинации, които никога да не спират, то днес подкрепям и духом и морално протестиращите срещу зеления сертификат,  защото това е истинската демокрация - протеста. Бих подкрепил и един референдум по тоя въпрос, защото той пък е най-висшата форма на демокрация, не да получаваме външна колониална диктатура, какво да правим ние в къщата си.

Радико, като е голям демократ, защо не ходи вече в Германия, а?  :D
Май, май там ще го карат да се ваксинира задължително, Хитлер е възкръснал там в момента, говорят за 4 бустъра, тия с 1-2 бустъра вече не ги водят ваксинирани, за хора не ги имат.

Ходи бе Радико в Германия, ходи...
Такива като вас трябва да ви набодат навъднъж и 4-тирите бустъра, така се доказва лоялност, иначе излиза, че не вярвате в демокрацията, комунисти ли сте, какви сте?  :D
Не ЕДМ аз не съм нито "комунист" нито "демократ" аз съм СВОБОДЕН човек. Точно обратното демек на това което си ти. Най големи съболезнования за което, но нищо не мога да направя за теб. Има неща които всеки сам трябва да постигне. Който не успее не успее.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3036 -: Януари 12, 2022, 07:55:07 pm »
VITAN, между другото каналът на Саня показва много добре, какво представлява лицемерната демокрация в САЩ. Тръбят по целия свят за свободата на словото, а там всъщност има страшна цензура, позната ни от едни отминали времена. Няколко пъти са му спирали канала и е давал обяснения на хора от службите, затова че говори истини и то най-вече от средствата за масова дезинформация и агитация. Нали уж само при комунистите беше това, излиза, че май не.  :)

juliang по едно време дори се беше позлозарадвал, че Санята почти го арестуват, за дето говори така лошо и разваля имиджа на най-голямата демокрация, обясни ни в мечтите си, как съдебните им заседатели го слагат на електрическия им стол, известен, като гилотината на инквизицията, но не можа да му се сбъдне щастието докрай.  :D

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3037 -: Януари 12, 2022, 08:00:57 pm »
Не ЕДМ аз не съм нито "комунист" нито "демократ" аз съм СВОБОДЕН човек.

Най-добрия роб е този, който мисли, че е свободен.  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3038 -: Януари 12, 2022, 08:04:05 pm »
Най-добрия роб е този, който мисли, че е свободен.  :D
Да бе, звучи съвсем утешително за теб. Напълно те разбирам. За това и не ти се сърдя.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3039 -: Януари 12, 2022, 08:38:23 pm »
juliang по едно време дори се беше позлозарадвал, че Санята почти го арестуват, за дето говори така лошо и разваля имиджа на най-голямата демокрация, обясни ни в мечтите си, как съдебните им заседатели го слагат на електрическия им стол, известен, като гилотината на инквизицията, но не можа да му се сбъдне щастието докрай.  :D
... и един мармонт завива шоколад...
Как да ти вярвам че цитираш правилно някакви източници, като виждам как изопачаваш дори моите думи? :)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 511
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3040 -: Януари 13, 2022, 09:01:51 am »
Малко са случаите в света, в които протестиращи стигнат до управляващите и ги размазват безапелационно!
Д-р Тодоров срещу фармацевт Сербезова;


https://thebulgariantimes.com/%d0%9d%d1%8f%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%b0-%d1%87%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b8-%d0%bb%d0%b8-%d1%81%d1%82%d0%b5-%d0%bf%d0%be-%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8-%d0%b8-%d1%81%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5/

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3041 -: Януари 13, 2022, 09:41:32 am »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3042 -: Януари 13, 2022, 02:04:53 pm »
Ако имаше руска ваксина "Спутник", щях веднага да се ваксинирам с нея още при първия внос /топла, топла/ в знак на признателност, принадлежност, доверие и лоялност към моите славянски братя и работодатели не на последно място, да стана пример за доверие и пълна безопасност, и безвредност.   ;) :)

Но няма за съжаление, има само Файзер, не че не е добра ваксина, даже отлична  ;), но нали е от противниковия отбор, не мога да бъда славянски предател и да се ваксинирам с нея, нали разбирате.  :D

Но не мога да ги разбера тия: tobo1, Радико, juliang и др., защо не се ваксинират още, какво чакат?
Имам чувството, че нямат доверие тоя път на западните си идоли и че изглежда мнението на антиваксарите ги спира с техните конспиративни теории за чипове, графен, 5G облъчване и подслушване, чипирания с цел зомбиране, кемтрейли и пр. извънземни инвазии.  :) Нещо ми се струва дават на задна скорост тия наши другари - техничари?  :D
Галиба се усъмниха в западните технологии?  :D

Призовавам ги, да последват примера на Михаил Кузмов, който доказа искрената си любов към запада и западните ценности и без срам или неудобство, каза че се е надупчил с експериментална течност или бъркоч - кой както иска, така да им вика.  :D

И за да не изостане нашата медия от политиката на ЕС:
Призовавам всички да се ваксинирате, иначе както каза германския канцлер - ваксинацията ще я направим немедленно задължителна.  :D

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3043 -: Януари 13, 2022, 03:06:45 pm »
В Масква задължителна ли е ваксинацията? Там май я направиха немедлено задължителна преди германския канцлер?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 528
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #3044 -: Януари 13, 2022, 03:48:15 pm »
tobo1, мисля че не е станала задължителна все още.
Но остави тая Масква. Интересното е ти, защо ти не се ваксинираш, нали всичко западно за теб беше на 100% добро?