Автор Тема: Анти корона вирус  (Прочетена 551616 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 530
  • Невежеството ражда химери...
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1185 -: Януари 03, 2021, 07:54:15 pm »
Мисля да съм ваксиниран. По естествен начин - с прекарана уау! супер-пупер Ковид-19 болест.
И това давало имунитет до 6 месеца. Или до 2 години - според човека.

Тия щатски ваксини колко месеца дават? 6?
На руската след втората доза спрягат 2 години.
И не ми се тръшкай, не си виждал дете да се гърчи след ваксинация!
Щом не си, само си губя времето с тебе.
За протокола - такива случаи упорито се вадят от статистиките.

Въобще не спирам никой с нищо да се ваксинира...
Спете спокойно деца.

Неактивен valex

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 506
  • Пол: Мъж
  • изчислителна техника
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1186 -: Януари 03, 2021, 09:12:59 pm »
VITAN,
С мен времето не се губи! Само можеш да научиш нещо!
Руската ваксина няма да  има негативни реакции както е базирана на част от вируса???
Може там да се публикуват отрицателните ефекти от ваксината така ли???
Минало е 2 години от тестовете на руската ваксина и се знае колко време работи ли???
Айде стига едностранно гледане на нещата А :)

Неактивен montanar

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 2 405
  • КЪРТИ ЧИСТИ ИЗВОЗВА
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1187 -: Януари 04, 2021, 07:28:05 pm »
Цитат
-Жена,излекувах се от ковид.
-И как разбра?
-Ами, като пръднах и усетих миризмата.
(по истински случай)

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1188 -: Януари 05, 2021, 08:36:35 am »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 549
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1189 -: Януари 05, 2021, 08:53:43 am »
Санитарка си сложи ваксина на Pfizer/BioNTech и умря внезапно

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/zdraveopazvane/sanitarka-si-slozhi-vaksina-na-pfizerbiontech-i-umrya-vnezapno_news791252.html

Тъкмо бях се запътил да си слагам ваксината на Файзер  ;) и прочетох тази новина. Отказвам се  ;), защото явно и ваксината им е като американската демокрацията  :D - работи само на приказки.
Тая ваксина не е преминала 3-тата фаза на изпитания, а я удобриха за масова употреба. Представям си, че след време умрелите от нея може да са повече от тия болни от вируса.


Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 549
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1190 -: Януари 05, 2021, 09:08:35 am »
Бързаха, бързаха тия от Pfizer да се надпреварват с руснаците и накрая изкараха някаква ваксина-Франкенщайн, която се съхранява при температури на течния азот - прецедент при ваксините и не се знае доколко това е безопасно или умишлено опасно, като знаем какви човешки трагедии причиниха ваксините на Бил Гейц в Африка, какви парализи, какви чудеса.

Имаше изказвания дори от лекари, че тия са турили във ваксината си компоненти, като троянски кон, които след време ще предизвикат СПИН. Хората ще се разболяват от най-баналната настинка и няма да могат да оздравеят. Хич им нямам доверие на тия сатанисти, които наричат филантропи и демократи.

Не знам за вас, но има ли такива които им се доверяват и склонни ли са да си поставят тая ваксина на Pfizer? - правя си собствена статистика на доверието...

Вирусолога Д-р Мангъров каза: "Нямам намерение да се бода с ваксина с неизвестен резултат".

Мисля си, че вие демократчетата хич не вярвате, че показността по телевизията в която дават, как ваксинират разни политици е истина. Минава ви през ум, че им инжектират я витамин, я солен разтвор или нещо друго банално?  :D

Ако нещо е добро и работи то не се нуждае от реклама и подтикване!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1191 -: Януари 05, 2021, 10:08:34 am »
И аз си мисля, че по телевизията се "имунизират" с физиологичен разтвор.

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1192 -: Януари 05, 2021, 10:40:32 am »
Няма логика да е с физиологичен разтвор, предтсави си сега тези хора се раболеят от корона вирус, тогава каква реклама ще направят на ваксината, никой няма да им я иска.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1193 -: Януари 05, 2021, 12:06:20 pm »
Значи по-логично е да си рискуват живота с ваксина, която не е преминала даже лабораторните изследвания??? Хм... интересна логика :D

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1194 -: Януари 05, 2021, 12:16:26 pm »
Пешките затова са пешки, да се жертват

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1195 -: Януари 05, 2021, 02:23:19 pm »
Ама те СЕ ваксинират с руската ваксина, нищо че не казват че са я внесли. А другата е……руския вариант.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 549
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1196 -: Януари 05, 2021, 08:10:27 pm »
УжасТтт! Още двама умряха след получаване на ваксина Pfizer/BioNTech

 „На 5-и януари получихме информация за два смъртни случая, които са настъпили дни след поставяне на ваксина срещу коронавирус.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/svyat/uzhas-oshche-dvama-umryakha-sled-poluchavane-na-vaksina-pfizerbiontech_news791429.html

Нали се сещате за максимата: Всичко руско е боклук, всичко западно е най-доброто в галактиката.
За сведение ваксината на нашите освободители от 500 г. турско робство и фашизма - нашите генетични роднини руснаците, които имат и нашата православна вяра и пишат на нашата азбука, СПУТНИК се продава в над 50 страни по света, т.е. за сега в 1/4 от света и струва жълти стинки в сравнение с чудото на медицината Файзер, което има за страничен ефект - смърт и струва един чувал с пари.

Вчера баба Меркел се обадила на моя идол Путин и му предложила заедно да произведат ваксина. Инициатора на офертата е бабата. Не стига, че първи направиха ваксина, не стига че няма тежки странични ефекти, не стига че струва колкото един хляб, ами и кооперация сега...

 :D

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1197 -: Януари 05, 2021, 09:36:11 pm »
EDM нали разбираш че тази ваксинация е срещу корона вирус, а не за безсмъртие. Нормално е да има смъртни случаи като се има предвид че се ваксинират предимно много възрастни хора, при които срока спуснат отгоре може да изтече всеки момент. Ваксинацията започна преди дни и за това заглавията са "... почина само дни след ваксинацията." След месец ще срещаме заглавия "...почина само месец след ваксинацията". Да се опитам ли да прогнозирам какви ще са заглавията след година.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 549
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1198 -: Януари 05, 2021, 09:39:35 pm »
То аз много добре разбирам, ама недей да изопачаваш това което искам да кажа. Много добре се разбира какво казвам, не говоря че някой умира от естествена смърт.

Западната преса оплю руския СПУТНИК веднага щом съобщиха, че са направили ваксината, още топла-топла я оплюха без да имат хабер за ко стааа на въпрос.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 189
Re: Анти корона вирус
« Отговор #1199 -: Януари 05, 2021, 11:40:54 pm »
EDM, да ти напомням ли че руснаците скриха Чернобил? Смяташ ли че не могат да скрият 100-200 умрели от ваксината?

И сега малко по-сериозно. Никъде не се казва от какво са умрели хората след като са приели ваксината. Или поне аз не срещнах такава информация. Това че някой е умрял часове или дни след като се е ваксинирал, че означава че ваксината е причината да умре.

Мен повече ме е страх от дългосрочните резултати - никой не знае дали след 5 години тия хора няма да почнат да страдат или умират от някакво автоимунно или онкологично заболяване, или дали няма да има някакви последствия върху потомството им... това са много важни въпроси, на който все още никой не може да даде отговор.