Форум > Мошеници и изгонени потребители от форума

Вън мошениците от форума!

<< < (11/13) > >>

технократ:
VALE  в общи линии съм съгласен от написаното, например руската уикипедия не можете вече да я четете ( за което съжалявам защото е много по добра от българската) защото е блокирана в мрежата официално от руското правителство, поради това щото се описвало в нея, как може в домашни условия човек да си спретне наркотик. Също и трудовете на Маринов не мога да ги намеря в Гугъл и по точно експериментите му, за които много ясно си спомням че във форума на дира, преди години един беше дал линк на документ във формат pdf описващ подробно и с чертежи и формули опитите и постановките на Маринов. Иначе разни глупости стоят със деситилетия в мрежата и после автоматично се трият. Това не навява ли на мисълта че има хора на статуквото, които не искат други хора да се домогват до определено ценна информация от мрежата.

Vector:

--- Цитат на: технократ в Март 28, 2019, 02:30:08 pm ---Би ли обяснил как теорията на относителността опровергава ЗЗЕ.
Аз разбирам СЕ-то, като алтернатива на алтернативната енергетика :)

--- Край на цитат ---
Четене иска..
Нали няма като Мишо да чакаш на готово...потруди СЕ!

Коригира ЗЗЕ на ЗЗЕ/М.
Успех!

технократ:

--- Цитат на: Vector в Март 28, 2019, 05:17:45 pm ---Четене иска..
Нали няма като Мишо да чакаш на готово...потруди СЕ!

Коригира ЗЗЕ на ЗЗЕ/М.
Успех!

--- Край на цитат ---

Четете , четете, ми чел съм теория на относителността, абсолютна скорост на светлината, изкривяване на светлината от гравитационна леща, забавяне на времето. Все такива работи пише, но не пише че опровергава ЗЗЕ. И в крайна сметка ти казваш че само коригира ЗЗЕ, какво коригира, в ЗЗЕ няма какво да се коригира.

Vector:
Написал съм ти!

технократ:

--- Цитат на: Vector в Март 28, 2019, 07:06:17 pm ---Написал съм ти!

--- Край на цитат ---

Това ли


--- Цитат ---Коригира ЗЗЕ на ЗЗЕ/М.
Успех!
--- Край на цитат ---

Поясни ако обичаш, нещо не схващам мисълта ти.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия