Автор Тема: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?  (Прочетена 36894 пъти)

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 487
  • Невежеството ражда химери...
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #30 -: Юни 20, 2021, 08:20:51 pm »
Plcsoft, Сергей Брин от коя страна е от към надупената ли ами Зукърбърг и той ли е от към надупената.
Не. От към еврейската. Там играта е съвсем друга.
И тя естествено с "Дълбоката държава" няма нищо общо!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #31 -: Юни 20, 2021, 09:06:39 pm »
Offf! Бачкам защото това ми е в характера. Мога и само да цоцам, без значение кой властва, но и това не ми е в характера! P. S. онези 1000 лв. още важат, чакат ама няма кой, за бла бла не раздавам!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #32 -: Юни 20, 2021, 09:43:56 pm »
Plcsoft, Сергей Брин от коя страна е от към надупената ли ами Зукърбърг и той ли е от към надупената. Аз познавам няколко, човека Нашенци които са също преуспели чрез този формат.  Примерно има една опция в тубата Като си избереш клип да го гледаш и от телефона директно го прехвърляш на телевизора и клипа тръгва там. Това беше разработка на едни нашенски момчета. И го продадоха накрая на Гугъла за солидна сума седемцифрена до колкото знам. Пак през същата врътка. Баси надупването надупваш се и ти завират няколко милиона отзад и аре бегай. В същност повечето от тях не бегат ами продължават да работят със фонда който ги е финансирал.

Така е Радико! И аз от време на време изкарвам по-някой лев от такива проектчета, ама ти говоря за проекти финансирани от ЕС-то не само за IT разработки(макар че и там има доста набълбукани) а за проекти от другите отрасли на икономиката. Като лека и тежка промишленост, хранително-вкусовата и в случая споменат от тебе химическата, селското стопанство и др. Там успеваемостта каква е!? Клони към нула, нали! Така че, нека да разширим блендата на мирогледа и да видим нещата от птичи поглед, а не да се фокусираме върху това дето ни е угодно!!!! Аз също мога да ти дам десетократно повече примери със стартЪп начинания за който започналите такава дейност съжаляват, че въобще са се хванали на въдицата, но мисля че всеки може да ги види, стига да му е угодно!? Иначе до утре сутрин може да си мерим мераците и пак да не сме наясно за какво иде реч!? :)

Offf! Бачкам защото това ми е в характера. Мога и само да цоцам, без значение кой властва, но и това не ми е в характера! P. S. онези 1000 лв. още важат, чакат ама няма кой, за бла бла не раздавам!

Ади, ади, тъй ще кажеш, за оправдание!? Кажи си че, жена ти не може да те търпи в къщи и те напъжда да ходиш да работиш!? Знаем ги тия, нии!?  :D
А ако с P.S. визираш мен, ще ти кажа под сурдинка(ама не казвай на никого) за толкоз пари и пръста си няма да мръдна не гънките на мозъка!? Тя инфлацията отдавна мина 1000%.
Пък и вече казах че съм на принципа- ако имам мой лични средства работя, строя, изграждам, развивам и творя, ако нямам мой пари и пръста си не мърдам, на чужди пари съм се нагледал!? Не ми трябват!?  :)
Лека вечер от мен! И умната! ;D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #33 -: Юни 20, 2021, 10:09:17 pm »
plcsoft
Само да попитам:
Ако си пуснеш един фиш от Тото2
И спечелиш джакпота това твой пари ли ще са или чужди???

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #34 -: Юни 21, 2021, 06:49:56 am »
plcsoft
Само да попитам:
Ако си пуснеш един фиш от Тото2
И спечелиш джакпота това твой пари ли ще са или чужди???

Докато са в сметките на Спортният тотализатор са чужди пари, а когато влязат в моя джоб(материално) ;) и Тотализатора не си ги иска обратно са мой пари!

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #35 -: Юни 21, 2021, 06:53:15 am »
Аз мога

Ако мислиш „сразен съм", сразен си.
Ако мислиш „не смея", не смееш.
Ако казваш „бих искал", но мислиш „не мога",
просто няма как да успееш.

Ако мислиш,че губиш, „загубен си",
ще ти каже светът без упойка
успехът се крие във твоята воля
и е в умствената ти настройка.

Ако мислиш „назад съм", назад си,
който мисли високо, не пада.
Просто трябва да бъдеш напълно уверен
щом си тръгнал да търсиш награда.

Не най-силният, нито най-бързият
обезателно грабват залога,
но човекът, който печели играта,
е тоз, КОИТО МИСЛИ „A3 МОГА".

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #36 -: Юни 21, 2021, 07:06:43 am »
 Така е Кузмов!  :)



Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #37 -: Юни 21, 2021, 07:38:58 am »
Докато са в сметките на Спортният тотализатор са чужди пари, а когато влязат в моя джоб(материално) ;) и Тотализатора не си ги иска обратно са мой пари!
Ами тука случаят е аналогичен
 Байсефт не си искат парите обратно. Вярно не са много но става дума за ПОДАРЪК не разбра ли. Ти поставяш под един общ знаменател две съвсем различни неща. Това което ти визираш е форма на кредитиране. И няма ама абсолютно мищо общо със това тук.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?
« Отговор #38 -: Юни 21, 2021, 09:11:12 am »
Радико ти говориш за BASF, а аз ти обяснявам преди това какво е било.
Мен не ме интересува какво BASF дава и кой какво взима. Говоря общо.
Нали темата е - Що е то стартъп и има ли той почва в този форум?.
И изказвам собствената си гледна точка. BASF ако ще и милиони да раздава, не ме интересува.