Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 364121 пъти)

Неактивен Чичо НОНЧО

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 109
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #525 -: Май 28, 2020, 09:05:30 pm »
Е хубаво де... Да се дърлят в Чата. Тука всеки може да се опита да прочете нещо за Свободна Енергия. Ама как да стане?...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #526 -: Май 28, 2020, 09:06:40 pm »
Не отричам, Баташкото клане! Че е имало клане е имало, но да са мрели хората като в модерна скотобойна, малко не ти ли изглежда съмнителна тази теза! И не се изкарвай голям родолюбец че като те гледам как се готвиш за руски богатир из казашките степи, бая народ ще изколиш и ще избесиш в някой Гулаг!? Само да ти се даде, възможност!?
Взе нещо да омекваш. Не се сили толкова.
Запази си импровизациите и сценариите за себе си. Аз казвам ли на всеслушание какво мисля за теб?
Не съм говорил за никакви богатири. Гулаг и пр. също нямат място ей така да ръсиш несвързани и неотносими бръщолевяния.
Неадекватен си често, да знаеш.
Откакто излъга, че си страдал от комунистическия режим, а тогава си бил ученик, много нервен си станал. Хайде престани да се правиш на жертва, щото не ти харесвала историята. Я кажи сега, ти християнин ли си, че да да си обясня някои неща, що си толкоз настървен? Настарвен ми се виждаш?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #527 -: Май 28, 2020, 09:10:05 pm »
Е хубаво де... Да се дърлят в Чата. Тука всеки може да се опита да прочете нещо за Свободна Енергия. Ама как да стане?...
Нончо, никой не ти пречи в съответната тема да четеш за свободната енергия, но така да си пъхаш носа, не те ли е страх, че може да пострада?
Чети си там твоята тема и тая като не те интересува и няма какво да добавиш, отмини я.
Не бива да се правиш на Батман, защото той е измислен герой.

Неактивен filchef

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vfilchef
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #528 -: Май 28, 2020, 09:14:24 pm »
къде е българската история, Къде е свободната енергия, къде сме ние, къде сте вие и къде са ТЕ!?  ;D ;D

Ти от ТЕ ли си от ние ли си или от вие - щото ако печатахме ние парите на целия свят и имахме по 830000 долара дълг на семейство както е при ТЯХ, със сигурнос щяхме да сме доста по напред и от тях.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #529 -: Май 28, 2020, 09:23:11 pm »

Обясни му на той комунистофоб горе  ;D, дето често е неадекватен, кой упражнява днешната "демократична" власт.

Сега го видях!!!
Не съм комунистофоб, а комунистороб хванал дикиш и от капиталистическата индустриална тирания на която се пържим последните 30 години!?  ;D ;D
Ти да не си по-добре, бе ЕДМ-чо!? Все същият пергиш си, само дето се прекриваш зад аватара на бившият КГБ-ец от Ленинград, подвизавал се дълги години в Източна Прусия като чекист........
« Последна редакция: Май 28, 2020, 09:41:59 pm от plcsoft »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #530 -: Май 28, 2020, 09:23:20 pm »
Ти от ТЕ ли си от ние ли си или от вие - щото ако печатахме ние парите на целия свят и имахме по 830000 долара дълг на семейство както е при ТЯХ, със сигурнос щяхме да сме доста по напред и от тях.
Не знам откъде го мислите това, че "ТЕ" са толкоз добре.
Хубаво е да изгледаш отново филма Where to Invade Next на Майкъл Мур.

Неактивен Чичо НОНЧО

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 109
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #531 -: Май 28, 2020, 09:26:43 pm »
едм.Наистина ме уплаши. Носът си е мой! Ама ако искаш ардеса ми...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 525
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #532 -: Май 28, 2020, 09:33:11 pm »
@ filchef
Прикачам картинка: общ дълг над 77 000 000 000 000 $.

Най-важният критерий, дългът на 1 данъкоплатец (тоя под моста и пеленачето не плащат):
над 206 000 $.
Дълг, който за да се плати, трябва да се спести....

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #533 -: Май 28, 2020, 09:33:36 pm »
едм.Наистина ме уплаши. Носът си е мой! Ама ако искаш ардеса ми...
Чичо НОНЧО, не се навирай бе човек, не съжаляваш ли сега, за дето си напъха гагата, дето не й е работа?
И не ги приемай буквално нещата, не умееш дори да четеш с подтекст. И хайде понамали малко куража с адреса, никой не ти го е искал, айде малко по-скромно.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #534 -: Май 28, 2020, 09:36:08 pm »
Взе нещо да омекваш. Не се сили толкова.
Запази си импровизациите и сценариите за себе си. Аз казвам ли на всеслушание какво мисля за теб?
Не съм говорил за никакви богатири. Гулаг и пр. също нямат място ей така да ръсиш несвързани и неотносими бръщолевяния.
Неадекватен си често, да знаеш.
Откакто излъга, че си страдал от комунистическия режим, а тогава си бил ученик, много нервен си станал. Хайде престани да се правиш на жертва, щото не ти харесвала историята. Я кажи сега, ти християнин ли си, че да да си обясня някои неща, що си толкоз настървен? Настарвен ми се виждаш?

Че за какво да съм.......Нали си пишем де, или не си пишем, ами си мерим дръвниците!? :D
......браниш с такава мощ и жлъч руските пияндурници и дума не даваш да се обели за тях!? Защо??????? Защити малко и прозападното, обърни ветропоказателя да се разскърца малко ръждата......;D ;D
« Последна редакция: Май 28, 2020, 10:04:09 pm от plcsoft »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 541
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #535 -: Май 28, 2020, 09:44:45 pm »
Че за какво да съм.......Нали си пишем де, или не си пишем, ами си мерим дръвниците!? :D
......браниш с такава мощ и жлъч руските пияндурници и дума не даваш да се обели за тях!? Защити малко и прозападното, обърни ветропоказателя да се разскърца малко ръждата......;D ;D
plcsoft , за 3-ти път тая вечер ти казвам, че си неадекватен. Нищо не съм споменавал за руснаци, освен че са ни освободили от турско робство, а говорих за Баташкото клане и как соросоидните плъхове почнаха да църкат, като чуят истината за турското робство.

За какво западно да ти говоря, когато е ставало клането? Ти наред ли си?
Какво да кажа, че САЩ ни освободиха от турско робство ли или Англия? Тъкмо обратното е било, Англия е подкрепяла Османската империя тогава.

Ако имаш предвид да говоря за западни гейове и джендари, то тая тема е забранена във форума. Ако искаш да говоря за западна електроника, правил съм го вече. Тук говорим за съвсем друго нещо, но ти май не го разбираш или не ти харесва.

Неактивен filchef

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 158
  • Пол: Мъж
  • Скайп: vfilchef
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #536 -: Май 28, 2020, 09:51:52 pm »
@ filchef
Прикачам картинка: общ дълг над 77 000 000 000 000 $.

Най-важният критерий, дългът на 1 данъкоплатец (тоя под моста и пеленачето не плащат):
над 206 000 $.
Дълг, който за да се плати, трябва да се спести....
Да де аз имах в предвид 4 членно семейство - то пак излиза толкова щото децата не са данъкоплатци.
Не знам откъде го мислите това, че "ТЕ" са толкоз добре.
Хубаво е да изгледаш отново филма Where to Invade Next на Майкъл Мур.
Хич не мисля, че са много по добре - напротив заробени са с дългове от люлката до гроба но колегата @plcsoft ги написа с главна буква та затова го попитах той от кои е  ;)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #537 -: Май 28, 2020, 09:53:18 pm »
ЕДМ
Само да те попитам от създаването на третата Българска държава " третата по тези земи"  коя държава е спомагала за разширяване на границите ни, за връщане на отнети територии. Дали я знаеш тя е само една. Жокер:
Не е СССР.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #538 -: Май 28, 2020, 10:00:09 pm »
И аз за трети път ти казвам че, темата която Радико отвори е за съвсем друга насока а не за история от преди 100 и кусур години при това подплатена със доста лъжи. Не знам кой от двамата не вдява ама, вече разбирам че, няма да ме разбереш! :)
И не се изкарвай голям родолюбец, че такива родолюбци знаеш ли колко съм ги виждал, на думи и писания по-форумите велики, а като опре до дела, търсят как  да се скатаят под на жена си фустата!? Всеки ден им виждам делата, дори и във форумите! Тъй че, по-културно, поне да не вони......... нали, всеки има право на Мнение!!!!!!!!!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 525
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #539 -: Май 28, 2020, 10:08:13 pm »
...а не за история от преди 100 и кусур години при това подплатена със доста лъжи.
Ако не докажеш лъжите, намирисва на лукавство.

..че такива родолюбци знаеш ли колко съм ги виждал, на думи и писания по-форумите велики, а като опре до дела, търсят как  да се скатаят под на жена си фустата!? Всеки ден им виждам делата, дори и във форумите! Тъй че, по-културно, поне да не вони.........
Познаваш ли колегата лично бе отворен?!

Гласувам за: ban