Автор Тема: Помощ за два проекта на Python и SQL /на английски език/  (Прочетена 660 пъти)

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 466
Здравейте съфорумци,

кой може да ми помогне с два курсови проекта на Python и SQL? Или поне да ми каже към кого мога да се обърна - ваш приятел или познат, на който имате доверие и знаете, че може да свърши работата.

Прикачам файловете по-долу, за да добиете някаква представа за какво става на въпрос.

Неактивен epwpixieq-1

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 933
  • Пол: Мъж
  • e^(π*ι)+1=0
Здравейте съфорумци,

кой може да ми помогне с два курсови проекта на Python и SQL? Или поне да ми каже към кого мога да се обърна - ваш приятел или познат, на който имате доверие и знаете, че може да свърши работата.

Прикачам файловете по-долу, за да добиете някаква представа за какво става на въпрос.
miromad, съжалявам че трябва да го споделя тук но такива помощи са си направо "cheating".

Щом като не ви се занимава да правите тези неща, а то в техната направа човек се учи, или не ги разбирате (незнам кое е по-лошото във вашия случай), пуснете ги на оределени страници (има таквиа, но са на английски) дайте им цена (обикновено за такива проектчета върви между $1000 - $2000 ) и някой  ще ви "помогне". Принципа е който не знае плаща, а който знае и го може, го прави.

Иначе личен съвет, не се занимавайте с неща които не са ви интересни, до толкова че да сте готов да отделите много време за да ги понаучите.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Подкрепям Пикси. Ако искаш помощ по конкретна част на даден проект - ОК. Ако искаш някой да ти обясни как работи нещо от някакъв заимстван от нета проект - ОК. Но някой да ти напише проект - повярвай ми, това няма да ти свърши никаква работа. И да минеш изпита или интервюто - какво ще правиш после, ако те вземат на работа или вземеш сертификата?

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 466
Аз ще се опитам да го направя проекта, но ако се запъна някъде ще ми трябва помощ.
Така че, мога ли да се обръщам за помощ към вас, ако нещо не разбирам или не мога да направя?

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Ако питаш в конкретика... Но изпървом мини през AI някакъв. ChatGPT и пр. Те определено ги "чуват" нещата...

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 454
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Миромад, ако говориш за SQL на Майкрософт забрави. Порта 1344 е пробит и това е глобален проблем.
При мои клиенти има криптирани дискове. Трябвало да се ползва VPN, ама късно го казаха.
Е, може да си напишеш нещата, де.