Автор Тема: Това трябва да ни радва...  (Прочетена 8136 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #45 -: Май 21, 2024, 10:39:19 am »
:D  Слава на Бог Путин /добър ден/!

По повод глупавото ти изказване за моята работа - "чесането на пъпа;) - която е по-доходна от това САМ ДА СИ ИЗБЕРЕШ  :D работа в ТЕЦ-а, Мандрата, Хлебозавода с хбераките при мангустите  :D, не е като да си в Кремиковци през соца  ;), ТЕ ПОЗДРАВЯВАМ със следното:

https://www.tiktok.com/@8877alex/video/7362800322210843937

 :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D

Който работи с глава, не му се налага да работи с ръце и крака! :)

И какъв е ефекта от работата ти с главата? Стара жигула и къща в най-циганския град в България... Поне жена да си беше намерил с това свободно време. Ама коя ли ще те търпи по цял ден на дивана да си бъркаш по дупките...

П.С. Бях го пуснал в чата, ма реших да го сложа и тук. Прекрасно обяснение на една руска дума :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #46 -: Май 21, 2024, 02:17:17 pm »
И какъв е ефекта от работата ти с главата?

"Чесане на пъпа" на първо място  ;D, не работя в хлебозавода при циганите  ;D /ти познаваш ли някой, който ходи в хлебозавод Демея в сиганската маала? ;D и не дишам миризмите в мандрите.  :D



Стара жигула и къща в най-циганския град в България...
 


Жигулата за мен има сантиментална стойност, така чувствам Бог Путин по-близо до себе си. Дали града е цигански? То менгяни има толко много вече навсякъде, бас хващам, че в твоя град са поне 3-4 пъти повече, да не говорим на работното ти място.  :D



Поне жена да си беше намерил с това свободно време. Ама коя ли ще те търпи по цял ден на дивана да си бъркаш по дупките...

Че то в свободното време какво мислиш търся и намирам?  :)
То иска ли питане въобще? - това е по подразбиране....  ;)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #47 -: Май 21, 2024, 02:57:27 pm »

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 288
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #48 -: Май 21, 2024, 03:51:05 pm »


     Все повече дълбаеш дъното Пепи. Ще цитирам човека на аватара ти "Гледам и не вярвам на ушите си!!!". Честно казано не мислех, че ще се стигне до там да си ги мерите. Ти на колко годинки си... на 14??? Много инфантилно от твоя страна (ако не знаеш значението на думичката "инфантилно" може да провериш в ГООГЛЕ-то). Явно е вярно твърдението, че колкото повече остарява човек, толкова повече се вдетинява.

     А ако нещо го сваляш, моля те прави го на лични. Не е нужно всички да разбират за сексуалните ти предпочитания.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #49 -: Май 21, 2024, 03:59:04 pm »
     Все повече дълбаеш дъното Пепи. Ще цитирам човека на аватара ти "Гледам и не вярвам на ушите си!!!". Честно казано не мислех, че ще се стигне до там да си ги мерите. Ти на колко годинки си... на 14??? Много инфантилно от твоя страна (ако не знаеш значението на думичката "инфантилно" може да провериш в ГООГЛЕ-то). Явно е вярно твърдението, че колкото повече остарява човек, толкова повече се вдетинява.

     А ако нещо го сваляш, моля те прави го на лични. Не е нужно всички да разбират за сексуалните ти предпочитания.

Факира, а теб кефи ли те всекии ден да те осведомяват за моите оловни обувки? :) Не се ли чувстваш като в училище за бавноразвиващи се, на което ЕДМ-а е възпитателка? :)
А и да ти кажа честно... вече си показал че съм толкоз паднал в твоите очи, че ми е през малкия дали няма да се срина още малко.. :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #50 -: Май 22, 2024, 09:07:27 am »
Факира, а теб кефи ли те всекии ден да те осведомяват за моите оловни обувки? :) Не се ли чувстваш като в училище за бавноразвиващи се, на което ЕДМ-а е възпитателка? :)
А и да ти кажа честно... вече си показал че съм толкоз паднал в твоите очи, че ми е през малкия дали няма да се срина още малко.. :)

Ти не бери грижа и само се отпусни, аз ще те досрина.  :)

Моята модераторска задача е, на такива изхвърлячи като тебе, когато им залепне гъза на тавана на Мазето.нет в което пише простотиите си, да го изстържа от там не с шпатула, а с мотика.  :)

Бъди благодарен за общуването си с мен. Научи доста житейски уроци. Отдавна не си се изхвърлял с "градски начин на живот", ср. Плейбой, смокинги с които подписваш договори /виж висят ти цървула и оловния ботуш отзад  ;)/, няма ги ония изхвърлии за голямата пиячка и пушенето - кротна се.  :D Разбра, че това не те прави велик, напротив...   :)

Не се присмиваш вече на мои постове за здравословни процедури. Това е добре, защото в противен случай предизвикваш съдбата и когато яйцето опре на гъза, тогава ще се сетиш какво съм говорил.  :)
Вместо да попиваш знания и опит, ти се подиграваш. Подигравай се, самоосмивай се на собствените си простотии, както аз ги подигравам - с право!  :)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #51 -: Май 22, 2024, 01:10:56 pm »
Ти не бери грижа и само се отпусни, аз ще те досрина.  :)

Ох, сривача той...

Не виждаш ли че в голямата си част от времето се забавлявам с теб. Оставям те да се излагаш на мегдана пред всички. Само това, че отново пиша тук показва колко си "значим". Ако ти си ми върнал правата за достъп - признал си че си сбъркал. Ако админа ми е върнал правата - препикал те е.

За разлика от теб аз нямам нужда всеки ден да повтарям едно и също нещо - току-виж някой повярвал.

За здравословните процедури - като станеш на 60 като мен и все още можеш да правиш всичко това, което аз мога - обади се. Не се ли виждаш че още нямаш 40, а вече си скочил над 100 кила? На 60 ще пуфкаш на баирите като жигулата ти когИ катери Шипка ... :) Аз де пия по 2 литра бира всеки ден имам по-малък тумбак от теб...
И вземи наблегни на колездене ли, на бягане ли... само с бицепси не се живее :)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #52 -: Май 23, 2024, 08:52:48 am »
Не се ли виждаш че още нямаш 40, а вече си скочил над 100 кила? На 60 ще пуфкаш на баирите като жигулата ти когИ катери Шипка ... :) Аз де пия по 2 литра бира всеки ден имам по-малък тумбак от теб...

Ката ден копаеш дъното, наистина си инфантил.
Не съм над 100 кг, а съм точно 90 кг. Корем нямам, имам малко мазнини само около талията. Талия 90 см, гръден кош 130 см, бицепс 44 см. А прави сравнение със себе си.  :)

За планинско ходене и бягане казах - цял живот съм тренирал, пробягал съм десетки хиляди километри, ходил съм на почти всички върхове в българските планини, всеки ден минавам пеш 7-10 км, но спортувам и в зала почти всеки ден. Знаеш ли какво казват руснаците:

Муж кто не жмет 100 кг. от лежа - тот пидер, ...блядь! :D

Я жму 110 от лежа, а от наклонена 90 кг.

Ти, който не си тренирал никога през живота си - нищо  :), представям си какъв дроб си.
Ще можеш ли поне една лицева опора да направиш, едно набиране на лост?  :D

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 454
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #53 -: Май 23, 2024, 09:23:16 am »
Ето защоооо...

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #54 -: Май 23, 2024, 03:37:27 pm »
Президент Владимир Путин подписал указ о специальном порядке компенсации ущерба, причинённого России и Центробанку в связи с недружественными действиями США.

Путин разрешил использовать имущество США для компенсации нанесённого ущерба
https://russian.rt.com/russia/news/1318715-putin-ukaz-kompensaciya-uscherba

Президент Владимир Путин своим указом разрешил Центробанку через суд добиваться компенсации ущерба, если США необоснованно лишат его имущества. Для такой компенсации может использоваться американское имущество, находящееся в России.

https://rutube.ru/video/ed3ba081d5a08f71d1a029be94e61328/
США готовят ликвидацию Зеленского

https://rutube.ru/video/be7197d6b2741a74c7f0abb05b9fc03d/
Россияне создали материал, превосходящий алюминий

https://rutube.ru/video/dd36cc20cdb1bc5e23a47c278fbd4b1e/
Украина не продержится до ноября

https://rutube.ru/video/14e7c520791a0d2fed3b4ec23ecc742e/
«Москвич» перешёл на полный цикл производства

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 287
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #55 -: Май 23, 2024, 06:12:48 pm »
Коце, отваряй темата "пишкомер"! Вече имаме първи данни за попълване. цитат:
Не съм над 100 кг, а съм точно 90 кг. Корем нямам, имам малко мазнини само около талията. Талия 90 см, гръден кош 130 см, бицепс 44 см. край на цитата
Прибави и снимка. Остава само размера на пениса!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 288
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #56 -: Май 23, 2024, 06:44:50 pm »
Коце, отваряй темата "пишкомер"! Вече имаме първи данни за попълване. цитат:
Не съм над 100 кг, а съм точно 90 кг. Корем нямам, имам малко мазнини само около талията. Талия 90 см, гръден кош 130 см, бицепс 44 см. край на цитата
Прибави и снимка. Остава само размера на пениса!

     Мнооого остроумно!!! Сам ли го измисли или ти помогнаха? Надявам се да не е било просто изблик на свръхЕнтелЕгентност :)

     Виждам, че с Пепи много ви влече към пишки и членове... чак сте ми съмнителни двамцата :) Да не би да сте си ги мерили вече :) А може би сте гей двойка!?! Мими и Пепи... отива ви :) Гей-дружинка "Боровинка" :)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 287
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #57 -: Май 23, 2024, 07:07:47 pm »
Мерилинчо, информирай се първо и тогава пиши! Явно не помниш, или не четеш форума! Ако иска  ,Коцето сам да ти обясни!

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 288
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #58 -: Май 23, 2024, 08:13:08 pm »
     Казвам, показвам, доказвам... "merlinbg" и "Мерилинчо". И ти ми каваш нещо ча четенто? Явно имаш проблем или с входно-изходните устройства и това означава, че Кирил и Методий не са ти идвали на гости. Или имаш проблем с процесора и тогава ти трябва посещение при лекар (не говоря за психолог, а за другия лекар) за поставяне на диагноза и своевременно лечение.

     Радвам се, че за другото което съм написал нямаш претенции, явно съм близко до истината. Също така се радвам, че проведохме много ползотворен разговор, за което Благодаря!!!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Това трябва да ни радва...
« Отговор #59 -: Май 23, 2024, 08:33:12 pm »
Президент Владимир Путин подписал указ о специальном порядке компенсации ущерба, причинённого России и Центробанку в связи с недружественными действиями США.

Путин разрешил использовать имущество США для компенсации нанесённого ущерба
И какво ще отнеме? Сградата на посолството на САЩ ли? Щот то друго не остана.
И продължаваш да не правиш разлика между имущество на държавата САЩ и имущество на частни компании със седалище в САЩ. Моля те, кажи ми какво правителствено имущество има САЩ на територията на Русия?

И във връзка с това... ЕС и САЩ решиха лихвите и другите доходи от запорираните активи на Русия да отиват за подпомагане на Украйна.

https://rutube.ru/video/14e7c520791a0d2fed3b4ec23ecc742e/
«Москвич» перешёл на полный цикл производства
Колкото "Аурус"-а ли?
И да минеш на някакъв цикъл на поточна линия на Рено, с роботи на АББ и Кука... хич не е за хвалене :)
А, да... чух че и Волгата я възкресяват из мъртвите. Малко с дръпнати очички, но иначе ще е руска... :)