Автор Тема: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас  (Прочетена 213445 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #135 -: Май 25, 2021, 06:17:33 am »
juliang, ти полека-лека взе да идваш на мойта. И аз бях някога "демократ", но лъжите им ми дойдоха в повече и разбрах каква лъжа е демокрацията. Изборите не се различават по резултат от тези по времето на социализма. Имаше един клип за яйцата, дето един искал пет яйца, ама той да си ги изберял демократично. Та от как е демокрация, само наивника си мисли, че нещо зависи от гласа му. И през соца беше същото.

А като казваш, че в Дубай било много харашо, там демокрация ли е? Е виждаш ли, че не тая дума демокрация, която ми звучи като петилетния план от едно време, зависи нещо от нея. А американска демокрация означава - подчинение на колониалния началник. И те самите така казват: ще им спретнем една демокрацийка - това е американски лаф.

Демокрация е когато можеш да избереш кой и кога да те оножда. Диктатура е когато нямаш този избор.
Също така е много важно на какъв онождвач ще попаднеш. Има такива които се интересуват от твоето състояние, и други дет шибат само за свое удоволствие.
А че винаги си от неправилната страна на *уя е аксиома.

Пак да повторя - няма справедливост в природата. Въпроса е тази несправедливост да е по-малко болезнена за възможно по-голяма част от населението.
Не мога да се съглася с това което е в Русия. Да, нещата са значително по-добре отколкото преди 30 години, но все още има много неща които са трагични.
И не мога да се съглася че в Русия е по-добре отколкото в демократичните (без кавички) държави. Когато в центъра на Москва се проведе МИРЕН митинг на който 10 000 души скандират "Путин вор" и НЕ дойдат автоЗак-ите и терминаторите от ОМОН - тогава ще приема, че Русия се е променила. Докато бият и арестуват за изказване на лично мнение - за мен там е диктатура, с нищо не различаваща се от тази в Саудитска Арабия и Северна Корея.

За Лукашенко - обясни ми моля ти се какво се случи със самолета на Райън Еър тия дни? Разбираш ли, че тоя Лукашенко е болен, той не е у ред? Не знам дали са му гласили атентат, ама след този направо терористичен акт той е свършен като политик. Не съм сигурен че дори и Путин ще го погледне повече. Закопа се толкова дълбоко, че просто нямам думи.
А щом си позволява да отклонява чужд пътнически самолет, летящ към друга държава, представяш ли си какво прави на територията на Беларус? Или ще ми кажеш, че не лично Лукашенко е задействал тази акция? Че той горкия нищо не знае, това е поръчка на чужди тайни служби?
Да накараш със заплаха с оръжие чужд пътнически самолет да промени курса си и да кацне, за да арестуваш ЖУРНАЛИСТ, намиращ се на борда... извинявай, ма това и в Сирия и в Северна Корея го няма... По-добре да го елиминират, да го разкарват преди да е направил някоя голяма беля.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #136 -: Май 25, 2021, 08:23:11 am »
Хулио,
чавка ти е изпила.... фантата.

1. И в България, ако не предупредиш властите на митинг на жълтите павета, ще те закопчаят.
2. Ако имаш телеграм канал, спонсориран от Запада и пропагандираш силово, кърваво вземане на властта с държавен преврат, през теб да минава организацията на антидържавният метеж - пак ще те закопчаят...
-

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 446
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #137 -: Май 25, 2021, 10:03:12 am »
Хулио,
чавка ти е изпила.... фантата.

1. И в България, ако не предупредиш властите на митинг на жълтите павета, ще те закопчаят.
2. Ако имаш телеграм канал, спонсориран от Запада и пропагандираш силово, кърваво вземане на властта с държавен преврат, през теб да минава организацията на антидържавният метеж - пак ще те закопчаят...

1. А на бас, че няма. Или кога гониха Орешарски предупреждаваха? Или па кога гониха Бойко? Или "жълтите жилетки" в Париж? Или около Белия дом във Вашингтон?
Да, когато има съществено нарушение на обществения ред - има вероятност, но пак не е сигурно.

2. Откога скандирането на "Путн - вор" или "Бойко в Белене" е пропаганда за кърваво вземане на властта? Дори и да има бесилки на фенерите по жълтите павета - пак не се счита за такова. А за спонсорирането... отново показваш че не си се отърсил от комунизма. Ако аз ходя да бера ягодин лятото в Англия и после дам британските лири за да купя знамена и свирки - за теб това ще е точно "западно спонсориране на преврат"...
Да, знам - сега ще ми извадиш абсолютно потъврдени доказателства как ГосДеп-а са превевели биткойни на Навални... обаче за двореца на Путин не щеш да повярваш... "не човек, а стомана"... просто няма смисъл да се опитвам да ти показвам нещата.

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #138 -: Май 25, 2021, 02:56:35 pm »
За Лукашенко и смолета- гледайте, слушайте и анализирайте.
"За кучетата и котките може, ама за свинете-НЕ!"
«Ирония судьбы по-белорусски»: как Греция и «девочки» довели основателя NEXTA до цугундера
https://www.youtube.com/watch?v=4LfEmWeQm3w

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #139 -: Май 25, 2021, 05:37:10 pm »
... обаче за двореца на Путин не щеш да повярваш... "не човек, а стомана"... просто няма смисъл да се опитвам да ти показвам нещата.
1. Путин живее в дворец, в супер-пупер обстановка - абсолютно безплатно. На пъпа на Москва. Кремъл му викат.
2. Ако аз изкукуригам (от пари) и реша да си купя дворец, то ще го направя по мой образ и подобие, и няма по документи да се води на друг.
3. Тия пилони там и игрални зали с ротативки за са подрастваща публика и изкукуригали дебили.
Да кажат: ауууу, какъв разврат, каква поквара!
Този дворец е доказана анимация, доказано от кого, няма нищо общо с характера на Путин, когото следя още от 1-вата му автобиографична книга преди м'ноо години.

Всичко това обаче трябва да измине няколко светлинни години, за да стигне го кухите лейки. Инфото е тръгнало от Южният кръст, сега взема кръстовището покрай Сириус и че стане... Ама някога.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #140 -: Май 25, 2021, 06:50:58 pm »
ТРЕШ - Американское образование! ( TRASH - American education! )
-
<a href="https://www.youtube.com/v/clgLp_fL-7A" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/clgLp_fL-7A</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #141 -: Май 25, 2021, 09:54:15 pm »
Тука намерих една находка с най желязната логика която съм срещал някога.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #142 -: Май 25, 2021, 10:06:28 pm »
Тука намерих една находка с най-желязната логика, която съм срещал някога.
Ти вземи се научи на правопис, та тогава се тръшкай на показ, по повод азбука и пр.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #143 -: Май 25, 2021, 10:14:36 pm »
Еееее това ме изкефи щом се фана за правописот значи нямаш думи просто. Ми и аз нямам и от кеф като го четех въобще не гледах правописа. А и винаги съм твърдял, че смисъла е по важен от правописа. А и какъв правопис чакаш от човек завършил едно СПТУ  А и от горе на всичко мойте братя хамериканците са много по зле с правописа пък са най богатата нация в света. Дай боже всекиму да е толкова необразован. Като тях де не като мен.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 687
  • Невежеството ражда химери...
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #144 -: Май 25, 2021, 10:20:30 pm »
Твоето поведение ме напомни на случай, който ми разправя един наш военен лекар. Бил е на мисия.
Янки-то си качило краката на масата, изпърдяло се, уригнало се и рекло:
- We are the best!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 454
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #145 -: Май 26, 2021, 10:34:09 am »
За съжаление си имаме и наш пример:

Парламентът окончателно преименува националния празник 24 май. От „Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост” той става „Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност”. Това се случва след одобрени днес промени в Трудовия кодекс, получили подкрепата на депутатите от ГЕРБ и „Обединени патриоти“.
Това е продажничество, и е виновен пак Путин.

А дес е датата на първото телевизионно предаване. Преди 110 години Борис Розинг прави демонстрацията.
За съжаление Google пак се оак*: За тях е по важен суинга и Савойската бална зала:

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #146 -: Май 26, 2021, 12:49:10 pm »
Кръстев, ти да не предпочиташ евроценностите? ;D ;D ;D

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #147 -: Май 26, 2021, 01:05:42 pm »
Нима ти не ги предпочиташ, коя евроценност не е универсиална или не ти харесва?

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 373
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #148 -: Май 26, 2021, 03:10:11 pm »
Педофобията- това да ти вземат детето, да го изнасилят няколко пъти докато издържи и после да го пренесат в жертва на дявола, пЛандемията, ваксиниранията, помията в учебниците, НПО- тата им, арогантността и тежкарлъка когато тръгнат да се мешат как винаги става на тяхната, друго кво? Мога да продължа!

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Глобализма, НАТО, СЗО, и светът около нас
« Отговор #149 -: Май 26, 2021, 03:57:56 pm »
И къде прочете, че всичко това са европейски ценности, някакв официален документ ще покажеш ли или само така да става дума. Деца на всякъде се отнемат от семействата им, когато се прецени, че живота им е в опасност или пък ги грози зловещо бъдеще. Имам един конкретен пример затова, но не искам да казвам подробности, как на дете щеше да му е спестено много неприятности, ако го бяха отнели от семейството му.