Форум > Продавам/купувам, магазини за електроника, магнити, части и др.

Продавам част от ONKYO TA-2050 стерео касетен дек

(1/2) > >>

grgrigoroff:
 Продавам част от ONKYO TA-2050 стерео касетен дек за резервни части. Декът е с механични индикатори на силата на звука на левия и десния канал. Свалени са: кутията, касетния дек и копчета за регулиране. Цената е 30 лв. и е почти равна на тази за скрап. Ако някой има нужда от части за ремонт може да се свърже с мен на тел.: 0898800645 или на имейл: grgrigoroff@yahoo.com.

dimko1:

--- Цитат на: grgrigoroff в Януари 23, 2017, 07:20:05 pm --- Продавам част от ONKYO TA-2050 стерео касетен дек за резервни части. Декът е с механични индикатори на силата на звука на левия и десния канал. Свалени са: кутията, касетния дек и копчета за регулиране. Цената е 30 лв. и е почти равна на тази за скрап. Ако някой има нужда от части за ремонт може да се свърже с мен на тел.: 0898800645 или на имейл: grgrigoroff@yahoo.com.

--- Край на цитат ---
  За скраб ще ти дадат 60ст. за тая кутия.

dimko1:

--- Цитат на: grgrigoroff в Януари 23, 2017, 07:20:05 pm --- Продавам част от ONKYO TA-2050 стерео касетен дек за резервни части. Декът е с механични индикатори на силата на звука на левия и десния канал. Свалени са: кутията, касетния дек и копчета за регулиране. Цената е 30 лв. и е почти равна на тази за скрап. Ако някой има нужда от части за ремонт може да се свърже с мен на тел.: 0898800645 или на имейл: grgrigoroff@yahoo.com.

--- Край на цитат ---
      ЗА 30ЛВ. СЕ КУПУВА РАБОТЕЩ КАСЕТОФОН .

madsatbg:

--- Цитат на: dimko1 в Септември 11, 2017, 11:13:01 am ---  За скраб ще ти дадат 60ст. за тая кутия.

--- Край на цитат ---

Колега, ако не се интересуваш от обявата, бъди така любезен и не замърсявай темата.

Ако аз имам такъв касетофон и желая да го възстанова в оригинален вид ще дам тази цена.

Само за сведение погледни тази обява:

gvg:
Или пък виж това https://www.youtube.com/watch?v=tZNniwPM_hY .В ибей е 1090 долара.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия